Małgorzata Zasada

Małgorzata Zasada

Ukończyła UŁ oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Negocjacje na SGH w Warszawie. Ponad 10 lat temu zainteresowała się NLP i uzyskałam dyplom Mistrza Praktyk NLP. Od 20 lat zajmuje się Huną. W swoim życiu i spotkaniach warsztatowych, skutecznie wykorzystuje także wiedzę i umiejętności ze szkoleń i warsztatów z dziedziny radiestezji, Reiki, metod Silwy i innych. Od lat medytuje. I najważniejsze – jest szczęśliwa, taka, jaka jest. Prowadzi spotkania poniedziałkowe i różne warsztaty.

Józef Jedlicki-Malkow

Józef Jedlicki-Malkow

Mistrz bioenergoterapii, dyplomowany biomasażysta, dyplomowany biotronik i radiesteta, wykładowca bioenergoterapii. Trener rozwoju osobistego w firmie „Szkolenia z pasją”. Prowadzi ustawienia, czyli uzdrawianie relacji klanu rodzinnego, kurs bioenergoterapii oraz warsztaty.

Gabinet

Łódź, al. Kościuszki 23/25 kl. D

email: rayofsun3@gmail.com        tel. 607 181 854

wizyty tylko po wcześniejszym telefonicznym umówieniu

Romuald Kosznik

Romuald Kosznik

Konsultant Biologii Totalnej/Recall Healing, naturoterapeuta, trener rozwoju osobistego. Mistrz bioenergoterapii, dyplomowany radiesteta, konsultant Uzdrawiania przez Świadomość (Totalnej Biologii/Recall Healing), konsultant THETA HEALING BASIC DNA, trener Rozwoju Osobistego w tym Radykalnego wybaczania i Radykalnej Manifestacji Marzeń, nauczyciel w Studium Psychologii Psychotronicznej w Bydgoszczy i w Białymstoku, naturoterapeuta, zielarz.
Prowadzi gabinet terapeuty w Bydgoszczy a także specjalne warsztaty wprowadzające w arkana wiedzy z Totalnej Biologii w Polsce i za granicą.

Anna Gruber

Anna Gruber

hipnoterapeuta, coach, bioenergoterapeuta. Psychologia, alternatywne metody uzdrawiania, hipnoza i metafizyka fascynowały ją już od wczesnej młodości. Zanim jednak całkowicie poświęciła się tym tematom, ukończyła studia budowlane i przez wiele lat pracowała w tej dziedzinie. Od 1989 roku mieszka w Monachium (Niemcy), gdzie od ponad dziesięciu lat towarzyszy ludziom w drodze do osiągnięcia ich własnych celów zarówno osobistych, jak i zdrowotnych. Ponadto prowadzi kursy i szkolenia dla terapeutów w zakresie hipnozy oraz innych technik uzdrawiania, które powstały w wyniku jej doświadczeń w trakcie pracy z klientami. Do zakresu jej kwalifikacji należą: hipnoza, terapia reinkarnacji, coaching, trening mentalny, Voice Dialogue, Reiki, chirurgia fantomowa (chirurgia ciala subtelnego), Matrix Energetics® (Dr. Richard Bartlett), Quantum Entrainment® (Quantum Healing, Dr. Frank Kinslow) i wiele więcej.

Anna Beata Stanclik

Anna Beata Stanclik

Psycholog, jasnowidz,numerolog. Swój dar odziedziczyła ze swoich poprzednich pokoleń. Wszystkie po linii kobiet posiadały ten niebywały dar, nie tylko jasnowidzenie, lecz również Medium.

Pomaga w wyjaśnianiu problemów sytuacji rodzinnych finansowych, biznesowych, jak również oczyszczaniu budynków do sprzedaży i pomieszczeń firm w których biznes załamał się.

Kontakt do Pani Anny:

tel. 662 318 988

Marek Taran

Marek Taran

Z wykształcenia jest socjologiem, pedagogiem i religioznawcą.

Interesują go wszelkie zagadnienia związane z głęboko pojętą naturą ludzką, a zwłaszcza czynnikami wpływającymi na to, jacy jesteśmy i jacy możemy być oraz możliwościach, jakie drzemią w każdym z nas. Oprócz szukania odpowiedzi na powyższe zagadnienia w wiedzy typowo akademickiej sięgnął do bogatej tradycji wielkich kultur i systemów filozoficzno-religijnych. Przez ponad 30 lat bada i studiuje wiedzę przekazaną nam przez dawne systemy filozoficzne, hermetyczne i ezoteryczne. Celem jego poszukiwań jest połączenie rozumu i intuicji. Dlatego też inspirują go zarówno odkrycia fizyki kwantowej, jak i tajemne przesłanie „świętych ksiąg”. Od wielu lat prowadzi warsztaty grupowe, terapie indywidualne oraz wycieczki ezoteryczne.

Grzegorz Skura

Grzegorz Skura

Od 2003 roku uczeń Nikołaja Szerstiennikowa wyróżnionego przez UNESCO za Starosłowiańskie praktyki uzdrawiające. W roku 2006 ukończył szkolenie na Instruktora Słowiańskiej Tradycji – prastarej wiedzy Słowian.

W roku 2007 obronił pracę dyplomową wieńcząc trzy lata wiedzy, trzyletniego studium Psychotronicznego. Temat pracy: energia Reiki. Zdobywając tym samym zawód Psychotronika. Z powodzeniem od lat prowadzi warsztaty pierwszych trzech stopni Mocy Przewodnika – uzdrawiającej mocy naszych słowiańskich przodków.

Ewa Dobek

Ewa Dobek

specjalistka counsellingu Gestalt, propagatorka teorii Pięciu Przemian, prowadzi gestaltowskie warsztaty rozwoju osobistego oraz terapię indywidualną. W swojej pracy łączy terapię Gestalt z wiedzą na temat praw energetycznych bazującą na teorii Pięciu Przemian i filozofii taoistycznej. Autorka książek „Kuchnia kreatywna czyli gotowanie wg Pięciu Przemian”, 5 Przemian w kuchni i w życiu” oraz „Rób co chcesz, tylko gotuj”.

Ryszard V Borowiecki

Ryszard V Borowiecki

doświadczony wykładowca prowadzącym przez wiele lat program autorski „Spotkania z Astrologią ” w telewizji TOYA. Autor video-bloga www.asborowiecki.net, w którym omawia różne tematy w oparciu o wiedzę astrologiczną.

Ryszard V Borowiecki prowadził wykłady w Polskim Cechu Bioeneroterapeutów w Warszawie, Polskim Stowarzyszeniu Astrologicznym oraz Polskim Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

Mateusz Wiszniewski

Mateusz Wiszniewski

Arteterapeuta, Zen Coach, instruktor improwizacji tańca i symboliki ciała, eksperymentalnego teatru tańca-metoda Kapperta. Od wielu lat prowadzi warsztaty i sesje indywidualne z zakresu terapii ekspresyjnych, tańca i rysunku (od 2000) oraz ćwiczeń relaksacyjnych i wizualizacji (od 1994). Jest jednym z wykładowców podyplomowego studium arteterapii i twórcą autorskiego programu rozwoju osobistego Akademia Terapii Ekspresyjnych (ukończonych XV edycji po 120 godzin). Brał udział w warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez wielu mistrzów terapii ekspresyjnych, między innymi w USA (Anny Halprin, Gabrielle Roth, Emilie Conrad, Ruth Zaporah). Uczył się metod pracy z traumą, wywodzących się bioenergetyki. Jest autorem książek: Taniec jako terapia, Uzdrawiający Taniec, Zrelaksuj się i Żyj Twórczo, Samouzdrawianie i praca ze snami,  Potęga Wizualizacji, Huna w uzdrawianiu i autoterapii.

Aguila Mirko

Aguila Mirko

urodził się w mieście Huanuco w Peru, kiedyś nazywanym drzwiami do Puszczy Amazońskiej. Na co dzień prowadzi rożne działalności. Pomaga ludziom swoją wiedzą i doświadczeniem życiowym, prowadzi warsztaty z dziećmi w szkołach, a także obrzędy związane z mocami natury. Udziela się także jako muzyk w rożnych zespołach. Z wykształcenia jest magistrem inż. Włókiennikiem (Politechnika Łódzka). Jego pasje to: malowanie, podróże wgłąb puszczy Amazońskiej by poznać coraz więcej roślin, praca w Organizacji Poza Rządowej REMENAU skupiającej się na ochronie medycyny naturalnej z puszczy Amazońskiej i roślin, której jestem współzałożycielem. Za tym ostatnim idzie budowa w tej puszczy naszego ośrodka medycyny naturalnej. Jego pasją jest też pogłębianie wiedzy ludów rdzennych, życie w zgodzie z Naturą, szacunek dla każdej istoty żyjącej na naszej Matce Ziemi. Na końcu tworzenie muzyki, jej oddziaływanie na człowieka , to co tworzy się wtedy w przestrzeni i budowa instrumentów.

Jacek Kołakowski

Jacek Kołakowski

Jest miłośnikiem natury, spędza mnóstwo czasu na wycieczkach rowerowych z dala od zgiełku miasta, gdzie szuka kontaktu z przyrodą poprzez wyciszenie się i robienie zdjęć wszystkiego, co go otacza. Jednak każdy z nas wie, że od nadmiaru ciszy można zwariować, dlatego by osiągnąć równowagę, interesuje się nietuzinkowymi dźwiękami śpiewu alikwotycznego i intuicyjnego. Dodatkowo gra na bębnie szamańskim i rzadko spotykanym w Polsce instrumencie didgeridoo. Istotną rolę w jego samorozwoju odegrał… śmiech (a także umiejętność śmiania się z samego siebie), dlatego został certyfikowanym joginem śmiechu, a zajęcia z jogi śmiechu prowadzi z prawdziwą przyjemnością. Dziś, kiedy niemalże codziennie jesteśmy narażeni na stres, wielu z nas zapomina, że to właśnie śmiech jest najlepszym lekarstwem, otwierającym nas na drugiego człowieka i pozwalającym na czerpanie pełni radości z życia.

Łucja Najmanowicz

Łucja Najmanowicz

Dyplomowana bioterapeutka, certyfikowana masażystka dźwiękiem, po trzech stopniach matrycy krystalicznej. Z powodzeniem pomaga w kontakcie osobistym, jak i na odległość.