Spotkania ze śnieniem – Spotkania Ogólne

Cykl spotkań 16/05/2023

Termin: 16 Maja oraz 13 czerwca 2023

 

godz. 18:00 – 20:30 (PROSIMY O PUNKTULNOŚĆ)

koszt spotkania: 20 zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Informacje o prowadzącej Joannie Najdowskiej:

Kim jestem? Jedną z Was, od ponad 50 lat w drodze do znalezienia odpowiedzi na pytanie „kim jestem?”. Na tej drodze są ślady snów. Im dłużej badam swoje sny i zjawisko śnienia, tym bardziej mam poczucie, że tam, w tym śnieniu, jest nieskończona głębia do odkrywania. Zaglądanie w przestrzeń bez-cielesności uświadamia mi bycie kreatorem mojej przestrzeni życiowej – życia w wielu wymiarach. Od kilku lat doświadczam świadomego śnienia. Chętnie podzielę się swoją wiedzą na ten temat, ale przede wszystkim swoim doświadczeniem – nie tylko z zakresu śnienia, ale także powiązanych z nim tzw. praktyk duchowych.

Zapraszamy na zajęcia z cyklu „Spotkania ze śnieniem”. Warto wziąć udział w całym cyklu zajęć, ale można też wziąć udział w pojedynczych zajęciach.

 

 

Informacje o wydarzeniu:

Jest to SPOTKANIE OGÓLNE w cyklu Spotkania ze śnieniem. Jego temat to: Rodzaje snów. Sny a wizje senne.

Spotkanie składać się będzie z 3 części:
Cz.1. Prelekcja tematyczna, podczas której omówione zostaną rodzaje snów i innych form śnienia. Czym różnią się od siebie sny mentalne, psychologiczne, fizjologiczne, czy sen jest indywidualny czy zbiorowy, albo astralny, profetyczny lub inny.
Cz.2. Analiza snów uczestników spotkania.
Cz.3. Pytania i odpowiedzi.

Wydarzenie kierowane jest do osób zainteresowanych analizą snów i śnieniem jako praktyką duchową.

Zapraszam też na KRĘGI ŚNIENIA . To grupowa praca ze śnieniem w kameralnym gronie (max 10- osób). Uczestnicy kręgu wspólnie „śnią” konkretny sen któregoś z uczestników. „Śnią” oznacza w tym przypadku, że wyobrażamy sobie czyjś sen, tworzymy jego wizję, przepuszczamy przez swoją świadomość (podczas spotkania, a nie w łóżku w domu). Wspólnie będziemy starali się odkryć znaczenie tego snu dzieląc się swoimi odczuciami, wizjami, pomysłami interpretacyjnymi, a jeśli będzie taka potrzeba, to będziemy sen zmieniać, śnić go „na nowo”. Na przykładach konkretnych snów będziemy poszerzać swoją wiedzę na temat snów i śnienia, będziemy rozpoznawać rodzaje snów. Będziemy też robić ćwiczenia poszerzające percepcję i wyobraźnię.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

4 + 11 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.

Napisz do nas jeśli masz pytania

15 + 2 =