NEUROGRAFIKA z Tetianą Horbatiuk – cykliczne zajęcia wtorkowe

Cykl spotkań 

najbliższy termin: kalendarz spotkań poniżej

godz. 18:00 – 21:00 (prosimy o punktualność)

koszt: 150 zł za pojedyncze spotkanie, płatne na miejscu przed wydarzeniem

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz 

Parę słów o prowadzącej:

Tetiana Horbatiuk jest Certyfikowaną Instruktorką NeuroGrafiki i Coachem. Tetiana rozpoczęła swoją przygodę z Neurografiką w 2020 r. i od razu zakochała się w tej metodzie. Od tego czasu systematycznie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w programach edukacyjnych Instytutu Psychologii Twórczości Pavla Piskarieva – twórcy NeuroGrafiki.

Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia NeuroGestalt. Prowadzi warsztaty, kursy (w tym certyfikowany kurs Użytkownik Neurografiki, autorskie kursy transformacyjne takie jak „Restart finansowy” czy „Puzzle mojego życia”. Pracuje także z osobami potrzebującymi na indywidualnych sesjach coachingowych. Każde spotkanie z Tetianą to odkrywanie na nowo samego siebie przy pomocy linii neurograficznej i wzoru neurograficznego. Tetiana pokazuje jak za pomocą rysunku neurograficznego stworzonego własnoręcznie z wykorzystaniem kredek i markera nadać nową, lepszą jakość swojemu życiu, zdobyć pewność siebie i podążać w kierunku realizacji swoich marzeń i celów aż do ich osiągnięcia pokonując po drodze swoje ograniczenia.

Media społecznościowe: Strona WWW, Facebook, Instagram
Telefon do koordynatora: 601 322 839

Zapraszamy również na spotkanie otwarte które odbędzie się 26 września 2023 – „Dobre życie z NeuroGrafiką – Mandala Harmonijnych Relacji”

Kalendarz spotkań

3/10/2023„Moja transformacja – pozwalam sobie na realizację marzeń”

10/10/2023„Ikigai – odnaleźć swoje przeznaczenie”

17/10/2023„Magnes – przyciągamy powodzenie finansowe”

24/10/2023„Mapa mojego życia”

Informacje o spotkaniach:

NeuroGrafika jest potwierdzonym naukowo, innowacyjnym i skutecznym narzędziem rozwojowym wykorzystywanym do rozwiązywania problemów i osiągania założonych celów. Uczestnicy spotkań z NeuroGrafiką poznają definicję NeuroGrafiki i zapoznają się z podstawowymi zasadami tworzenia rysunku neurograficznego. Mają możliwość stworzenia swojego pierwszego rysunku i obserwowania siebie podczas procesu pracy pod kierunkiem certyfikowanej instruktorki tej metody. Okazuje się, że każdy z nas posiada zdolności do narysowania własnego dzieła na kartce papieru.

Bo każdy z nas jest twórcą własnego życia!
A NeuroGrafika pozwala uczynić je lepszym!

Każde spotkanie ma charakter warsztatu z bieżącym komentarzem instruktorki Tetiany Horbatiuk. Spotkania odbywać się będą w grupach 6 – 12 uczestników i kierowane są do świadomych osób (dorosłych), poszukujących nowych metod rozwoju i pracy ze swoimi przekonaniami i ograniczeniami, otwartymi na nowe projekty.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

13 + 13 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.

Spotkanie 1

„Moja transformacja – pozwalam sobie na realizację marzeń”

3 październik 2023, godz. 18:00-21:00

Każdy z nas ma swoje cele i marzenia, które bardzo chce zrealizować. Już w dzieciństwie
wyobrażamy sobie, jak będzie wyglądało nasze życie w przyszłości. W ciągu kolejnych lat życia zdobywamy mnóstwo doświadczeń, wpadamy w rutynę , a nasze plany i marzenia wydają nam się coraz bardziej niemożliwe do osiągnięcia, nierealne. I nawet nie uświadamiamy sobie, jak wielkie możliwości drzemią w każdym z nas. Na warsztacie, przy pomocy rysunku neurograficznego, będziemy transformować dotychczasowe doświadczenia, weźmiemy z nich to co najlepsze, co najbardziej nam służy i z tym bagażem dobrych doświadczeń poszybujemy w kierunku realizacji marzeń przy symbolicznym wsparciu ważki jako synonimu niczym nieograniczonej samorealizacji.

Spotkanie 2

„Ikigai – odnaleźć swoje przeznaczenie”

10 październik 2023, godz. 18:00-21:00

Ikigai to japońska filozofia długiego i szczęśliwego życia wywodząca się z wyspy Okinawa, na której ludzie dożywają sędziwego wieku pozostając przy tym w bardzo dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. W myśl japońskiej filozofii Ikigai satysfakcja życiowa nie wynika z tego, co robimy, ale z tego, jak podchodzimy do codziennych czynności. Ikigai obejmuje kilka
obszarów:
– To co kochasz (pasja i misja)
– To w czym jesteś dobry (pasja i zawód)
– To za co mogą Ci zapłacić (zawód i powołanie)
– To czego potrzebuje świat (misja i powołanie)
Jakie jest Twoje Ikigai? Przy pomocy NeuroGrafiki będziemy poznawać nasze Ikigai i odnajdywać przeznaczenie.

Spotkanie 3

„Magnes – przyciągamy powodzenie finansowe”

17 październik 2023, godz. 18:00-21:00

W naszym codziennym życiu nie ma możliwości funkcjonowania bez pieniędzy. Nie ma też zapewne nikogo, kto nie ma swojej osobistej relacji z pieniędzmi jako takimi. Ogromny wpływ na te relacje mają przekonania, które często wynosimy z domu rodzinnego i które tkwią w naszej podświadomości, często sabotując nasze działania w sferze finansów. Rysunek
neurograficzny pozwoli nam określić i zrozumieć obecną relację „Ja – konkretna suma
pieniędzy jakiej potrzebujemy – cel, na realizację którego te pieniądze chcemy przeznaczyć,
inaczej spojrzeć na pieniądze i przy pomocy magnesu przyciągnąć je do siebie na realizację określonego celu.

Spotkanie 4

„Mapa mojego życia”

24 październik 2023, godz.18:00 -21:00

Z czego składa się nasze życie, czym jest wypełnione? Jak wygląda Twój każdy dzień, miesiąc, rok? To jest właśnie mapa Twojego życia złożona z puzzli doświadczeń, przeżyć, wydarzeń, obowiązków, przyjemności, codziennych czynności itp. Tworząc rysunek neurograficzny będziemy wybierać to, co jest nam faktycznie potrzebne, uświadomimy sobie czego faktycznie chcemy, co chcemy ze sobą zabrać w dalszą drogę zwaną ŻYCIEM. Pod okiem instruktora każdy uczestnik spotkania ułoży puzzle swojego życia i stworzy z nich swoją osobistą mapę świata.

Napisz do nas jeśli masz pytania

6 + 3 =