Uwalniamy emocje i przekonania – Technika Uwalniania wg. Davida Hawkinsa

Uwalniamy negatywne emocje i kasujemy przekonania, które nam nie służą w kontekście relacji ze sobą i innymi – Warsztat

termin: 12 października 2023

godz. 18:15 – 21:00 (prosimy o punktualność)

koszt: 130zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Prowadząca, Agnieszka Majewska, o sobie: 

Jestem praktykiem, od paru lat bardzo intensywnie rozwijającym się na planie osobistym i duchowym. Poznaję zasady działania Wszechświata, zasady działania umysłu; sprawdzałam wiele technik biorąc udział w różnego rodzaju warsztatach. Ponieważ Technika Uwalniania wg. Davida R. Hawkinsa jest bardzo prosta i efektywna chcę mieć swój czynny wkład w pokazywaniu Tobie jak z tego narzędzia korzystać, aby móc poprowadzić Cię na drodze, która prowadzi do odkrycia mocy w sobie. Moją intencją jest szerzyć tę wiedzę, bo zawsze jesteśmy kreujemy naszego życia, robimy to jedynie mniej lub bardziej świadomie. Gdy poznajemy wiedzę już nietajemną, nasza kreacja przybiera formę nie wyboru między fałszem, a fałszem, a między fałszem, a prawdą. Może to brzmieć trochę skomplikowanie, ale to czym chcę się z Tobą dzielić jest naprawdę proste, logiczne i działa. Jeśli jesteś już po wielu próbach, wykorzystując różne narzędzia, to tym lepiej dla Ciebie, że właśnie teraz trafiłaś/eś na Technikę Uwalniania. Jeśli jeszcze niewiele narzędzi pojawiło się na Twojej drodze to ten warsztat skróci Twoje poszukiwania, pokazując efektywny, skuteczny i prosty sposób komunikacji z emocjami, dostępny zawsze i wszędzie.

 

 

Facebook: https://www.facebook.com/uwalniamyemocjepl
Strona internetowa: https://uwalniamyemocje.pl/
Instagram: https://www.instagram.com/uwalniamyemocje/

Zapraszam wszystkie osoby, które są w rozwoju osobistym i duchowym lub też osoby, które chciałyby zacząć swoją drogę poznawania siebie. Technika Uwalniania negatywnych emocji działa dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy pochodzenie kulturowe lub religijne. Jest bardzo prosta, może ją stosować każdy, i ten, który zajmuje się rozwojem duchowym i ten, który rozwojem duchowym się nie zajmuje.

 

Informacje o wydarzeniu:

Zapraszam na warsztaty z Techniką Uwalniania negatywnych emocji wg. Davida Hawkinsa, wykładowcy Oxfordu, Harvarda i innych prestiżowych uczelni, psychiatry  i nauczyciela duchowego. Jest to połączenie wykładu z warsztatami, czyli praktyczną częścią uwalniania emocji, które nam nie
służą.

Przybliżę Ci mechanizmy działania naszego umysłu, w jaki sposób umysł z nich korzysta i w jakim celu, oraz rolę emocji w tym wszystkim i czy my faktycznie możemy mieć nad nimi kontrolę. Będziemy uwalniać negatywne emocje i przekonania z naszego umysłu, aby uczyć się akceptować i kochać siebie i świat. W sposób praktyczny pokażę Ci jak to robić, jak obserwować umysł, jak pracować z podświadomością, żeby wydobyć z niej nasze przekonania na temat świata i ludzi.

Tematy, które poruszymy na warsztatach to:

– W jaki sposób opór walka i zmaganie pokazują naszą relację z samą sobą/ samym sobą?
– Dlaczego walczymy o swoją rację?
– Czy nasza relacja z samą sobą oparta jest bardziej na nienawiści, czy miłości?
– Gdzie szukamy swojego poczucia wartości i czy to dobry kierunek?
– Do czego potrzebujemy związku w naszym życiu?
– O poświęceniu się w związku
– Rola ofiary
– Gdy partner decyduje o tym jak Ty się czujesz
– Namowa do „buntu”

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

6 + 10 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.

Napisz do nas jeśli masz pytania

2 + 12 =