Spotkanie Medytacyjne z Częstotliwością 150MHz i Dźwiękiem Mis Tybetańskich

termin: 18 marca 2024

godz. 18:15 – 20:15 (PROSIMY O PUNKTUaLNOŚĆ)

koszt: donacja z serca 🙂 

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Informacje o prowadzących

Magdalena Wolska – Jestem żoną, mamą i od kilku lat już babcią. Do niedawna byłam jak większość kobiet – zorientowana na rodzinę i pracę, rzadko zauważająca siebie.
Jakiś czas temu to się zmieniło. Weszłam do świata energii. Założyłam Gabinet NATURFLOW Terapia regeneracyjna. Teraz jestem certyfikowaną terapeutką wykorzystującą w swojej pracy niesamowite działanie fali elektromagnetycznej o częstotliwości 150 MHz. Jestem także praktykiem Kodu Ciała. Wspomagam moich klientów w powrocie do zdrowia fizycznego i mentalnego.

Marcin Gojawiczyński – Jestem muzykiem, przez ponad 30 lat współpracowałem między innymi z: Jackiem Skubikowskim, Blue Caffe, Urszulą oraz wieloma innymi, w szczególności łódzkimi artystami i zespołami. Studiując muzykoterapię na Łódzkiej Akademii Muzycznej po raz pierwszy spotkałem się z misami tybetańskimi. Oczarowany ich dźwiękiem i możliwościami, ukończyłem pod skrzydłami Małgorzaty Kronenberger kurs masażu dźwiękiem wg metody Petera Hessa. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie muzyka, gram koncerty relaksacyjne w tapidariach zlokalizowanych w saunariach oraz strefach spa & wellness. Prowadzę również indywidualne terapie dźwiękiem.

Facebook: www.facebook.com/SoundsandBalance

www.facebook.com/naturflow.terapia

Strona WWW: www.naturflow.eu

Informacje o wydarzeniu:

Zapraszamy na spotkanie medytacyjne, na którym poprowadzimy dla Ciebie medytację ze wsparciem
częstotliwości 150 MHz oraz relaksującym i podnoszącym wibracje dźwiękiem mis tybetańskich. Jak zapewne wiesz, medytacja wycisza, jest sposobem relaksu i ma zbawienny wpływ na umysł. Wpływa korzystnie na mózg, zmienia częstotliwość fal mózgowych i zwiększa poziom serotoniny w mózgu. Medytacja daje również możliwość kontaktu z własną podświadomością. Aby wzmocnić działanie medytacji, w trakcie spotkania zastosujemy jedną z możliwości działania fali elektromagnetycznej o częstotliwości 150 MHz. Fala emitowana przez aparat MF 150 A-H wg. Dietera Broersa zharmonizuje przestrzeń w pomieszczeniu, co dodatkowo wpłynie na możliwość głębszych wglądów we własną podświadomość. Precyzyjnie wkomponowana w medytację muzyka mis tybetańskich, łagodnie wprowadzi Cię w stan głębokiej relaksacji oraz podniesie wibracje energetyczne na wyższy poziom.

Jeśli jesteś osobą zestresowaną, zmęczoną dotychczasowym życiem, chcesz się wyciszyć i odnaleźć wewnętrzny spokój, to zapraszamy Cię na nasze spotkanie, pomożemy Ci odnaleźć Twoje wewnętrzne dziecko.

Dzięki uczestnictwu w naszym spotkaniu medytacyjnym, będziesz mieć możliwość głębokiego kontaktu z własną podświadomością. Odnajdziesz swoje wewnętrzne dziecko czyli tą cząstkę Ciebie, która jest Twoją wrażliwością. Dzięki głębokiej relaksacji oraz dźwiękowi mis tybetańskich pozbędziesz się stresu oraz podniesiesz swoje wibracje na wyższy poziom.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

3 + 8 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.