Uzdrawiająca Praca z Podświadomością

27 i 29/04/2023

Termin spotkania otwartego: 27/04/2023

godz. 18:00 – 20:30

koszt: wstęp wolny – donacja (spotkanie nie wymaga zapisów)

Termin Warsztatu: 29/04/2023

Godz. 18:30- 21:00

Koszt: 150zł

Prosimy o punktualność.

O prowadzącej:

Anna Gruber to mentorka, trenerka, nauczycielka.

Urodzona w Łodzi, mieszka od 1989 roku w Niemczech, w Monachium. Jest żoną i matka dwóch dorosłych córek. Od 2003 roku towarzyszy ludziom zarówno w ich rozwoju osobistym jak i duchowym. Pomaga im w procesach uzdrawiania.  Od 2009 roku prowadzi kursy i szkolenia w Niemczech, we Włoszech (Tyrolu Południowym) oraz w Polsce. 

Do zakresu jej kwalifikacji należą: hipnoza, NLP, EMDR, focusing, regresing, coaching, trening mentalny, Voice Dialogue, Reiki, chirurgia fantomowa (chirurgia ciała subtelnego), Matrix Energetics® (Dr. Richard Bartlett), Quantum Entrainment® (Quantum Healing, Dr. Frank Kinslow) i wiele więcej.
W swojej pracy łączy ze sobą uznane i efektywne techniki terapeutyczne i coachingowe.

Spotkanie otwarte i warsztat są preludium do kursu I stopnia który poprowadzi Anna Gruber. Więcej informacji na temat kursu tutaj.

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

8 + 10 =

Spotkanie otwarte (27/04/2023):

Serdecznie zapraszamy na spotkanie otwarte, które stanowić będzie namiastkę warsztatu. Anna Gruber podczas swoich wizyt w Polsce często odwiedza „Dobre Życie” i oferuje nam kolejną dawkę swojej niepowtarzalnej, uzdrawiającej wiedzy. Tym razem podzielimy się tą wiedzą ze wszystkimi zainteresowanymi. Porozmawiamy o tym jak efektywnie komunikować się z naszą podświadomością, tak by monolog przerodził się w dialog, jak radzić sobie z emocjami oraz wykorzystywać kontakt z naszą 'wyższą mądrością’ by lepiej zrozumieć siebie oraz nasza najbliższe otoczenie.

Spotkanie otwarte nie wymaga zapisów.

Warsztat (29/04/2023):

Wszyscy mamy osobiste ograniczenia. Ich posiadanie jest częścią byciaczłowiekiem. Istnieje w nas wiele ukrytych mechanizmów, blokad, przekonań, emocji i myśli, o których nie zdajemy sobie nawet sprawy. W naszej podświadomości jest wewnętrzna mądrość, która zna każdą komórkę naszego ciała i każdą sekundę naszego życia. Może ona pomóc nam pokonać wyzwania i trudności, poprowadzić nas w trudnych sytuacjach i pomóc nam lepiej zrozumieć siebie i otaczający nas świat. Pozwól jej zaprowadzić porządek w swoim wnętrzu i uwolnić wszystko, co Cię blokuje.  Jeśli jesteś na etapie życia, w którym czujesz, że potrzebujesz nowej energii do działania lub nowych impulsów do rozwiązania problemów w Twoim życiu, zapraszamy Cię na warsztat. Wasze pytania pokierują przebiegiem tego spotkania i umożliwią indywidualne podejście do wybranych przez Was tematów.

Uzdrawiająca praca z podświadomością to szybka i efektywna metoda terapeutyczna autorstwa Anny Gruber, która skupia się na naturalnych procesach wewnętrznej samoregulacji.

Zapisy: sztukadobregozycia@gmail.com telefonicznie: 512 354 599 oraz poprzez formularz

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Napisz do nas jeśli masz pytania

1 + 15 =