Nasze ciało – kraina cudów. Wystarczy na chwilę przymknąć oczy, wejść w delikatny ruch, skupić uwagę na wnętrzu, a ukaże nam się całe bogactwo w nim zawarte.

Zapraszam Cię gorąco na medytację w tańcu, podczas której wspólnie doświadczymy otwartości i rozluźnienia w naszym ciele. Kierując uwagę do wnętrza poczujemy subtelne przepływy życiodajnej energii. Wyciszymy umysł. Spontaniczny ruch wpłynie harmonizująco na naszą istotę na poziomie fizycznym, psychicznym. Uwalniając głos nadamy kierunek poruszonej w nas energii. Rozpuścimy blokady energetyczne powstałe w wyniku stresu, którego doświadczamy każdego dnia. Otworzymy się na radość i przyjemność bycia tu i teraz.

Ciało ludzkie jest jak kwiat, który w sprzyjających warunkach otwiera się na otaczający go świat.

Jeśli czujesz, że to właściwy moment ..... zapraszam Cię do wspólnego tańca 🙂 .

Podczas medytacji komfort zapewni Ci swobodne ubranie. Nie zapomnij o ciepłych skarpetach, ponieważ pracujemy na boso.

 

Monika Rodewald - prowadzi medytacje, słucha lasu, masuje, maluje i własnoręcznie tworzy płótna w technice shibori.

Od kilku lat jest związana ze Szkołą Tantry Mario i Gayi Wiśniewskich. Wspiera ludzi w czasie ich duchowej podróży, podczas warsztatów, jako asystent w Tantrze Serca. Jest również uczestnikiem Laboratorium Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała.

Dwadzieścia lat duchowych poszukiwań doprowadziło ją do miejsca, które nazwała Złote Drzewo. Złote Drzewo to przestrzeń, w której wyraża się jej dusza , poprzez twórczość i pracę, wspólne bycie z ludźmi, to ta część Jej, którą chce się podzielić z innymi.

www.zlotedrzewo.pl

Warsztat Medytacji w Tańcu

14 stycznia 2016, godz. 18.30 – 20

Prowadzi Monika Rodewald

Miejsce:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
ul. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź
wejście z Pasażu Schillera, budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

Zapisy:
mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com
telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413