Radykalne Samowybaczanie i Manifestacja Marzeń

II część kursu Radykalne Wybaczanie

 

Termin: 25-26 marca 2023
Sobota 10-18
Niedziela 9-14

Cena 500 zł

Prowadzi Romuald Kosznik

Miejsce:Dom Technika NOT, Łódź, plac Komuny Paryskiej 5a – 1 piętro, sala teatralna

Informacje Telefonicznie: 512 354 599

Zapisy tylko poprzez maila:
sztukadobregozycia@gmail.com

WAŻNE !

Warunkiem uczestniczenia w kursie Radykalnego Samowybaczania jest wcześniejszy udział w I części kursu Radykalnego Wybaczania.

Jeśli ktoś na takich warsztatach nie był, musi poznać istotę Radykalnego Wybaczania poprzez książkę Colina Tipplinga „Radykalne Wybaczanie”

Informacje do kursu

Możesz stworzyć takie życie, jakiego pragniesz, jeśli zaufasz że jesteś przyczyną, nie skutkiem i otworzysz się na myślenie o Wszechświecie jako o źródle nieograniczonej obfitości.

Coraz więcej osób zaczyna sobie zdawać sprawę z tego, że życie nie jest czymś, co nam się przydarza, ale że to my sami je tworzymy. Możemy to osiągnąć poprzez zastosowanie prawa przyciągania; dzięki niemu możemy stworzyć taką rzeczywistość, jakiej pragniemy. Stąd też każdy z nas posiada wrodzoną moc manifestowania rzeczywistości za pomocą własnych myśli i przekonań.

Jednak, pomimo usilnych starań, często nie udaje się nam uzyskać oczekiwanych rezultatów, co rodzi frustrację i poczucie porażki.

Brak powodzenia w manifestowaniu wynika z dwóch podstawowych powodów:

  Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

  2 + 15 =

  1. Nasze wibracje są zbyt niskie, by dać nam moc niezbędną do świadomego stosowania prawa przyciągania, tak abyśmy mogli wykreować to, czego świadomie pragniemy. Przyciągamy raczej to, czego chce nasza podświadomość, a co zazwyczaj nie pokrywa się z naszymi świadomymi intencjami.

  Podświadomość blokuje realizację naszych pragnień niskimi wibracjami w postaci podstawowych, negatywnych przekonań, lęków, poczucia winy, gniewu, urazy i innych form negatywnej energii. Nasze wibracje możemy podnieść wtedy poprzez zastosowanie Radykalnego Wybaczania.

  2. Zmiana naszej świadomości nie dokonała się jeszcze na tyle głęboko, byśmy mogli zaufać, że gdy oddamy wszystko w ręce Ducha (nowy model myślenia), dostaniemy to, czego pragniemy. A gotowość do poddania się Duchowi to podstawa procesu manifestacji. 

  Radykalne wzmocnienie jako transformacja – zachodzi na głębszym poziomie i doprowadza nas  do punktu, w którym możemy zamanifestować wszystko, czego pragniemy, czyli zachodzi Radykalna Manifestacja Marzeń.

   

  WZMOCNIENIE = ZWIĘKSZENIE POCZUCIA WŁASNEJ MOCY = WEWNĘTRZNA TRANSFORMACJA, czyli:

  – porzucenie dotychczasowego sposobu myślenia

  – zmianę systemu myślenia, wartości i przekonań.

  – przyjęcie nowego modelu myślenia i postrzegania rzeczywistości, dzięki któremu możemy poczuć prawdziwą moc jako istoty duchowe, zdobywając duchowe doświadczenia w ludzkim świecie oraz w ciele fizycznym.

  Podczas warsztatu będziemy praktycznie uczyć się manifestować swoje marzenia,  a także uzdrawiać swoje związki lub manifestować nowe.

  Dodatkowo też będziemy manifestować pieniądze i dobrobyt.

  Zapowiedź:

  Trener Radykalnego Wybaczania

  III część kursu Radykalne Wybaczanie

   

  Prowadzący: Romuald Kosznik

  Konsultant Biologii

  Totalnej/Recall Healing,

  Naturoterapeuta,

  Trener rozwoju osobistego.

  Informacje do kursu

  13-14 maja 2023 odbędzie się III część kursu przygotowującego do uzyskania dyplomu Trenera Radykalnego Wybaczania.

  Warunkiem wzięcia udziału w tym kursie jest uczestnictwo w pierwszych dwóch częściach – Radykalnego Wybaczania oraz Radykalnego Samowybaczania i Manifestacji Marzeń.

  Podczas tych ostatnich zajęć, kursanci zapoznają się z technikami indywidualnej pracy z chcącymi poznać Radykalne Wybaczanie i stosować je jako sposób na lepsze i spokojne życie.

  Ćwiczenia będą oparte głównie na praktycznych ćwiczeniach wraz dużą ilością materiałów do pracy indywidualnej.

  Termin: 13 – 14 maja 2023
  sobota 10-18
  niedziela 9-14

  Zapisy:
  mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com
  Informacje:
  telefonicznie: 512 354 599 

  Miejsce:
  Dom Technika NOT
  Łódź, plac Komuny Paryskiej 5a
  1 piętro, sala teatralna


  Inwestycja: 700zł.