Wpływ imion i nazwisk na naszą Drogę Życia – Spotkanie otwarte z Darią Czarnecką

TERMIN: 16 LUTEGO 2024

GODZINa: 18:15 – 20:30

KOSZT: DONACJA Z SERCA 🙂

INFORMACJE I ZAPISY:

SZTUKADOBREGOZYCIA@GMAIL.COM   ORAZ POPRZEZ FORMULARZ

Numerologia jest wiedzą pozwalającą na poznanie siebie i własnej drogi, jaka powinna być, by uczynić z nas ludzi szczęśliwych i spełnionych.

Określa twój potencjał, posiadane talenty oraz predyspozycje.

Numerologia jest to cenny drogowskaz, zechciej tylko się nad nim pochylić.

Kurs prowadzi Daria Jadwiga Czarnecka:

https://www.facebook.com/numerologia.profesjonalnie/
https://www.youtube.com/channel/UCPsZCXioV-NweV93S4OSTuw
https://www.numerologiaprofesjonalnie.pl/

Zapraszamy również na stacjonarny kurs Numerologii który rozpoczyna się w marcu 2024! Więcej informacji tutaj

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

10 + 10 =

Informacje o spotkaniu:

Data urodzenia, to portal którym schodzimy na Ziemię. Dzięki dacie urodzin, wiesz jak Wszechświat zapisał Cię w liczbach. Natomiast nasze imiona i nazwisko to ziemskie ubranko, które tutaj przywdziewamy. W dacie urodzenia zawarte jest nasze przeznaczenie, a imiona i nazwiska, tworzą pewną osobowość, która ma
zrealizować plan wynikający z daty urodzenia. Konstrukcja tej osobowości jest mniej lub bardziej kompatybilna z naszą datą urodzenia. Numerolog, na podstawie wszystkich imion i nazwisk, rozpisuje tak zwany potencjał w skali od 1 do 9. Czyli sprawdza ilość poszczególnych wibracji. Ważne jest, aby między tymi wibracjami była harmonia. Harmonizacja odbywa się przez wprowadzenie do podświadomości na zasadzie afirmacji, brakujących wibracji w postaci imion, których nigdzie nie zgłaszamy i nie rejestrujemy. Ilość imion, a przez to ilość liter w Twoich danych osobowych, ma bezpośredni wpływ na wszystkie aspekty Twojego funkcjonowania począwszy od poczucia szczęścia, optymizmu, poprzez zdrowie, związki, na finansach kończąc. Dotychczasowa kombinacja wynikająca z imion i nazwisk ulega zmianie na najlepszą z możliwych dla danej osoby. Kombinacja ta, umożliwia realizowanie zadań, wynikających z daty urodzenia. Nowe imiona zostają bardzo precyzyjnie dobrane do potrzeb danej osoby. Uzupełniają bowiem nasz potencjał jedynie literami (wibracjami), których mamy niedobór lub zupełny brak. Co dokonuje się w naszym życiu poprzez Zmianę Portretu Numerologicznego? Zmiana Portretu Numerologicznego dokonuje redukcji słabych punktów i wzmocnienia mocnych stron w naszej osobowości. Uruchamia siły i możliwości, do których wcześniej nie mieliśmy dostępu. Kieruje nasze życie na bardziej twórcze i harmonijne tory. Wprowadza zmiany w relacjach z otoczeniem, w sposobie myślenia o sobie, patrzenia na otaczającą rzeczywistość. Przynosi nowe doświadczenia, nowe kontakty, znajomości.

Życie po prostu zaczyna się zmieniać!