NEUROGRAFIKA z Tetianą Horbatiuk – cykliczne zajęcia wtorkowe

Cykl spotkań 

najbliższy termin: kalendarz spotkań poniżej

godz. 18:00 – 21:00 (prosimy o punktualność)

koszt: 150 zł za pojedyncze spotkanie, płatne na miejscu przed wydarzeniem

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz 

Parę słów o prowadzącej:

Tetiana Horbatiuk jest Certyfikowaną Instruktorką NeuroGrafiki i Coachem. Tetiana rozpoczęła swoją przygodę z Neurografiką w 2020 r. i od razu zakochała się w tej metodzie. Od tego czasu systematycznie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w programach edukacyjnych Instytutu Psychologii Twórczości Pavla Piskarieva – twórcy NeuroGrafiki.

Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia NeuroGestalt. Prowadzi warsztaty, kursy (w tym certyfikowany kurs Użytkownik Neurografiki, autorskie kursy transformacyjne takie jak „Restart finansowy” czy „Puzzle mojego życia”. Pracuje także z osobami potrzebującymi na indywidualnych sesjach coachingowych. Każde spotkanie z Tetianą to odkrywanie na nowo samego siebie przy pomocy linii neurograficznej i wzoru neurograficznego. Tetiana pokazuje jak za pomocą rysunku neurograficznego stworzonego własnoręcznie z wykorzystaniem kredek i markera nadać nową, lepszą jakość swojemu życiu, zdobyć pewność siebie i podążać w kierunku realizacji swoich marzeń i celów aż do ich osiągnięcia pokonując po drodze swoje ograniczenia.

Media społecznościowe: Strona WWW, Facebook, Instagram
Telefon do koordynatora: 601 322 839

Kalendarz spotkań

Przyjdź na warsztat z zaproszoną przez siebie osobą, a w dowód wdzięczności otrzymasz prezent – 50 zł zniżki dla każdej z osób czyli zamiast 150 zł za warsztat zapłacicie po 100 zł.

Informacje o spotkaniach:

NeuroGrafika jest potwierdzonym naukowo, innowacyjnym i skutecznym narzędziem rozwojowym wykorzystywanym do rozwiązywania problemów i osiągania założonych celów. Uczestnicy spotkań z NeuroGrafiką poznają definicję NeuroGrafiki i zapoznają się z podstawowymi zasadami tworzenia rysunku neurograficznego. Mają możliwość stworzenia swojego pierwszego rysunku i obserwowania siebie podczas procesu pracy pod kierunkiem certyfikowanej instruktorki tej metody. Okazuje się, że każdy z nas posiada zdolności do narysowania własnego dzieła na kartce papieru.

Bo każdy z nas jest twórcą własnego życia!
A NeuroGrafika pozwala uczynić je lepszym!

Każde spotkanie ma charakter warsztatu z bieżącym komentarzem instruktorki Tetiany Horbatiuk. Spotkania odbywać się będą w grupach 6 – 12 uczestników i kierowane są do świadomych osób (dorosłych), poszukujących nowych metod rozwoju i pracy ze swoimi przekonaniami i ograniczeniami, otwartymi na nowe projekty.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

15 + 3 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.