Szepty i Babskie Ryty – Warsztat dwudniowy z Elżbietą Kuc

termin: 13-14 kwietnia 2024

godz. sobota 12:00 – 20:00; niedziela 9:00 – 16:00 

koszt: 1000  

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Informacje o prowadzącej

Elżbieta Kuc – Szeptucha, zajmuje się szeroko pojętą medycyną ludową, autorka m.in. opatentowanej metody BodyConing oraz książek i wykładów na ten temat. W swojej pracy zajmuję się przywracaniem harmonii i równowagi w ciele, uzdrowienie pozostawiam Bogu.

  • Dyplomowana bioterapeutka
  • Wielka Mistrzyni Reiki
  • Cone Master Hopi – Mistrz konchowania wg. Hopi
  • Mistrz Kundalini Reiki
  • Mistrz Tybetańskiego ReiKi
  • Leader Laughter Yogi (joga śmiechu)
  • Masaż tybetański i indiański
  • Wykładała mantykę RUN w szkole psychotronicznej

Więcej na stronie: www.med-kom.eu

Wywiad: https://www.youtube.com/watch?v=DwgXtxcHzns

UWAGA! Przy zapisie do 30 marca przysługuje ci zniżka 200zł.

Informacje o wydarzeniu:

Kobieta to symboliczna Westalka domowego ogniska, oś rodziny – dlatego przez setki lat kobiety wypracowały swoje metody na szczęście. Najpierw by zdobyć tego wymarzonego, z którym stworzą rodzinę, by być piękną, zajść w ciążę, wychować dzieci, wzrastać z wnukami. Na każdym etapie życia to kobiety pracują na uciechę każdego członka rodziny i własną. Tajemnicze, ukrywane sposoby przechodziły z babki i matki na córki, które później wnosiły dużo własnej energii w szczęście rodziny.

Rytuały: na zdrowie, dzieciom, na ochronę, na mądrość, by mąż z domu nie poszedł, by inna nie oczarowała go, również własną urodę i piękno jak utrzymywać, żeby ciąża była prawidłowa, poród łatwy, jak począć syna, by się pieniądze domu trzymały…o tym i innym opowiem  dla Was dziewczynki, panienki i niewiasty. Dla Kobiet – Babskie Ryty. Na warsztacie poznasz tajniki SŁOWIAŃSKIEJ MEDYCYNY LUDOWEJ.

Zostanie przekazana Ci wiedza podlaskich szeptuch oraz: historia i metody zdejmowania uroków metodą okadzania ziołami, uzdrawianie ciała poprzez oczyszczanie na wielu poziomach za pomocą rytuału z gromnicą, przelewanie wosku – silny zabieg odcinający nasze obciążenia oczyszczanie z klątw i uroków, spalanie „róży” kulkami przędzy lnianej, zdejmowanie choroby jajem. POZNASZ TAJEMNICE I SEKRETY PRACY ZNACHORA.

Zapoznamy się z warunkami, jakie muszą spełniać Szeptuchy bezwzględnie, czasem magii rocznym i dobowym oraz arsenałem Szeptuchy. Na koniec zajęć otrzymasz dyplom.

Każdy uczestnik wykona:
– Spalanie róży
– Oczyszczanie jajem
– Rytuał przelewania wosku na „sucho”
– Bhp w praktyce
– Oczyszczanie pomieszczeń

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

8 + 9 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.