Dobre życie z NeuroGrafiką – Mandala Harmonijnych Relacji 

Spotkanie otwarte

termin: 26 września

godz. 18:00 – 21:00 (prosimy o punktualność)

koszt: donacja z serca 🙂

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz 

Parę słów o prowadzącej:

Tetiana Horbatiuk jest Certyfikowaną Instruktorką NeuroGrafiki i Coachem. Tetiana rozpoczęła swoją przygodę z Neurografiką w 2020 r. i od razu zakochała się w tej metodzie. Od tego czasu systematycznie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w programach edukacyjnych Instytutu Psychologii Twórczości Pavla Piskarieva – twórcy NeuroGrafiki.

Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia NeuroGestalt. Prowadzi warsztaty, kursy (w tym certyfikowany kurs Użytkownik Neurografiki, autorskie kursy transformacyjne takie jak „Restart finansowy” czy „Puzzle mojego życia”. Pracuje także z osobami potrzebującymi na indywidualnych sesjach coachingowych. Każde spotkanie z Tetianą to odkrywanie na nowo samego siebie przy pomocy linii neurograficznej i wzoru neurograficznego. Tetiana pokazuje jak za pomocą rysunku neurograficznego stworzonego własnoręcznie z wykorzystaniem kredek i markera nadać nową, lepszą jakość swojemu życiu, zdobyć pewność siebie i podążać w kierunku realizacji swoich marzeń i celów aż do ich osiągnięcia pokonując po drodze swoje ograniczenia.

Media społecznościowe: Strona WWW, Facebook, Instagram

Spotkanie jest wprowadzeniem do wtorkowych, cyklicznych zajęć z NeuroGrafiką. Więcej informacji tutaj.

Informacje o spotkaniu:

Zapraszamy na spotkanie otwierające cykl wtorkowych spotkań z NeuroGrafiką. Uczestnicy spotkania dowiedzą się czym jest NeuroGrafika i co nazywamy alfabetem tej metody oraz jak się nim posługiwać w praktyce. Na spotkaniu zajmiemy się światem naszych relacji. Od samego poczęcia aż po kres naszego ziemskiego życia pozostajemy w kręgu relacji prywatnych i zawodowych: z rodzicami, dziećmi, partnerem, pracodawcą, pracownikiem, przyjaciółmi, znajomymi, klientami i z całym naszym otoczeniem. Wchodzimy w relacje z różnymi innymi aspektami naszego życia (praca, pieniądze) i z naturą. Wreszcie – pozostajemy przez całe życie w najważniejszej z relacji – w relacji z SAMYM SOBĄ. Relacje mogą być budujące, ale mogą też być przyczyną wyniszczających konfliktów wewnętrznych i zewnętrznych. Niektóre z nich chcielibyśmy wzmocnić, inne wręcz zakończyć i o nich zapomnieć raz na zawsze, ale nie mamy dość siły, by tego dokonać. A jeszcze inne chcielibyśmy przyciągnąć do naszego życia, aby nadać mu nowy, ciekawszy wymiar. Podczas spotkania, przy pomocy algorytmu NeuroGrafiki jakim jest neuromandala, przeżywając emocje towarzyszące poszczególnym etapom tworzenia rysunku, wspólnie zajmiemy się harmonizowaniem najważniejszych dla nas w tym momencie życia relacji, i nadaniem im wymarzonego kształtu, zgodnego z aktualnymi potrzebami. A cały proces będzie się odbywać pod doświadczonym okiem instruktorki NeuroGrafiki – Tetiany Horbatiuk.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

7 + 14 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.

Napisz do nas jeśli masz pytania

1 + 7 =