TAO: Relacja Tantryczna – Para dla Par

0
Kiedy:
21-09-2018@19:00 – 21:00
2018-09-21T19:00:00+02:00
2018-09-21T21:00:00+02:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
donacja z serca
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
TAO: Relacja Tantryczna - Para dla Par @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Dalai Lama zapytany kiedyś o to, czy jest oświecony odpowiedział, że nie osiągnie oświecenia w tym życiu. Dlaczego? Powiedział, że jest to dla niego niemożliwe, ponieważ jest mnichem i nie może praktykować z Tantryczną Partnerką. Według wielu ścieżek duchowych świadomy związek intymny może być potężnym narzędziem rozwoju. Pozwala wzbudzić olbrzymią energię, uwolnić się od egotycznych wzorców postrzegania i otworzyć się siebie, drugiego człowieka i świat.

DLA KOGO?

Wydarzenie jest dla wszystkich, którzy pragną rozwijać się w związku i uzdrawiać swoje wzorce relacyjne, niezależnie od przyjętej ścieżki duchowej czy światopoglądu.

TEMAT

Celem inicjatywy „TAO: Relacja Tantryczna” jest rozpowszechnianie wiedzy oraz praktyk umożliwiających uzdrawianie negatywnych wzorców i wspólny rozwój w relacji. Wyjątkowość naszej działalności polega na tym, że warsztaty i coaching na temat relacji są prowadzone wspólnie przez parę. Nie skupiamy się na jodze seksualnej i nie przekazujemy formalnych inicjacji, ale chcemy zaznajamiać ludzi z szerszym wymiarem tego, co nazywamy Relacją Tantryczną. Nasze warsztaty stanowią owoc naszych doświadczeń i wzrostu w relacji całkowicie podporządkowanej wspólnemu rozwojowi duchowemu. Wykorzystujemy praktyki tradycji jogicznych i kontemplatywnych oraz wiedzy współczesnej psychologii i coachingu dla par.

PROGRAM

Spotkanie przybliży teorię tego, co nazywamy Relacją Tantryczną i da uczestnikom podstawową wiedzę na temat rozwoju poprzez związek. Powiemy o teorii i nieco o praktykach. Spotkanie to ma też na celu zapowiedź terminów i przybliżenie treści naszych weekendowych warsztatów „TAO: Relacja Tantryczna – Warsztat Pary dla Par”. Sam warsztat składa się z wykładów i zajęć praktycznych (grupowych, w parach, indywidualnych) tj. ćwiczeń komunikacji i medytacji.

 

Prowadzą Robert i Veronika

Veronika jest dyplomowanym coachem i terapeutą dźwiękiem, prowadzącą warsztatów Wielki Umysł (Big Mind) i stypendystką Społecznej Akademii Nauk w Łodzi na kierunku psychologia.

Robert jest z wykształcenia ekonomistą a ponadto organizatorem, tłumaczem i prowadzącym warsztatów medytacji i technik jogicznych.

Oboje praktykują Buddyzm Tantryczny i Dzogczen (Veronika w przeszłości Buddyzm Zen, Szamanizm i Hinduizm). Mają na swoim koncie podróże szamańskie, odosobnienia medytacji i inicjacje w ścieżkach buddyjskich i hinduskich.

Spotkanie otwarte

21 września 2018, godz. 19 – 21

Donacja z serca

Prowadzą Robert i Veronika

Kontakt do prowadzacych

Mail: tkankaeu@gmail.com

Telefon: 788 775 633 – Robert ; 601 367 627 – Veronika

Zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul.Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera, budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *