Zawiadowca (swojego) Umysłu

Warsztat autorski Andrzeja Bazgiera

terminy: 2 marca 2024

godz. 11:00 – 20:00 (PROSIMY O PUNKTULNOŚĆ)

Informacje i zapisy:

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji, kosztów, oraz zapisów na warsztat, przesyłam drogą mailową do osób zainteresowanych. Proszę o kontakt na adres: webinar@efektsetnejmalpy.pl

Informacje o prowadzącym

Andrzej Bazgier, autor jednego z pierwszych serwisów alternatywnych wiadomości pt. SchodamiDoNieba (2008-2013), autor cotygodniowego przeglądu alternatywnych wiadomości pt. Horyzont Zdarzeń (2014-2019) w ramach Fundacji „Nawigatorzy Jutra”, a potem już samodzielnie, autor bloga i kanału na You Tube pt. Efekt Setnej Małpy (do chwili obecnej). Prowadzi od stycznia 2020 roku cotygodniowy podcast pt. Uszy Duszy zdecydowanie ukierunkowany na rozwój własny w którym dzieli się swoimi doświadczeniami ze swoimi Słuchaczami.

Rozwój własny/osobisty traktuję jako poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „po co tu jestem?”. Ważne jest rozróżnienie pytania „po co tutaj jestem?” od pytania „dlaczego tutaj jestem?”. Na to drugie odpowiedzi nie znam i już jej nie szukam. Natomiast na to pierwsze pytanie – „po co tutaj jestem?” – odpowiedź znam. Ponieważ sam sobie jej udzielam swoim życiem i moimi wyborami. I to jest kierunek mojego rozwoju o czym opowiadam w Uszy Duszy z przekonaniem, że te podcasty są inspirujące dla moich Słuchaczy. W moim rozumieniu życia jesteśmy tutaj po to by samemu sobie wybrać odpowiedź na pytanie „po co tu jestem?” i odnalazłszy w sercu wdzięczność za tę sposobność jaką jest doświadczenie życia TU I TERAZ wykorzystać ją jak najlepiej. Rozpoznać swoje potencjały i
ograniczenia, nauczyć się panować nad umysłem i wziąć całkowitą odpowiedzialność za swoje życie – czyli za literalnie wszystko, co Cię spotyka. Odpowiedzialność, czyli świadomość tego co Neville Goddard tak pięknie opisał, że „Twój świat to Ty sam wypchnięty na zewnątrz”. Tego się uczę sam i do tego inspiruję swoich Słuchaczy i zarazem partnerów w mojej permanentnej wewnętrznej dyskusji. Ponieważ wiem, że moi Słuchacze to… także ja wypchnięty na zewnątrz. Więc są dla mnie bezcennym lustrem w którym mogę poznawać siebie i doświadczać siebie. Majowie podobno witali się ze sobą porzekadłem „In lak’ech ala kin” co się tłumaczy jako „Ja jestem innym Tobą”. Afrykańska filozofia życia „Ubuntu” znaczy „Jestem, bo Ty jesteś”. Każdy z nas jest lustrem dla nas pozostałych. Zrozumienie tego kardynalnie zmienia i kształtuje na nowo nasze relacje z ludźmi, ze zwierzętami i z całym światem dookoła.

Media społecznościowe:

You Tube: https://www.youtube.com/@efektsetnejmalpy

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100093287671077

Zapraszamy również na spotkanie autorskie z @UszyDuszy, które odbędzie się 13 lutego 2024 roku.

Więcej informacji o spotkaniu pod linkiem: https://sztukadobregozycia.pl/project/spotkanie-autorskie-z-uszy-duszy-13-02-2024/

Informacje o wydarzeniu:

Warsztat jest pomyślany jako podróż po własnym umyśle. Na początku po to by go poznać, zrozumieć jak działa, do czego służy i do czego MOŻE służyć. Od przekonania o jego ramach ograniczających naszą duszę do uznania go za cudowne narzędzie wspaniale i misternie zaplanowane po to byś Ty jako Boska Cząstka mógł i mogła się najpełniej wyrazić i doświadczać w czterowymiarowej rzeczywistości naszego życia. Jak już poznasz swój umysł jako byt to zaczynasz chcieć nim zawiadywać. Podobnie jak dziecko które dostanie wyrafinowaną zabawkę i nie chce już na nią patrzeć lecz chce jej używać, sterować, powodować nią i być jej zawiadowcą.

Pierwsza część warsztatu jest wybiórczym wglądem w pole wiedzy o umyśle jako takim. A także opisem funkcjonowania multiwersu/wieloświata który jest tworzywem i zarazem fraktalnym lustrem w którym nasz umysł się przegląda. Jest to zarazem wstęp do tego by dopuścić taką myśl, że żyjemy w rzeczywistości wirtualnej, w swojego rodzaju hologramie. Z takiej perspektywy można zacząć odzyskiwać poczucie autorstwa w swoim życiu.

Druga część to proces nauki panowania nad umysłem. Od zawarcia dozgonnego pokoju ze swoim ego
po doświadczenie pozycji obserwatora. Porozumienie ze swoim ego jest kamieniem milowym w naszym własnym rozwoju. I nie chodzi o wyeliminowanie ego, do czego nakłaniają nas niektóre filozofie Wschodu. Ego to bardzo ważne narzędzie naszego rozwoju i zarazem pośrednik pomiędzy światem czucia i światem wiedzy. Więc rzecz w tym, by przywrócić je do jej właściwej funkcji. I to uporządkowanie może być wielką zmianą w naszym życiu. Dzielę się tutaj z Tobą swoim doświadczeniem w układaniu się ze swoim umysłem. Mnie się to udało więc czemu miałoby się nie udać Tobie?

Trzecia część warsztatu to wskazówki dla ZAWIADOWCY. Jak skonstruować swój własny hologram zgodny z Twoim marzeniem? Jak zawiadywać swoim umysłem, by panował nad swoim hologramem świadomie i w zgodzie z wolą Ciebie – Pasażera – czyli Ciebie, Boskiej Cząstki. Jak wejść na ścieżkę odzyskiwania panowania nad swoim własnym życiem? I docenić potencjał jaki niesie w sobie Twój/Mój hologram.

Czwarta część to wspólna dyskusja i spotkanie podsumowujące całe spotkanie.

Technicznie przewidujemy przerwę obiadową od 14.45 do 16.00bazujemy na gastronomii w okolicy miejsca warsztatowego oraz poczęstunek w trakcie zajęć i wspólną kolację w końcowej części spotkania – te ostatnie są wliczone w cenę warsztatu.

Warsztat/spotkanie więc może być inspiracją do wielu procesów w których jesteś lub które możesz podjąć. Dotyczy to zrozumienia perspektywy hologramu, który każdy z nas może kształtować indywidualnie I NIEZALEŻNIE od hologramów innych wokół nas. Dotyczy to także zawarcia pokoju i traktatu współpracy pomiędzy Twoim Duchem i Twoim Ego. Innym walorem z którego możesz skorzystać to wiedza o zasadach konstytuujących wieloświat w którym żyjemy. Jeżeli dopuścisz taką możliwość że żyjemy w hologramie to jest on środowiskiem wirtualnym które jest zbudowane według konkretnych reguł obsługiwanych algorytmami. I te reguły można zacząć poznawać.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas:

4 + 12 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.