Wyprawa w nieznane – czyli o sztuce polinezyjskiego bodyworku

Spotkanie otwarte

termin: 14 Maja 2024

godz. 18:15 – 20:15 (prosimy o punktualnośċ)

koszt: donacja z serca 🙂

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Anna Cywińska o sobie:

Jestem kobietą poszukującą odpowiedzi, czującą i widzącą „więcej”, co nie zawsze było i jest łatwe. Starą duszą. Od wielu lat na ścieżkach rozwoju, przeszłam własny proces psychoterapeutyczny, ukończyłam roczną szkołę regresingu© Leszka Żądło, roczną szkołę polinezyjskiego bodyworku w nurcie Ma-Uri u boku Justyny Rychlewskiej – Suskiej, a także liczne kursy rozwoju duchowego m.in. Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU. Na co dzień pracuję jako trenerka rozwoju osobistego, propagatorka szczęśliwego życia w zgodzie ze sobą. Jestem założycielką i właścicielką projektu Radość Życia, w której projektuję i przeprowadzam autorskie warsztaty rozwoju osobistego, sesje regresingu©, psychologicznego coachingu, a także sesje duchowego, polinezyjskiego bodyworku, skierowanie głównie do kobiet. Stosuję holistyczne metody oparte o „tu i teraz”, jak i te zaglądające do zakamarków duszy (poprzednie wcielenia), przeszłości (programy podświadomości), naszej misji życiowej i przeznaczenia. Byłam współzałożycielką i wiceprezesem Fundacji „Kobieta w Harmonii”, z którą przeprowadziłam kilkanaście projektów dla kobiet, młodzieży i seniorów m.in. „Rozwiń Skrzydła”, „Poradnik Pozytywnego Myślenia”, „Świadomy tata”, „Kobieta Pewna Siebie” i wiele innych. Prowadziłam cykliczne warsztaty w łódzkich ośrodkach kultury m.in. w Poleskim Ośrodku Sztuki, Pałacu Młodzieży, Domu Kultury Ariadna, Domu Kultury Karolew, Centrum Kultury Młodych. Gościłam także w audycjach Radia Łódź.

Dlaczego warto?

Zapraszam Cię w fascynującą podróż do Polinezji, gdzie tkwi prastara kultura oparta o system przekonań znany jako huna. Społeczność ta łączy się z siłami przyrody i mądrością przodków, tworząc rozwiniętą cywilizację opartą na szacunku i życzliwości. Sztuka uzdrawiania poprzez dotyk, przekazywana przez mistrzów duchowych, kahunów, od pokoleń, jest niezwykle fascynująca. W jej korzeniach tkwi harmonizacja z najwyższymi poziomami informacji i naszą Wyższą Jaźnią. Podzielę się również osobistym doświadczeniem z MaUri oraz treningiem, który odmienił moje spojrzenie na siebie i innych. Sztuka uzdrawiania poprzez dotyk to subtelny taniec duszy z Źródłem, który odzwierciedla przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Sesja duchowego bodyworku, pełna symboli i gestów, pozwala dotrzeć do najgłębszych poziomów istnienia, prowadząc do głębokiego relaksu i samouzdrowienia. Podczas spotkania omówimy filozofię tej kultury oraz najważniejsze zasady, które mogą zmienić nasze życie codzienne. W trakcie pokazu bodyworku i tańca będziesz mógł doświadczyć tej niezwykłej praktyki na własnej skórze.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym i alternatywnymi metodami uzdrawiania. Dla tych, którzy chcą odkrywać siebie, swoje przeznaczenie i misję życiową, poszukując odpowiedzi na pytanie „Kim jestem?” oraz pragną zmiany w codziennym życiu. Dla osób otwartych na poznanie tajemnic podświadomego umysłu i wyzwolenie się z utartych schematów myślenia. Dla miłośników głębokiego relaksu i masażu oraz tych, którzy chcą dzielić się doświadczeniami z „duchowej rodziny„.

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

13 + 6 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.