Regeneracyjna Gimnastyka Młodości

termin: 23 maja (wtorek)

godz. 18:00 – 19:30

Termin kolejnych zajęć: 30 maja (wtorek)

koszt: 20zł (cena promocyjna)

 Informacje o prowadzącej: 

Aleksandra Leszczyńska – aktorka, reżyserka, pedagog, dziennikarka, terapeutka kinezjologii, terapeutka dzieci i młodzieży, mistrzyni bioenergoterapii, terapeutka Reiki. Urodzona we Wrocławiu,  absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we
Wrocławiu, pracowała w teatrach w Bydgoszczy i Łodzi.

W pracy nad emocjami wykorzystuje działania sceniczne, pracę z ciałem, arteterapię, elementy gimnastyki mózgu, jogi, terapii oddechem. Współpracuje z Uniwersytetem Trzeciego Wieku prowadząc zajęcia z kinezjologii, Gimnastyki Mózgu i Gimnastyki Wzroku. Jest wykładowcą w Akademii Muzycznej w Łodzi. W pracy pedagoga  łączy doświadczenia zawodowe, sceniczne –  a więc pracę z emocjami, świadomość ciała , emisję głosu  – z wiedzą terapeuty i kinezjologa, spinając to klamrą osobistych doświadczeń.

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com  

oraz poprzez formularz

Informacje o wydarzeniu:

Regeneracyjna Gimnastyka Młodości to zestaw ćwiczeń rozciągających i wzmacniających mięśnie. Likwiduje bóle kręgosłupa, harmonizuje półkule mózgowe, co objawia się lepszą pamięcią, kreatywnością, bystrością. Poprawia się sprawność i ciała i umysłu. Tym samym czujemy się młodsi, sprawniejsi, bardziej sprawczy, kreatywni i zrelaksowani.

Gimnastyka łączy w sobie elementy jogi, kinezjologii edukacyjnej, tai chi, qigong, relaksacji, ćwiczeń oddechowych i rozciągających. Niezależnie od wieku i płci poczujesz się lepiej i młodziej.

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy czują brak sił i potrzebują bodźca inicjującego poruszenie energii w ciele. Także dla tych, którzy chcą utrzymać w dobrej kondycji sprawny umysł, pamięć i wzrok, oraz po prostu czują potrzebę cyklicznych spotkań z życzliwymi, otwartymi osobami.

Ćwiczenia dodają energii, wzmacniają i uelastyczniają mięśnie i stawy, sprawiają, że krew i limfa lepiej krążą a oddech jest świadomą terapią dla ciała i umysłu.

Na zajęcia prosimy przybrać strój swobodny i niekrępujący ruchów.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

1 + 4 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.

Napisz do nas jeśli masz pytania

6 + 3 =