Walentynkowy Koncert Wibracji – Misy i Gongi

ZAPISY ZAKOŃCZONE – LISTA ZAMKNIĘTA

termin: 14 lutego 2024

godz. 18:30 – 20:30 (PROSIMY O PUNKTULNOŚĆ)

koszt: 50 ZŁ – promocja walentynkowa 

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Informacje o prowadzącym

Daniel Trembasiewicz – dietetyk Medycyny Chińskiej, bioenergoterapeuta, Konsultant Totalnej Biologii, Trener Radykalnego Wybaczania. Ukończył ziołolecznictwo wg Tradycyjnej Chińskiej Medycyny (zioła, receptury klasyczne, receptury gotowe), zdrowie i płodność kobiety wg TCM, GUA SHA jako terapia w praktyce klinicznej oraz wiele innych specjalistycznych szkoleń pomocnych do diagnozy i terapii. W swojej pracy wykorzystuje wywiad TCM, diagnozę z języka, twarzy, biorezonans NLS, rysunek w terapii, Kod Emocji, bioterapię, zioła chińskie i mieszanki od zaprzyjaźnionych zielarzy. Jego największą pasją jest praca z ludźmi i podziwianie, jak wzrastają z każdym dniem.

Informacje o wydarzeniu:

Kochani wielbiciele dźwięków i wibracji mis!
Czy jest coś bardziej magicznego niż połączenie muzyki i miłości? Zbliża się 14 luty. Z tego powodu chcielibyśmy zaprosić Was na niezapomniany koncert walentynkowy, który z pewnością rozbudzi Wasze serca i ożywi dusze! Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe doświadczenie dźwiękowe, które poprowadzi nas w świat niesamowitych melodii i kunsztownych brzmień. Na misach, gongach i innych instrumentach, które od wieków uchodzą za symbole spokoju, harmonii i relaksu, zagra dla Was Daniel.
Walentynkowy koncert mis i gongów to szansa na przeniesienie się w krainę głębokiego wyciszenia i wzruszeń. Podczas tego wyjątkowego wieczoru dźwięki mis będą drgały w powietrzu, tworząc piękne melodie i wibrujące fale, które dotkną każdego z Was emocjonalnie. Nie ważne czy jesteście zakochani, poszukujecie miłości czy pragniecie po prostu chwili odprężenia – ten koncert dostarczy Wam dokładnie tego, czego potrzebujecie. Dajcie się porwać mistycznemu śpiewowi mis i rozkoszujcie się momentem pełnym relaksu i bliskości.
Bądźcie częścią tego magicznego wieczoru w naszym ukochanym miejscu, Stowarzyszeniu Sztuka Dobrego Życia. Przyjdźcie sami lub z bliską osobą, a z pewnością poczujecie się jakbyście stali w samym środku miłosnej opowieści. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Rezerwujcie miejsca już teraz i przygotujcie się na muzyczną ucztę dla duszy. Walentynkowy koncert mis i gongów to niewątpliwie niezapomniane przeżycie, które zostanie z Wami na zawsze. Zapraszamy do wprowadzenia swoich serc w stan błogości i podsycenia miłosnego ognia. Spotkajmy się na koncercie pełnym pasji, dźwięków i emocji! Serdecznie Was zapraszamy!

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

12 + 4 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.