Zapraszam Cię do wspólnej podróży ku prawdziwemu sobie, ku swojemu wnętrzu, ku spełnieniu, prawdziwej wolności,radości, miłości i szczęściu.

Żyjemy po to, aby cieszyć się życiem, rozwijać się i realizować, poznawać siebie, odkrywać swój wewnętrzny potencjał, realizować marzenia, poszukując coraz to nowych dróg spełnienia. Bo cudownie jest odczuwać wdzięczność i powielać ją czyniąc dobro.

Chciałbyś nadać głębszy sens swojemu życiu? Sięgnąć po to, czego zawsze pragnąłeś i do czego jesteś stworzony? Czerpiąc odważnie ze swojej wewnętrznej mocy, energii i zasobów wyjątkowej osobowości.

Czy wiesz, że możesz w pełni czuć i doświadczać tego, co sprawia Ci radość , daje spokój i sprawia, że Twoje życie jest naprawdę wyjątkowe? Że to Ty, tak Ty, jesteś jedyny wyjątkowy i ze skorzystanie z tego potencjału to Twoja największa siła..

Każdy z nas jest niepowtarzalny, wyjątkowy i drzemie w nim olbrzymi potencjał, jednakże jakże wielu z nas na co dzień potrafi to po prostu umknąć. Każdy człowiek przyszedł na świat z drzemiącymi w nim potencjałem twórczych możliwości, z których wciąż część czeka jedynie na odkrycie i uaktywnienie.

Chcesz na nowo odnaleźć prawdziwego siebie, swoją wewnętrzną moc?

Podczas warsztatu otrzymasz szansę na rozpoczęcie nowej drogi w głąb siebie, skonfrontowania się z tym czego się obawiasz i znalezienia twórczych metod wychodzenia ponad swoje lęki. Zmierzając z odwagą i spokojem w kierunku swoich marzeń.

Doświadczysz czym jest przyjemność z bycia tu i teraz by odnaleźć trwalej w sobie odwagę, spokój i harmonię. Będziesz mieć możliwość posmakować jaka radość płynie z czucia, oddychania, brania i dawania w bezpiecznej przestrzeni.

Będziemy pracować dużo z ciałem, oddechem, intencją, energią,odnajdując z powrotem drogę istoty prawdziwego siebie poprzez  ruch spontaniczny, taniec, medytacje, ćwiczenia praktyczne, jak i świadomy oddech i dotyk.

– poszerzanie świadomości i samoświadomości

– strach i lęk , a odwaga

– transformujące ćwiczenia

– praca z oddechem

– dotyk i intencja, energia

– praca z poczuciem własnej wartości

– ruch i taniec spontaniczny

– medytacja i relaksacja

– świadome bycie tu i teraz

– doświadczanie, radość, wolność

– elementy ustawień

 

Prowadzi Grażyna Arendt – dyplomowana bioenergoterapeutka, hipnotyzerka, Life Coach, prowadzi regularne zajęcia z pracy z emocjami poprzez ruch oraz cykliczne warsztaty weekendowe, pracując głownie z osobami pragnącymi poprawić jakość swojego życia, w tym także z osobami uzależnionymi i współuzależnionym. Jest członkiem Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

 

Weź wygodny sportowy strój niekrępujący ruchów. Szczegółowe info przesyłam na mail przed warsztatem.

 

Warsztat

5 luty 2017, godz. 11 – 19.30 / 20

 

Prowadzi Grażyna Arendt

 

 

Kontakt do organizatora:

tel. 512 354 599 lub 692 778 413

mail: sztukadobregozycia@gmail.com

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

kontakt do organizatora: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Jak trafić: budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia