Paida i Lajin

0
Kiedy:
09-03-2019@14:00 – 19:00
2019-03-09T14:00:00+01:00
2019-03-09T19:00:00+01:00
Gdzie:
Łódź, ul. Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
donacja z serca
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Paida i Lajin @ Łódź, ul. Sienkiewicza 61

Zapraszamy na wykład:

Wszystko odwrotnie. O samouzdrawianiu, zdrowiu i chorobach, medycynie naturalnej

oraz mini-warsztat:

Techniki samouzdrawiania wg klasycznej medycyny chińskiej PAIDA I LAJIN

 

  • W wykładzie: O doświadczaniu zdrowia, o jego aspektach dotyczących ciała, umysłu i ducha. O stylu życia sprzyjającym zdrowiu.
  • Mini-warsztaty Paida i Lajin: pokaz i praktykowanie ćwiczeń z dwóch bardzo skutecznych metod samouzdrwiania, z tradycją ich stosowania sięgającą tysięcy lat.

Dlaczego ich nie poznałeś do tej pory? Ponieważ są darmowe. Po pokazie, w ciągu kilku minut możesz się nauczyć ich stosowania, samouzdrowiać się, zapobiegać chorobom i zarządzać swoim zdrowiem przez całe życie. I właśnie z tego powodu współczesna medycyna i terapeuci nie są tym zainteresowani.

  • Ćwiczenia Paida i lajin odblokowują kanały energetyczne harmonizując w ten sposób cały organizm – a ten skuteczniej radzi sobie z problemami. Działanie tej metody jest kompleksowe, na wszystkie układy organizmu, a nie tylko na poszczególne choroby.
  • Uczestnicy otrzymają e-booka o samouzdrawianiu metodą Paida i Lajin, autorstwa Hongchi Xiao, w polskiej wersji językowej.

Zasady udziału w mini-warsztatach  z samouzdrawiania metodami Paida i Lajin:

  1. W przypadku ograniczeń zdrowotnych i wątpliwości, proszę przed przystąpieniem do warsztatów o skonsultowanie takich ograniczeń z lekarzem.
  2. W trakcie zajęć nie przewidujemy intensywnych ćwiczeń wytrzymałościowych, obciążających układ sercowo-naczyniowy, jak również intensywnych napięć o charakterze siłowym. Wszelkie ćwiczenia wykonywane są w zakresie niskiej, a nawet bardzo niskiej intensywności. Jednak z praktyki wiemy, iż ćwiczenia, szczególnie z Paida są wykonywane przez niektóre osoby, z większym zaangażowaniem emocjonalnym.

Pokaźna część stosowanych środków to statyczne ćwiczenia rozciągające oraz inne nie wymuszające intensywnej pracy układu sercowo-naczyniowego.

  1. Celem ćwiczeń jest oczyszczanie z toksyn, udrożnienie kanałów energetycznych.
  2. Na warsztaty prosimy przybyć w wygodnym, elastycznym, nie krępującym ruchów ubraniu (najlepiej dres sportowy, koszulka z krótkim rękawem, legginsy, spodenki, itp.).
  3. Proszę zabrać z sobą duży ręcznik i, o ile to możliwe, matę gimnastyczną (karimata) lub kocyk do ćwiczeń na parkiecie.
  4. Zalecamy zabrać ze sobą notatnik lub kamerę dla rejestrowania ważnych informacji lub ćwiczeń.

Prowadzi Piotr Kiewra – kiedyś nauczyciel, dyrektor szkoły, dzisiaj trener stylu życia sprzyjającego zdrowiu. Autor książki, blogów, filmów, poświęconych zdrowiu, samouzdrawianiu, zdrowemu stylowi życia, medycynie naturalnej. Wyróżnia go niekonwencjonalne – nienaukowe, niekoniecznie naukowe (nauka często się sprzedaje, rządzi nią pieniądz, jest w niej wiele sprzeczności) podejście do zdrowia, przede wszystkim podejście praktyczne oparte na swoim doświadczeniu, inspirowanym naturą, nauczaniem duchowych mistrzów. Miłośnik natury, górskich wędrówek, wszechstronnej aktywności ruchowej, podróżnik, autor opowiadań, wykładowca i współorganizator warsztatów poświęconych autoterapii kręgosłupa, wraz z dr Brylką.

Zobacz:

www.piotrkiewra.pl 

www.rozmowyzwiatrem.blogspot.com

www.youtube.com/PiotrKiewra

Wykład i mini-warsztat

9 marca 2019, godz. 14 – 19

Donacja z serca

Prowadzi Piotr Kiewra

Informacje i zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia – Pasaż Schillera

wejście z Pasażu Schillera przez szeroką, żelazną bramę na podwórko kamienicy– tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Przy drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

GPS: wpisać „aleja Leona Schillera Łódź” bez numeru.

Dojazd samochodem: przez Plac Komuny Paryskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *