Małgorzata Zasada

Małgorzata Zasada

Ukończyła UŁ oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Negocjacje na SGH w Warszawie. Ponad 10 lat temu zainteresowała się NLP i uzyskałam dyplom Mistrza Praktyk NLP. Od 20 lat zajmuje się Huną. W swoim życiu i spotkaniach warsztatowych, skutecznie wykorzystuje także wiedzę i umiejętności ze szkoleń i warsztatów z dziedziny radiestezji, Reiki, metod Silwy i innych. Od lat medytuje. I najważniejsze – jest szczęśliwa, taka, jaka jest. Prowadzi spotkania poniedziałkowe i różne warsztaty.

Józef Jedlicki-Malkow

Józef Jedlicki-Malkow

Mistrz bioenergoterapii, dyplomowany biomasażysta, dyplomowany biotronik i radiesteta, wykładowca bioenergoterapii. Trener rozwoju osobistego w firmie „Szkolenia z pasją”. Prowadzi ustawienia, czyli uzdrawianie relacji klanu rodzinnego, kurs bioenergoterapii oraz warsztaty.

Gabinet

Łódź, al. Kościuszki 23/25 kl. D

email: rayofsun3@gmail.com        tel. 607 181 854

wizyty tylko po wcześniejszym telefonicznym umówieniu

Mateusz Wiszniewski

Mateusz Wiszniewski

Arteterapeuta, Zen Coach, instruktor improwizacji tańca i symboliki ciała, eksperymentalnego teatru tańca-metoda Kapperta. Od wielu lat prowadzi warsztaty i sesje indywidualne z zakresu terapii ekspresyjnych, tańca i rysunku (od 2000) oraz ćwiczeń relaksacyjnych i wizualizacji (od 1994). Jest jednym z wykładowców podyplomowego studium arteterapii i twórcą autorskiego programu rozwoju osobistego Akademia Terapii Ekspresyjnych (ukończonych XV edycji po 120 godzin). Brał udział w warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez wielu mistrzów terapii ekspresyjnych, między innymi w USA (Anny Halprin, Gabrielle Roth, Emilie Conrad, Ruth Zaporah). Uczył się metod pracy z traumą, wywodzących się bioenergetyki. Jest autorem książek: Taniec jako terapia, Uzdrawiający Taniec, Zrelaksuj się i Żyj Twórczo, Samouzdrawianie i praca ze snami,  Potęga Wizualizacji, Huna w uzdrawianiu i autoterapii.

Ryszard V Borowiecki

Ryszard V Borowiecki

doświadczony wykładowca prowadzącym przez wiele lat program autorski „Spotkania z Astrologią ” w telewizji TOYA. Autor video-bloga www.asborowiecki.net, w którym omawia różne tematy w oparciu o wiedzę astrologiczną.

Ryszard V Borowiecki prowadził wykłady w Polskim Cechu Bioeneroterapeutów w Warszawie, Polskim Stowarzyszeniu Astrologicznym oraz Polskim Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

Anna Beata Stanclik

Anna Beata Stanclik

Psycholog, jasnowidz,numerolog. Swój dar odziedziczyła ze swoich poprzednich pokoleń. Wszystkie po linii kobiet posiadały ten niebywały dar, nie tylko jasnowidzenie, lecz również Medium.

Pomaga w wyjaśnianiu problemów sytuacji rodzinnych finansowych, biznesowych, jak również oczyszczaniu budynków do sprzedaży i pomieszczeń firm w których biznes załamał się.

Kontakt do Pani Anny:

tel. 662 318 988

Marek Taran

Marek Taran

Z wykształcenia jest socjologiem, pedagogiem i religioznawcą.

Interesują go wszelkie zagadnienia związane z głęboko pojętą naturą ludzką, a zwłaszcza czynnikami wpływającymi na to, jacy jesteśmy i jacy możemy być oraz możliwościach, jakie drzemią w każdym z nas. Oprócz szukania odpowiedzi na powyższe zagadnienia w wiedzy typowo akademickiej sięgnął do bogatej tradycji wielkich kultur i systemów filozoficzno-religijnych. Przez ponad 30 lat bada i studiuje wiedzę przekazaną nam przez dawne systemy filozoficzne, hermetyczne i ezoteryczne. Celem jego poszukiwań jest połączenie rozumu i intuicji. Dlatego też inspirują go zarówno odkrycia fizyki kwantowej, jak i tajemne przesłanie „świętych ksiąg”. Od wielu lat prowadzi warsztaty grupowe, terapie indywidualne oraz wycieczki ezoteryczne.

Aguila Mirko

Aguila Mirko

urodził się w mieście Huanuco w Peru, kiedyś nazywanym drzwiami do Puszczy Amazońskiej. Na co dzień prowadzi rożne działalności. Pomaga ludziom swoją wiedzą i doświadczeniem życiowym, prowadzi warsztaty z dziećmi w szkołach, a także obrzędy związane z mocami natury. Udziela się także jako muzyk w rożnych zespołach. Z wykształcenia jest magistrem inż. Włókiennikiem (Politechnika Łódzka). Jego pasje to: malowanie, podróże wgłąb puszczy Amazońskiej by poznać coraz więcej roślin, praca w Organizacji Poza Rządowej REMENAU skupiającej się na ochronie medycyny naturalnej z puszczy Amazońskiej i roślin, której jestem współzałożycielem. Za tym ostatnim idzie budowa w tej puszczy naszego ośrodka medycyny naturalnej. Jego pasją jest też pogłębianie wiedzy ludów rdzennych, życie w zgodzie z Naturą, szacunek dla każdej istoty żyjącej na naszej Matce Ziemi. Na końcu tworzenie muzyki, jej oddziaływanie na człowieka , to co tworzy się wtedy w przestrzeni i budowa instrumentów.

Monika Rodewald

Monika Rodewald

Prowadzi medytacje, słucha lasu, masuje, maluje i własnoręcznie tworzy płótna w technice shibori.

Dwadzieścia lat duchowych poszukiwań doprowadziło ją do miejsca, które nazwała Złote Drzewo. Złote Drzewo to przestrzeń, w której wyraża się jej dusza, poprzez twórczość i pracę, wspólne bycie z ludźmi, to ta część Jej, którą chce się podzielić z innymi.

Łucja Najmanowicz

Łucja Najmanowicz

Dyplomowana bioterapeutka, certyfikowana masażystka dźwiękiem, po trzech stopniach matrycy krystalicznej. Z powodzeniem pomaga w kontakcie osobistym, jak i na odległość.

Grzegorz Skura

Grzegorz Skura

Od 2003 roku uczeń Nikołaja Szerstiennikowa wyróżnionego przez UNESCO za Starosłowiańskie praktyki uzdrawiające. W roku 2006 ukończył szkolenie na Instruktora Słowiańskiej Tradycji – prastarej wiedzy Słowian.

W roku 2007 obronił pracę dyplomową wieńcząc trzy lata wiedzy, trzyletniego studium Psychotronicznego. Temat pracy: energia Reiki. Zdobywając tym samym zawód Psychotronika. Z powodzeniem od lat prowadzi warsztaty pierwszych trzech stopni Mocy Przewodnika – uzdrawiającej mocy naszych słowiańskich przodków.

Jacek Kołakowski

Jacek Kołakowski

Jest miłośnikiem natury, spędza mnóstwo czasu na wycieczkach rowerowych z dala od zgiełku miasta, gdzie szuka kontaktu z przyrodą poprzez wyciszenie się i robienie zdjęć wszystkiego, co go otacza. Jednak każdy z nas wie, że od nadmiaru ciszy można zwariować, dlatego by osiągnąć równowagę, interesuje się nietuzinkowymi dźwiękami śpiewu alikwotycznego i intuicyjnego. Dodatkowo gra na bębnie szamańskim i rzadko spotykanym w Polsce instrumencie didgeridoo. Istotną rolę w jego samorozwoju odegrał… śmiech (a także umiejętność śmiania się z samego siebie), dlatego został certyfikowanym joginem śmiechu, a zajęcia z jogi śmiechu prowadzi z prawdziwą przyjemnością. Dziś, kiedy niemalże codziennie jesteśmy narażeni na stres, wielu z nas zapomina, że to właśnie śmiech jest najlepszym lekarstwem, otwierającym nas na drugiego człowieka i pozwalającym na czerpanie pełni radości z życia.

Jadwiga Andrzejewska

Jadwiga Andrzejewska

Absolwentka wydziału aktorskiego łódzkiej PWSF TV i T … jest niezwykłą osobowością , aktorką z wieloletnim stażem zawodowym, która współpracowała z wieloma teatrami w Polsce , w tym między innymi z Teatrem Rozmaitości w Warszawie, Dramatycznym w Płocku, Polskim w Bydgoszczy. Jadwiga jest artystką, która wciąż poszukuje najciekawszych form wyrazu w sztuce – form wykraczających poza słowo i jego interpretację . Od wielu lat w wyniku swojej fascynacji Gongiem , będąc uczennicą Dona Conreaux i Tomka Czartoryskiego porusza się w przestrzeni dźwięku tego magicznego instrumentu … tam gdzie spotykają się różne wymiary ekspresji głosu , tańca , rytmu, emocji ,a także wibracje ,w których dźwięki ciszy natury przeplatają się z dźwiękami chaosu wykreowanego przez człowieka świata – tam gdzie spotyka się słyszalne z niesłyszalnym i łączy w harmonijną całość… w zgodzie z rytmem własnego serca i pragnieniem duszy