Kobieta w TAO

0
Kiedy:
21-02-2018@18:00 – 21:00
2018-02-21T18:00:00+01:00
2018-02-21T21:00:00+01:00
Gdzie:
Łódź, ul.Sienkiewicza 61
wejście z Pasażu Schillera
Koszty:
30 zł
Kontakt:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
512 354 599 lub 692 778 413
sztukadobregozycia@gmail.com
Kobieta w TAO @ Łódź, ul.Sienkiewicza 61

Dlaczego Kobieta w TAO?

TAO to filozofia i piękno…TAO to umiejętność życia w zgodzie z przeszłością i tworzeniu przyszłości TU i TERAZ – bez napięć, bez stresu…to płynięcie przez życie i poddawanie się zmianom, które zawsze prowadzą tylko do dobra.

W dzisiejszej gonitwie, zabieganiu, chaosie, nadmiarze bodźców, możemy na chwilę zatrzymać się, znaleźć czas tylko dla siebie, by w konsekwencji jako Kobieta stać się opoką dla siebie i najbliższych.

Raz w miesiącu, my Kobiety razem będziemy wpływać na tematykę, jaka będzie dla nas istotna. Poruszać będziemy tematy związane z różnymi obszarami, bliskimi Kobiecie – zdrowie, ciało, emocje, seksualność, relacje międzyludzkie, duchowa sfera życia, odczarujemy też temat związany z menopauzą.

Podczas spotkań będziemy miały czas na taniec i inne formy sztuki by dotrzeć do każdej części siebie, połączyć je i stać się Kobietą Kompletną TU i TERAZ.

TAO DANCE

Podążanie za sobą… wędrówka do środka… naturalność i autentyczność… wewnętrzny spokój… harmonia wokół…emocjonalna równowaga… doświadczanie dobra… piękna…zaprzyjaźnianie się z ciałem, to kierunek, w jakim podążać będziemy w TAO DANCE.

Bycie tu i teraz, płynięcie z wydarzeniami, bycie w środku, w centrum w harmonii ze sobą to idea tao. Skupimy się na niej by w czasach chaosu, pośpiechu, nieustannego stresu i napięć zbudować siebie i stworzyć swoją własną indywidualną przestrzeń, indywidualną i satysfakcjonująca życiową drogę… na własnych zasadach…w zgodzie ze sobą.

Ruch to życie. Bez niego nic nie istnieje, nie żyje, nie rozwija się i nie rozkwita. Wszystko zastyga, sztywnieje, kostnieje.

Dzięki ruchowi i inspirującej, poruszającej, wywołującej emocje muzyce zaczynamy żyć, cieszyć się życiem. Zrzucamy balast niezadowolenia, stresu i trudnych przeżyć. Otwieramy się i rozkwitamy jak piękny kwiat…doświadczamy uczuć, które może dawno zamknęliśmy za drzwiami zapomnienia…

Indywidualny ruch, indywidualne reakcje ciała na muzykę otwierają nas na nowe doświadczenia życiowe lub uczą nas nowych reakcji na to co przeżywamy. Stajemy się autentyczni, stajemy się sobą…jak długo można nosić maski, by przykryć w sobie coś, co uważamy, że inni tego nie zaakceptują?

Dzięki spontanicznemu ruchowi nabieramy życiowej odwagi, by je zrzucić. Dzięki temu nasze ciała i umysły stają się bardziej elastyczne i otwarte na nowe prawdy, na nowe wyzwania, na nowe możliwości.

TAO DANCE niczego nie wymusza, nie narzuca, da Ci czas na przeżywanie, doświadczanie, skupienie na sobie, zadbanie o siebie. Dostarczy Ci przyjemności, wzruszy, ucieszy i spowoduje, że inaczej spojrzysz na siebie…sprawi, że się polubisz takiego jakim jesteś.

Jeśli polubisz siebie nie będziesz mieć problemu z polubieniem innych…bez oceny, bez uprzedzeń, bez narzucania swojej woli…

Prowadzi Anna Taran – arteterapeutka, twórczyni autorskich projektów tańca spontanicznego i terapii tańcem. Autorka relaksacyjno-wspierających  płyt CD dla kobiet „Będę mamą” i „Szamanka-droga do kobiecej mocy”.

 

Cykliczne spotkania dla kobiet

21 luty 2018, godz. 18 – 21

Prowadzi Anna Taran

 

 

 

Informacje i zapisy:

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com

telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

 

Miejsce:

Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia

ul. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź

wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny –  tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *