Regresja i reinkarnacja – duchowa podróż w czasie i przestrzeni

Kurs autorskiej metody Anny Gruber z cyklu „Uzdrawiająca Praca z Podświadomością”

Termin: 14 – 16 CZERWCA 2024

godz. pt. 17:30 – 21:00

SOB. 9:00 – 17:00 NIEDZ. 09:00 – 16:00

koszt kursu: 1300zł (1000zł dla absolwentów)

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Anna Gruber jest mentorką, trenerką, nauczycielką.

Urodzona w Łodzi, mieszka od 1989 roku w Niemczech, w Monachium. Jest żoną i matka dwóch dorosłych córek. Od 2003 roku towarzyszy ludziom zarówno w ich rozwoju osobistym jak i duchowym. Pomaga im w procesach uzdrawiania. Od 2009 roku prowadzi kursy i szkolenia w Niemczech, we Włoszech (Tyrolu Południowym) oraz w Polsce. Do zakresu jej kwalifikacji należą: hipnoza, regresja i reinkarnacja, NLP, EMDR, focusing, coaching, trening mentalny, Voice Dialogue, Reiki, chirurgia fantomowa (chirurgia ciała subtelnego), Matrix Energetics® (Dr. Richard Bartlett), Quantum Entrainment® (Quantum Healing, Dr. Frank Kinslow) i wiele więcej. W swojej pracy łączy ze sobą uznane i efektywne techniki terapeutyczne i coachingowe.

Strona internetowa: www.annagruber.de

UWAGA! Cena 1000zł dotyczy absolwentów kursów prowadzonych przez Annę Gruber w 2023/2024 roku.

Informacje o kursie:

Być może i Ty zadajesz sobie pytanie DLACZEGO? Głęboka tęsknota za zrozumieniem powiązań między przyczyną a skutkiem towarzyszy ludziom od tysięcy lat.

Regresja i reinkarnacja oferuje możliwość poruszania się w czasie i przestrzeni w wewnętrznej rzeczywistości. Podczas tej podróży możliwe jest dotarcie i uzdrowienie pierwotnej przyczyny naszych uczuć, wierzeń, przekonań, wzorców i programów. Niektóre z nich, takie jak intuicja, kreatywność, współczucie, altruizm i wrażliwość pomagają nam cieszyć się życiem z łatwością i radością. Inne, takie jak wyparte wspomnienia i doświadczenia, oderwane części nas samych, niewylane łzy, stłumione uczucia i nierozwiązane konflikty, stanowią przeszkody i blokady.

Wiedza przekazana na tym kursie pomaga świadomie rozpoznawać sytuacje z przeszłości, w których zakorzeniły się ograniczające wzorce i lęki, a następnie dogłębnie je uzdrowić. W ten sposób pierwotnie negatywne doświadczenie może stać się zasobem.

Kurs skierowany jest dla osób pragnących udoskonalić swoje kwalifikacje w zakresie psychoterapii, coachingu lub rozwoju osobistego. Zaprezentowane techniki stanowią doskonale uzupełnienie pracy terapeutycznej.

Uzdrawiająca praca z podświadomością to szybka i efektywna metoda terapeutyczna autorstwa Anny Gruber, która skupia się na naturalnych procesach wewnętrznej samoregulacji. Proces uzdrawiania odbywa się w przeważającej części w podświadomości.

Pytania uczestników pokierują przebiegiem tego spotkania i umożliwią indywidualne potraktowanie tego bardzo szerokiego tematu.

Ogólny program kursu:

  • Regresja i reinkarnacja
  • Karma jako zasada przyczyny i skutku
  • Uzdrawiająca praca na linii czasu
  • Karmiczne informacje w ciele subtelnym
  • Terapia zranień karmicznych

Każdy dzień kursu zawiera:

  • Cześć teoretyczną
  • Demonstracje na żywo
  • Ćwiczenia partnerskie
  • Pytania i odpowiedzi

 

 

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

10 + 13 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.

Kurs skierowany jest dla osób pragnących udoskonalić swoje kwalifikacje w zakresie psychoterapii, coachingu lub rozwoju osobistego. Zaprezentowane techniki stanowią doskonale uzupełnienie każdej pracy terapeutycznej.

Kurs ten nie jest alternatywą dla leczenia medycznego jak również nie zastąpi profesjonalnej terapii.
Jeżeli jesteś pod opieką lekarza i/lub terapeuty – i masz jakichkolwiek wątpliwości, odnośnie
przystąpienia do kursu, skontaktuj się ze swoim lekarzem lub terapeutą.

Każdy uczestnik bierze pełną
odpowiedzialność za swoje uczestnictwo w kursie i za wszelkie następstwa z tego wynikające.