Uzdrawiającą praca z podświadomością

Kurs autorskiej metody Anny Gruber 10 -13 Października 2024

Termin: 10 – 13 Październik 2024

godz. CZW. – SOB. 09:00 – 17:30

NIEDZ. 09:00 – 16:00

koszt kursu: 2000zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Anna Gruber jest mentorką, trenerką, nauczycielką. Urodzona w Łodzi, mieszka od 1989 roku w Niemczech, w Monachium. Jest żoną i matka dwóch dorosłych córek. Od 2003 roku towarzyszy ludziom zarówno w ich rozwoju osobistym jak i duchowym. Pomaga im w procesach uzdrawiania. Od 2009 roku prowadzi kursy i szkolenia w Niemczech, we Włoszech (Tyrolu Południowym) oraz w Polsce. Do zakresu jej kwalifikacji należą: hipnoza, NLP, EMDR, focusing, regresing, coaching, trening mentalny, Voice Dialogue, Reiki, chirurgia fantomowa (chirurgia ciała subtelnego), Matrix Energetics® (Dr. Richard Bartlett), Quantum Entrainment® (Quantum Healing, Dr. Frank Kinslow) i wiele więcej. W swojej pracy łączy ze sobą uznane i efektywne techniki terapeutyczne i coachingowe.

Ogólny program kursu

Program kursu może być dopasowany do potrzeb i interesów grupy.

 • Świadomość, podświadomość i nadświadomość.
 • Hipnoza – terapia w transie. Hipnoza, jako odmienny (skoncentrowany) stan świadomości umożliwiający dostęp do zasobów potrzebnych w dokonywaniu zmiany.
 • Bezpośrednia komunikacja z podświadomością,
  • Ideomotoryka (nieświadome, mimowolne ruchy ciała),
  • Wizualizacja,
  • Sztuka zadawania pytań.
 • Algorytmy pytań i propozycji do podświadomości (nieświadomej inteligencji, jaźni) mający na celu uaktywnienie samoorganizujących procesów rozwiązywania problemów.
 • Emocje (psychofizjologiczne reakcje) i uczucia (interpretacje wydarzeń).
 • Radzenie sobie z trudnymi emocjami.
 • Techniki stabilizujące klienta.
 • HBHS (niem. Hypno-Bilaterale Hemisphären-Stimulation) w języku polskim znaczy „Hipnotyczno- bilateralna stymulacja mózgu”. Jest to zmodyfikowana i dostosowana do coachingu przez Annę Gruber technika terapii traumy EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) – po przetłumaczeniu na język polski oznacza terapię uwrażliwiania i przetwarzania za pomocą ruchu gałek ocznych. Terapia EMDR została opracowana w Stanach Zjednoczonych przez Francine Shapiro w 1987 roku i jest stosowana w terapii traumy.
 • Metody bilateralnej stymulacji mózgu.
 • Uwalnianie stresu emocjonalnego.

Informacje o kursie:

Uzdrawiająca praca z podświadomością to szybka i efektywna metoda terapeutyczna autorstwa Anny Gruber, która skupia się na naturalnych procesach wewnętrznej samoregulacji. Charakterystycznym jej aspektem jest brak analizowania natury problemu i założeniu, ze klient (jego podświadomość) lepiej niż terapeuta wie, czego potrzebuje i co ma się zmienić. Ponadto zna drogę i ma w sobie wszystkie niezbędne umiejętności i zasoby do uzdrowienia i rozwiązania problemów. Świadome zaangażowanie klienta jest ograniczone do minimum, aby w bardzo łagodny sposób ominąć wracanie do nieprzyjemnych przeżyć i wspomnień i jak najbardziej oszczędzić go przed „rozdrapywaniem ran” i doświadczaniem wtórnych traum. Proces uzdrawiania odbywa się w przeważającej części w podświadomości.

Anna Gruber opracowała algorytmy pytań i propozycji do podświadomości inicjujące i przyspieszające procesy uzdrawiania. Celem Uzdrawiającej pracy z podświadomością jest, z szacunkiem dla indywidualnego procesu klienta, szybkie i bezpieczne przetworzenie oraz zintegrowanie obciążających tematów a także nabranie zaufania do poczucie własnej skuteczności.

Uzdrawiająca praca z podświadomością łączy aspekty uznanych i cenionych na świecie technik terapeutycznych takich jak:

Hipnoza – Pojęcie hipnozy odnosi się zarówno do procedury osiągania transu hipnotycznego, jak i do stanu transu hipnotycznego. Hipnoza to odmienny (skoncentrowany) stan świadomości umożliwiający dostęp do zasobów potrzebnych w dokonywaniu zmiany. Bezpośrednia komunikacja z podświadomością wykorzystująca stan transu hipnotycznego, ruchy ideomotoryczne oraz algorytm pytań do podświadomości.

HBHS (niem. Hypno-Bilaterale Hemisphären-Stimulation) w języku polskim znaczy „Hipnotyczno- bilateralna stymulacja mózgu”. Jest to zmodyfikowana i przystosowana do
coachingu w transie przez Annę Gruber technika terapii EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) – po przetłumaczeniu na język polski oznacza terapię uwrażliwiania i przetwarzania za pomocą ruchu gałek ocznych. Terapia EMDR została opracowana w Stanach Zjednoczonych przez Francine Shapiro w 1987 roku i jest stosowana w terapii traumy.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona.

Wpłata zaliczki jest gwarancją rezerwacji miejsca na kursie.

Zaliczkę w wysokości 200zł prosimy o wpłacenie w terminie do 10 września 2024 na konto Stowarzyszenia:

PKO BP SA: 55 1020 3352 0000 1002 0152 6748

W tytule przelewu należy wpisać: Kurs PODŚWIADOMOŚĆ  + imię i nazwisko uczestnika

 

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

9 + 1 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.

Kurs skierowany jest dla osób pragnących udoskonalić swoje kwalifikacje w zakresie psychoterapii, coachingu lub rozwoju osobistego. Zaprezentowane techniki stanowią doskonale uzupełnienie każdej pracy terapeutycznej.

Kurs ten nie jest alternatywą dla leczenia medycznego jak również nie zastąpi profesjonalnej terapii.
Jeżeli jesteś pod opieką lekarza i/lub terapeuty – i masz jakichkolwiek wątpliwości, odnośnie
przystąpienia do kursu, skontaktuj się ze swoim lekarzem lub terapeutą.

Każdy uczestnik bierze pełną
odpowiedzialność za swoje uczestnictwo w kursie i za wszelkie następstwa z tego wynikające.

UWAGA! Program może ulec zmianie i być dostosowany potrzeb i tempa pracy grupy.

Opinie o kursie:

Przepiękne 4 dni w Łodzi. Anna Gruber i jej autorska metoda pracy z podświadomością.
Wspaniałe warsztaty, przeogromna wiedza i wspaniałe procesy, które się tam zadziały. Wdzięczny, że mogłem być, doświadczać i poszerzać swoją wiedzę.
Numer ze znieczuleniem zapamiętam na wiele wcieleń 🤣🤣

Grzegorz

To co się zadziewa podczas kursów Ani, nie da się zamknąć w żadne słowa ani schematy. Dla jednych to cuda, dla nas wiedza, czucie, nowe narodziny.
Jak żyć w dzisiejszym czasie, odnaleźć w nim swoją misję, powołanie? Kiedy stajesz się podróżnikiem wszechświatów, zbierając z nich cząstki swojej duszy, jak obraz na dużym ekranie, dociera do ciebie po co znów się tu pojawiłeś 😊 Aniu jestem wdzięczna (bez słów) całą sobą.

Małgosia

Spotkania z Anną Gruber to niezwykłe wydarzenia, podczas których każdy ma okazję do pogłębiania kontaktu z samym sobą. A wszystko to w atmosferze zrozumienia, szacunku dla siebie samego, miłości. Jak dla mnie najcenniejsza jest atmosfera, jaką Ania tworzy. Za każdym razem spotkanie z Anią jest dla mnie czymś wyjątkowym – dlatego gorąco polecam.

Ilona