Spotkanie autorskie z @UszyDuszy

Spotkanie otwarte

terminy: 13 lutego 2024

godz. 18:00 – 19:30 (PROSIMY O PUNKTULNOŚĆ)

koszt: donacja z serca 🙂

Informacje i zapisy:

spotkanie nie wymaga zapisów!

 

Informacje o prowadzącym

Andrzej Bazgier, autor jednego z pierwszych serwisów alternatywnych wiadomości pt. SchodamiDoNieba (2008-2013), autor cotygodniowego przeglądu alternatywnych wiadomości pt. Horyzont Zdarzeń (2014-2019) w ramach Fundacji „Nawigatorzy Jutra”, a potem już samodzielnie, autor bloga i kanału na You Tube pt. Efekt Setnej Małpy (do chwili obecnej). Prowadzi od stycznia 2020 roku cotygodniowy podcast pt. Uszy Duszy zdecydowanie ukierunkowany na rozwój własny w którym dzieli się swoimi doświadczeniami ze swoimi Słuchaczami.

Rozwój własny/osobisty traktuję jako poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „po co tu jestem?”. Ważne jest rozróżnienie pytania „po co tutaj jestem?” od pytania „dlaczego tutaj jestem?”. Na to drugie odpowiedzi nie znam i już jej nie szukam. Natomiast na to pierwsze pytanie – „po co tutaj jestem?” – odpowiedź znam. Ponieważ sam sobie jej udzielam swoim życiem i moimi wyborami. I to jest kierunek mojego rozwoju o czym opowiadam w Uszy Duszy z przekonaniem, że te podcasty są inspirujące dla moich Słuchaczy. W moim rozumieniu życia jesteśmy tutaj po to by samemu sobie wybrać odpowiedź na pytanie „po co tu jestem?” i odnalazłszy w sercu wdzięczność za tę sposobność jaką jest doświadczenie życia TU I TERAZ wykorzystać ją jak najlepiej. Rozpoznać swoje potencjały i ograniczenia, nauczyć się panować nad umysłem i wziąć całkowitą odpowiedzialność za swoje życie – czyli za literalnie wszystko, co Cię spotyka. Odpowiedzialność, czyli świadomość tego co Neville Goddard tak pięknie opisał, że „Twój świat to Ty sam wypchnięty na zewnątrz”. Tego się uczę sam i do tego inspiruję swoich Słuchaczy i zarazem partnerów w mojej permanentnej wewnętrznej dyskusji. Ponieważ wiem, że moi Słuchacze to… także ja wypchnięty na zewnątrz. Więc są dla mnie bezcennym lustrem w którym mogę poznawać siebie i doświadczać siebie. Majowie podobno witali się ze sobą porzekadłem „In lak’ech ala kin” co się tłumaczy jako „Ja jestem innym Tobą”. Afrykańska filozofia życia „Ubuntu” znaczy „Jestem, bo Ty jesteś”. Każdy z nas jest lustrem dla nas pozostałych. Zrozumienie tego kardynalnie zmienia i kształtuje na nowo nasze relacje z ludźmi, ze zwierzętami i z całym światem dookoła.

Media społecznościowe:

You Tube: https://www.youtube.com/@efektsetnejmalpy

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100093287671077

Informacje o wydarzeniu:

Na spotkaniu Andrzej Bazgier opowie o swojej drodze rozwoju osobistego i warsztacie autorskim Zawiadowca (swojego) Umysłu, który odbędzie się 2 Marca 2024.

Więcej informacji o warsztacie pod linkiem: https://sztukadobregozycia.pl/project/zawiadowca-swojego-umyslu-warsztat-02-03-2024/

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas:

4 + 4 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.