Radykalne Wybaczanie

25 i 26/11/2023

termin: 25 i 26 Listopada 2023 (dwa dni)

godz. Sobota 10:00 – 18:00 (z przerwą obiadową)

niedziela 9:00 – 14:00

koszt kursu: 500zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Uwaga!

Wydarzenie odbędzie się w Domu Technika NOT,

przy placu Komuny Paryskiej 5A, w Łodzi.

Informacje o prowadzącym: 

Romuald Kosznik – Mistrz bioenergoterapii, dyplomowany radiesteta oraz doświadczony ezoteryk. Trener Rozwoju Osobistego, w tym Radykalnego Wybaczania i Radykalnej Manifestacji Marzeń. Od ponad 20 lat specjalizuje się w Totalnej Biologii – jest zarówno trenerem i konsultantem, ale także naucza innych jak konsultantem zostać. Od wielu lat prowadzi kursy Totalnej Biologii®.

Na co dzień pracuje w bydgoskiej Poradni Dom Zdrowienia, której jest twórcą i
założycielem, gdzie również przeprowadza indywidualne konsultacje. Często uczestniczy w festiwalach, seminariach i wykładach. Pojawia się także na internetowych webinarach dzieląc się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Ponadto jest fundatorem i Prezesem Fundacji dla Domów Zdrowienia w Bydgoszczy.

Informacje o wydarzeniu:

Nie ma chyba na tej planecie człowieka, który choć raz w życiu nie doznałby poważnej krzywdy. Drobne przykrości dotykają nas tak często, że nie potrafimy ich nawet zliczyć. Któż z nas nie obwiniał innych o to, że brak mu szczęścia? Dla większości, jest to sposób na życie. W gruncie rzeczy archetyp ofiary zakorzenił się w nas głęboko i bardzo silnie oddziaływuje na powszechną świadomość. Przez wieki odgrywaliśmy rolę ofiary w każdej dziedzinie życia, przekonując samych siebie, że świadomość ta jest podstawowym składnikiem ludzkiego losu. Wyparty ból, strach, gniew, nienawiść, poczucie winy i wstyd projektujemy na inne osoby i sytuacje. Oznacza to, że denerwuje nas i boli u innych to, co wyparliśmy w sobie. Osoby, które nas ranią mogą więc być postrzegane, w pewnym sensie, jako nasi dobroczyńcy, gdyż pokazują nam to, co jest w naszej „sferze cienia”, podświadomości, a co domaga się uzdrowienia, czyli naszej akceptacji i ukochania. Potrzeba jest wyrażania uczuć związanych ze zranieniem, gdyż nie uzdrowimy tego, czego nie dotkniemy.

Nadszedł czas, by postawić pytanie: jak przestać budować swoje życie na archetypie ofiary? Jeśli chcemy  się uwolnić od tego silnie działającego wzorca musimy go zastąpić czymś radykalnie innym, tak pociągającym i wyswobadzającym naszą duchowość, że zdołamy się wyzbyć świadomości ofiary i opuścić świat  złudzeń”.

 

Metoda Radykalnego Wybaczania odmienia życie człowieka, zmieniając perspektywę widzenia naszej przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości. Dotyczy to zwłaszcza obszaru związków z ludźmi, szczególnie tych bardzo bliskich. W przeciwieństwie do innych form wybaczania, Radykalne Wybaczanie jest łatwe do stosowania i daje natychmiastowe efekty, ponieważ umożliwia wyjście z roli ofiary.

Paradoksalnie, na początku procesu, nie tylko nie przyjmujemy duchowej perspektywy, usprawiedliwiając naszych „katów”, ale dajemy sobie pełne prawo do oskarżenia ich i wyżalenia się, ujawniając wszelkie emocje i uczucia, które towarzyszyły zranieniu lub były jego następstwem. Kolejny krok to porzucenie fałszywych przekonań, np. „nie jestem godny miłości”, powstałych w wyniku pierwotnego zranienia, a odpowiedzialnych za nasze późniejsze wybory, zachowania i emocje. Przyjęcie duchowej perspektywy, w której otwieramy się na możliwość, że w tym, co nas spotkało jest ukryty jakiś dar, szansa na uzdrowienie.

Narzędzia Radykalnego Wybaczania są niezwykle proste w użyciu, krok po kroku umożliwiają pozbycie  się emocjonalnego bagażu przeszłości, jak również pozwalają nam żyć bez obawy o przyszłość. Rezultatem stosowania Radykalnego Wybaczania jest ogólna poprawa zdrowia zwiększone zadowolenie, szczęście, wewnętrzna moc osobista oraz poczucie wolności, a także uzdrowienie relacji z samym sobą, w związku, rodzinie.

Jeśli wydaje ci się, że wykorzystałeś już wszystkie sposoby na rozwiązanie swoich problemów, a one nadal istnieją… Przyjdź na warsztaty, a potem zacznij nareszcie Żyć!

Miejsce: Dom Technika NOT, plac Komuny Paryskiej 5A, Łódź

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

6 + 12 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.

Poniżej terminy i koszt II i III części Radykalnego Wybaczenia.

Radykalne Samowybaczanie i Manifestacja Marzeń 23 – 24 Marca 2024

Koszt: 600 zł

Trener Radykalnego Wybaczania 22 – 23 Czerwca 2024

Koszt: 800 zł

Napisz do nas jeśli masz pytania

8 + 10 =