Radykalne Samowybaczanie i Manifestacja Marzeń

23 i 24/03/2024

termin: 23 i 24 Marca 2024 (dwa dni)

godz. Sobota 10:00 – 18:00 (z przerwą obiadową)

niedziela 9:00 – 14:00

koszt kursu: 600zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Uwaga!

Wydarzenie odbędzie się w Stowarzyszeniu Naukowo-Technicznym NOT, przy placu Komuny Paryskiej 5A w Łodzi.

Informacje o prowadzącym: 

Romuald Kosznik – Mistrz bioenergoterapii, dyplomowany radiesteta oraz doświadczony ezoteryk. Trener Rozwoju Osobistego, w tym Radykalnego Wybaczania i Radykalnej Manifestacji Marzeń. Od ponad 20 lat specjalizuje się w Totalnej Biologii – jest zarówno trenerem i konsultantem, ale także naucza innych jak konsultantem zostać. Od wielu lat prowadzi kursy Totalnej Biologii®.

Na co dzień pracuje w bydgoskiej Poradni Dom Zdrowienia, której jest twórcą i
założycielem, gdzie również przeprowadza indywidualne konsultacje. Często uczestniczy w festiwalach, seminariach i wykładach. Pojawia się także na internetowych webinarach dzieląc się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Ponadto jest fundatorem i Prezesem Fundacji dla Domów Zdrowienia w Bydgoszczy.

Informacje o wydarzeniu:

Coraz więcej osób zaczyna sobie zdawać sprawę z tego, że życie nie jest czymś, co nam się przydarza, ale że to my sami je tworzymy. Możemy to osiągnąć poprzez zastosowanie prawa przyciągania; dzięki niemu możemy stworzyć taką rzeczywistość, jakiej pragniemy. Stąd też każdy z nas posiada wrodzoną moc manifestowania rzeczywistości za pomocą własnych myśli i przekonań.

Jednak, pomimo usilnych starań, często nie udaje się nam uzyskać oczekiwanych rezultatów, co rodzi frustrację i poczucie porażki.

Brak powodzenia w manifestowaniu wynika z dwóch podstawowych powodów:

1. Nasze wibracje są zbyt niskie, by dać nam moc niezbędną do świadomego stosowania prawa przyciągania, tak abyśmy mogli wykreować to, czego świadomie pragniemy. Przyciągamy raczej to, czego chce nasza podświadomość, a co zazwyczaj nie pokrywa się z naszymi świadomymi intencjami.

Podświadomość blokuje realizację naszych pragnień niskimi wibracjami w postaci podstawowych, negatywnych przekonań, lęków, poczucia winy, gniewu, urazy i innych form negatywnej energii. Nasze wibracje możemy podnieść wtedy poprzez zastosowanie Radykalnego Wybaczania.

 

2. Zmiana naszej świadomości nie dokonała się jeszcze na tyle głęboko, byśmy mogli zaufać, że gdy oddamy wszystko w ręce Ducha (nowy model myślenia), dostaniemy to, czego pragniemy. A gotowość do poddania się Duchowi to podstawa procesu manifestacji. 

Radykalne wzmocnienie jako transformacja – zachodzi na głębszym poziomie i doprowadza nas  do punktu, w którym możemy zamanifestować wszystko, czego pragniemy, czyli zachodzi Radykalna Manifestacja Marzeń.

WZMOCNIENIE = ZWIĘKSZENIE POCZUCIA WŁASNEJ MOCY = WEWNĘTRZNA TRANSFORMACJA, czyli:

– porzucenie dotychczasowego sposobu myślenia

– zmianę systemu myślenia, wartości i przekonań.

– przyjęcie nowego modelu myślenia i postrzegania rzeczywistości, dzięki któremu możemy poczuć prawdziwą moc jako istoty duchowe, zdobywając doświadczenia w ludzkim świecie oraz w ciele fizycznym.

Podczas warsztatu będziemy uczyć się manifestować swoje marzenia,  a także uzdrawiać związki lub manifestować nowe. Dodatkowo też będziemy manifestować pieniądze i dobrobyt.

Możesz stworzyć takie życie, jakiego pragniesz, jeśli zaufasz że jesteś przyczyną, nie skutkiem i otworzysz się na myślenie o Wszechświecie jako o źródle nieograniczonej obfitości.

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

6 + 6 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.

Zapraszamy również na III część kursu Radykalne Wybaczanie:

Trener Radykalnego Wybaczania 22 – 23 Czerwca 2024

Koszt: 800 zł

Napisz do nas jeśli masz pytania

14 + 1 =