Warsztaty radiestezyjne

wpis w: Rozwój Duchowy, Warsztat | 0

Jeśli jesteś osobą poszukującą nowej, inspirującej pasji, która towarzyszyć Ci będzie do końca życia, dopingując do nieustannego rozwoju i samodoskonalenia, przynoszącą wymierne korzyści w życiu codziennym, nie tylko w sferze ducha  radiestezja jest właśnie dla Ciebie!

Radiestezja przedstawiona warsztatowo przeznaczona  jest dla wszystkich osób zainteresowanych zgłębianiem szeroko pojętej wiedzy radiestezyjnej, wprowadzającej w zagadnienia z zakresu radiestezji praktycznej, terapeutycznej, biotroniki, geotroniki, teleradiestezji. Na zajęciach zajmować się będziemy m.in. wykrywaniem źródeł zakłóceń energetycznych, przyczyn złego samopoczucia, doborem odpowiednich suplementów diety czy produktów żywnościowych, określaniem niedoborów makro i mikroelementów w organizmie.

Uczestnicy nabędą praktyczną wiedzę o tym, jak sprawić, by wahadełko stało się dla nich użytecznym narzędziem na co dzień, poznają prawa rządzące radiestezją oraz sposoby ich zastosowania w wielu sytuacjach życiowych. Będą mieli możliwość sprawdzić własną wrażliwość radiestezyjną i predyspozycje, dowiedzieć się o tym m.in. czym kierować się przy doborze odpowiedniego dla siebie wahadła, jakie wybrać ćwiczenia, by doskonalić umysł i poprawiać efektywność swojej pracy, systematycznie podnosząc jej poziom.

W trakcie warsztatów uczestnicy nauczą się zagadnień dotyczących teleradiestezji (czyli pracy na biometrach, planach), umożliwiających szukanie np. osób, przedmiotów zaginionych, złóż, cieków wodnych, wypływu wody, dowiedzą się o regułach rządzących radiestezją, zapoznają z różnorodnością sprzętów (różdżki, wahadła egipskie, lecznicze, przemienniki itp) oraz poznają tajniki wiedzy radiestezyjnej dotyczącej szukania miejsca na budowę studni czy lokalizowania i badania siły natężenia promieniowania cieków wodnych.

Ważnym elementem spotkania jest zapoznanie się z zasadami BHP w oparciu o wiedzę ogólnodostępną, ale również doświadczenie prowadzącej. Początkujący radiesteci muszą przestrzegać kilku zasad warunkujących właściwą i efektywną pracę.

W programie:

wprowadzenie do tematu, rys historyczny,

– działy radiestezji (terapeutyczna, teleradiestezja,biotronika, geotronika i inne),

– badanie własnych predyspozycji,

– prawa radiestezyjne,

– rodzaje sprzętu radiestezyjnego,

– rodzaje emanacji radiestezyjnych,

– naturalne sposoby zabezpieczania się przed szkodliwym promieniowaniem,

– BHP radiestety,

– zajęcia praktyczne (praca na biometrach, nauka posługiwania się różnym rodzajem sprzętu radiestezyjnego, określanie zawartości biopierwiastków w organizmie, ustalanie diety, alergenów itp.).

 

Prowadzi Małgorzata Bodzek – naturoterapeutka, energoterapeutka, radiestetka. Instruktorka bioterapii kategorii międzynarodowej. Posiada wiele dyplomów z zakresu medycyny niekonwencjonalnej, w tym Dyplom Mistrzowski umożliwiający prowadzenie kursów i inicjacji w zakresie terapii naturalnych. Wieloletnie doświadczenie zdobywała prowadząc działalność w gabinetach, sanatoriach oraz ośrodkach medycyny naturalnej. Oprócz pracy z klientem indywidualnym, prowadzi szkolenia, prelekcje, zabiegi grupowe i warsztaty ezoteryczne.

 

Artykuły autorstwa Małgorzaty Beaty Bodzek, dotyczące tematu radiestezji znajdują się poniżej:

http://www.hagalaz.pl/blog?start=5

http://www.hagalaz.pl/blog?start=20

 

Ważna informacja:

Radiestezja została uznana i wpisana w 1968 r. do rejestru UNESCO jako nauka, natomiast Rozporządzenie Ministra Handlu Wewnętrznego i Usług z 23 kwietnia 1983 r. (Dz.U. nr 22, p.98) zaliczyło radiestezję do kategorii rzemiosł, a radiesteci mogą być powoływani na biegłych sądowych.

 

Prelekcja o naturoterapii – spotkanie otwarte

23 października 2015, godz. 18

Koszt 5 zł na cele administracyjne

 

Warsztaty radiestezyjne dla początkujących

25 października 2015, godz. 11 – 18

Prowadzi Małgorzata Bodzek

 

 

Miejsce:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
ul. Sienkiewicza 61, 90-009 Łódź
wejście z Pasażu Schillera

Jak trafić: budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *