17 stycznia 2015, godz. 10

Prowadzi Józef Jedlicki-Malkow

Własna rodzina, rodzice, rodzeństwo i przodkowie – każdy z nas jest z nimi głęboko związany.

Czasem trudno jest to zauważyć, ponieważ powierzchownie często wygląda to zupełnie inaczej.

Powiązania z własną rodziną, podobieństwa i wspólne sprawy wykraczają znacznie ponad to, co zwykle sobie uświadamiamy. Historia rodziny ma większy wpływ na nasze obecne życie, niż moglibyśmy przypuszczać.

Rodzina – to system lub pole energetyczne, które stanowi całość i w którym panują określone pierwotne porządki. Najważniejszą zasadą tego porządku jest prawo do przynależności – każda osoba należąca do systemu musi mieć uznane w nim swoje miejsce. Jeśli cokolwiek jest skrywane, wyparte lub zapomniane przez członków rodziny, nie znika, lecz „niewidzialne” pozostaje w systemie. Do tego należą uczucia, które były zbyt trudne i nie zostały wyrażone, członkowie rodziny, którzy zostali wykluczeni lub zapomniani, wina, której ktoś z rodziny wyparł się. Następne pokolenia przyjmują tę energię na siebie dla wyrównania w systemie. Dzieci i wnuki są wtedy uwikłane w los przodków, tzn. przyjmują ich postawy, uczucia i sposób życia.

Ustawienia pomagają zobaczyć obraz rodziny i odnaleźć uwikłania w losy przodków. Pozwalają również uruchomić siły przywracające pierwotny ład i porządek, zapoczątkować zmiany w systemie w kierunku równowagi. Proces ten uwalnia członków rodziny z obciążeń systemowych, a jednocześnie nie pozbawia ich więzi i daje szansę na odnalezienie własnej drogi życia. Nie odrywając się od korzeni, stajemy się wolni.

Józef Jedlicki-Malkow – mistrz bioenergoterapii, dyplomowany biomasażysta, dyplomowany biotronik i radiesteta, wykładowca bioenergoterapii. Trener rozwoju osobistego w firmie „Szkolenia z pasją”.

Uwaga: Na czas warsztatu wszyscy uczestnicy tworzą grupę o własnym polu informacyjnym, które jest potrzebne do pracy ustawieniowej. Obowiązuje reguła wzajemności – czyli osoby w roli ustawiających, jak i obserwatorzy są zobowiązani do wzajemnej pracy w trakcie warsztatu. W sytuacji wyjątkowej prosimy o wcześniejsze zgłoszenie u organizatora warsztatu.

Szczegółowe informacje na temat warsztatu u prowadzącego:
tel. 607 181 854

 

Miejsce:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
ul. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź
wejście z Pasażu Schillera, budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.