Warsztaty w kręgu kobiet – Odnajdź Siebie

18/06/2023

 Spotkania cykliczne

Najbliższy termin: 18 czerwca 2023 

godz. 16:00 – 20:00 (prosimy o punktualne przybycie)

KOSZT jednego spotkania: 120 ZŁ

Zapisy telefoniczne: 512 354 599 lub poprzez formularz

Kilka słów od prowadzącej:

Ukończyłam Akademię Psychologii Terapeutycznej, co pozwoliło mi zapoznać się z wieloma metodami pracy z podświadomością. Kursy Mindfullness oraz udział w wielu warsztatach (ustawienia systemowe, regressing, szamanizm, taniec intuicyjny, bioenergetyka ciała, arteterapia, kręgi, joga) pokazały mi kolejne metody dotarcia do duszy. Chętnie „zatrzymuje” kobiety w maratonie życia i z przyjemnością obserwuje ich drogę do wnętrza, przemianę, spokój i uśmiech, który się pojawia gdy wspominają jak wiele zrobiły dla Siebie. Pracuje indywidualnie, warsztatowo, online. Tematy bliskie mojemu sercu to kobiecość, ciało, zatrzymanie, strata, żałoba, odrzucenie, uzależnienia, wewnętrzne dziecko. 
Zapraszam Cię na cykl warsztatów rozwojowych dla kobiet, który zabierze Cię w cudowną podróż do wnętrza. Raz w miesiącu usiądziemy w kręgu kobiet, gdzie w atmosferze wspólnego bycia będziemy dotykać różnych tematów. Zajrzymy do zakamarków naszej duszy, uwolnimy to co nam nie służy i pójdziemy do „nowego”. Poczujesz moc kobiecej energii, wsłuchasz się w swój wewnętrzny głos. Wyruszysz w podróż, która nigdy się nie kończy… będziesz Kobietą w drodze do Siebie.

Agnieszka Zwiernik

Telefon do prowadzącej: 509 501 880
Więcej informacji tutaj

Zapraszam Cię na autorski warsztat „Odnajdź Siebie”, który otworzył serca wielu kobiet i na ich prośbę, powstały kolejne edycje.

Zobacz co piszą o nim uczestniczki:

,,Inspirujące, twórcze, stworzone z wielkiej pasji, otwartości i miłości do drugiego
człowieka!! Miałam przyjemność wyruszyć razem z Agnieszką w podróż na spotkanie samej siebie…I wiecie co? Na tych warsztatach, pozwolę sobie zacytować ich twórcznię: dzieje się magia! Całym sercem się pod tym podpisuje i szczerze polecam!”

„Cztery godziny, które mogą zmienić twoje życie – moim zdaniem warto! Życie po warsztacie jest piękniejsze – pozwól zabrać się w tą podróż, a Agnieszka zrobi wszystko żebyś usłyszała swój wewnętrzny głos…”

,,Nieopisana atmosfera, cudowne osoby, w końcu znalazłam się tam gdzie serce od początku mnie prowadziło, dzięki warsztatom wiem jaka jestem i wiem kim jestem, nie wstydzę się być sobą i spełniam się jako moje wewnętrzne Ja. Polecam z całego serca.”

KOCHANA KOBIETO jeśli:

– żyjesz w ciągłym biegu
– wciąż nie możesz zdążyć
– nie masz na nic czasu
– wszystko jest na Twojej głowie
– czujesz, że za chwilę eksplodujesz
– potrzebujesz wsparcia i zrozumienia
– potrzebujesz energii kobiet
– chcesz zrobić coś tylko dla Siebie…
TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!

Zasiadając w kręgu poczujesz moc kobiecej energii… będziesz zobaczona, wysłuchana i akceptowana taka jaka właśnie jesteś, a to wszystko w miłej przyjaznej atmosferze przy herbatce i świecach.

CO ZYSKASZ?

– zatrzymanie
– rozluźnienie
– dużo pozytywnej energii
– chwilę tylko dla Siebie
– nową perspektywę
– poznasz praktyki relaksacyjne
– spojrzysz na swoje potrzeby
– otrzymasz materiały i ćwiczenia
– spędzisz cudowny czas w kręgu kobiet
– spotkasz samą Siebie

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Być może i nasze drogi się spotkają?

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

4 + 9 =

Napisz do nas jeśli masz pytania

7 + 10 =