W stronę ciała: Twoja relacja z jedzeniem. Spotkanie z dietetykiem holistycznym.

Wykład 20/04/2023

Termin: 20 kwietnia 2023

godz. 18:00 – 20:30 (PROSIMY O PUNKTULNOŚĆ)

koszt spotkania: donacja z serca 🙂

Informacje i zapisy: spotkanie nie wymaga zapisów!

Informacje o prowadzącej:

Jagoda Dudek – dietetyk, biotechnolog medyczny ze specjalizacją w obszarze immunologii. Prowadzi warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych, na co dzień zajmuje się dietoterapią indywidualną i rodzinną. Pracuje w nurcie psychobiospołecznym – łączy koncepcje medycyny zachodniej i diagnostyki klinicznej z elementami psychosomatyki, terapii poliwagalnej, wschodnich koncepcji pięciu przemian i dietetyki medycyny chińskiej. Specjalizuje się w pracy z osobami z zaburzonym funkcjonowaniem układu odpornościowego i pokarmowego oraz z osobami zmagającymi się z chorobami przewlekłymi takimi jak nowotwory, choroby o podłożu zapalnym, depresja. Prowadzi wykłady i szkolenia dla profesjonalistów.

Zainteresowania: żywienie neuroprotekcyjne, dietoterapia w leczeniu depresji, immunomodulacja żywieniem, żywność funkcjonalna, joga, gotowanie według pięciu przemian.

Zapraszamy na stronę internetową: www.jagodadudek.pl

Facebook: Zdrowa.Jagoda.Dudek.dietetyka.kliniczna

Instagram: zdrowa.jagoda

 

 

Informacje o wydarzeniu:

W stronę ciała to droga do siebie, swoich potrzeb i do zdrowia. Leczenie dietą stanowi istotny element wsparcia w terapii większości chorób. Najczęściej zaczynamy dbać o zdrowie, gdy zachorujemy. Jednak zanim w ciele pojawią się objawy występuje wiele subtelnych zaburzeń subklinicznych, które dość łatwo można korygować odpowiednim żywieniem i dietetyką medycyny chińskiej.

Oddech, smak mleka i dotyk matki to nasze pierwsze doświadczenia po porodzie, które definiują nas i towarzyszą nam przez całe życie. To jaki stosunek do jedzenia ma rodzina, bliscy, Twoje doświadczenia z dzieciństwa, a nawet – doświadczenia przeszłych pokoleń wpływają na to jak jesz i jak chorujesz. Dietetyka medycyny chińskiej, terapia poliwagalna, diagnostyka kliniczna uzupełniają się w pracy dietetyka dając mi pełny obraz Twojego zdrowia i podpowiedzi, gdzie szukać rozwiązań. Na spotkaniu chcę Ci pokazać co i jak mówi Twoje ciało, na co zwracać uwagę, aby zmienić dietę zanim zmusi Cię do tego Twoje zdrowie.

W trakcie spotkania:

– podzielę się autentycznymi historiami, które pokazują jak rodowe traumy, sposób karmienia w dzieciństwie, podejście do jedzenia, wpływają na to co jemy dzisiaj i jak chorujemy,
– podpowiem, gdzie i jak zacząć pracę nad swoim ciałem, nad żywieniem – zanim zachorujesz,
– porozmawiamy o najważniejszych zaburzeniach i objawach, które pojawiają się niemalże u każdego z nas,
– dowiesz się także co robić, gdy towarzyszy Ci już wiele chorób i i nie widzisz już dla siebie żadnej drogi; a może nawet nie masz już nadziei na poprawę,
– podpowiem, które nurty medycyny niekonwencjonalnej są z klinicznego punktu widzenia doskonałym uzupełnieniem terapii klasycznych.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Do kogo kierowane jest wydarzenie?

Na spotkanie zapraszam wszystkie osoby chore, zdrowe, zainteresowane tematyką
zdrowego odżywiania intuicyjnego, tym jak poruszać się wśród lekarzy, wyników badań
klinicznych. Jeśli czujesz, że coś potrzebujesz zmienić, ale nie wiesz co, jak i gdzie zacząć to
spotkanie jest dla Ciebie. Jeśli chorujesz – być może to będzie początek Twojego powrotu do zdrowej relacji ze swoim ciałem.

Korzyści płynące z uczestnictwa:

Na spotkaniu będzie czas na Wasze historie i pytania. Zachęcam do wymiany doświadczeń i rozmowy o tym jak Ty słuchasz swojego ciała, jak wspierasz swoje zdrowie. Będzie
możliwość zadawania pytań dietetykowi, uzyskania konkretnych podpowiedzi jak sobie
pomóc.

Zapraszam, mam nadzieję, że to spotkanie będzie dla Ciebie inspirujące.

– Jagoda Dudek

Napisz do nas jeśli masz pytania

10 + 11 =