Zbiegi okoliczności? Przypadki? A może jest w nich jakaś celowość? Zapraszamy do Krainy Mitów i Archetypów oraz do zapoznania się z Językiem Znaków.

Flirt w psychologii zorientowanej na proces oznacza „dostrzeganie zdarzeń bądź symptomów” wkraczających w naszą rzeczywistość i pozwalających zrozumieć ją inaczej (Arnold Mindell,) a synchroniczność to określenie dla „znaczących przypadków” (Carl G. Jung). Zwrócenie uwagi na rolę znaczących przypadków w naszych życiach jest celem proponowanego spotkania. Zaprezentujemy zarówno naukowe, jak i paranaukowe podejście do koincydencji oraz przedstawimy sugestie pracy z nimi. Spotkanie jest wstępem do warsztatów opartych na autorskich metodach wykorzystujących psychologiczne gry planszowe i plansze symboliczne, wizualizację, pracę z symptomami oraz przeróżne systemy mantyczne i szamańskie: karty medytacyjne, astrologiczne, z symbolami zwierząt, anielskie, afirmacyjne, numerologiczne, tarot, runy, słowa kluczowe.itd. Zaproponowane gry i ćwiczenia mają na celu uświadomienie uczestnikom roli znaczących przypadków w ich życiu, nabycie umiejętności rozpoznawania ich na co dzień oraz zachęcenie do korzystania z nich jako jednej z metod kształtowania własnego rozwoju.

Na spotkanie zapraszają i ziołową herbatą poczęstują:

Anna Janicka-Galant – trenerka rozwoju osobowości i terepeutka psychosomatyki naturalnej. W swojej pracy łączy różne metody poznawania siebie, swoich potencjałów i możliwości ich realizacji.

http://obliczagruzji.monomit.pl/profil/anna-janicka-galant

Artur Bińkowski – propagator świadomego życia i otwartej komunikacji w duchu porozumienia bez przemocy, poszukiwacz alternatywnych rozwiązań, idealista-pragmatyk, zwolennik swobodnego dostępu do informacji i technologii oraz życia zgodnie z własnym rytmem.

http://obliczagruzji.monomit.pl/profil/artur-binkowski

Spotkanie otwarte

8 grudnia 2015, godz. 18 – 20

Prowadzą Anna Janicka-Galant i Artur Bińkowski

Miejsce:
Stowarzyszenie „Sztuka Dobrego Życia” w Łodzi, ul. Sienkiewicza 61.
Jak trafić: wejście z Pasażu Schillera, budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

Informacje:
telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413