Podróż do świata dźwięków – gongi i misy grające

Koncerty cykliczne

termin: 5 i 19 marca 2024

godz. 18:30 – 20:00 (PROSIMY O PUNKTUaLNOŚĆ)

koszt: 50  

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Informacje o prowadzącym

Daniel Trembasiewicz – dietetyk Medycyny Chińskiej, bioenergoterapeuta, Konsultant Totalnej Biologii, Trener Radykalnego Wybaczania. Ukończył ziołolecznictwo wg Tradycyjnej Chińskiej Medycyny (zioła, receptury klasyczne, receptury gotowe), zdrowie i płodność kobiety wg TCM, GUA SHA jako terapia w praktyce klinicznej oraz wiele innych specjalistycznych szkoleń pomocnych do diagnozy i terapii. W swojej pracy wykorzystuje wywiad TCM, diagnozę z języka, twarzy, biorezonans NLS, rysunek w terapii, Kod Emocji, bioterapię, zioła chińskie i mieszanki od zaprzyjaźnionych zielarzy. Jego największą pasją jest praca z ludźmi i podziwianie, jak wzrastają z każdym dniem.

Informacje o wydarzeniu:

Czujesz tę energię w powietrzu? To znak, że nie możesz przegapić koncertu mis i gongów! Przyjdź i dołącz do naszej niesamowitej muzycznej podróży, która otuli Cię dźwiękami i wprawi w stan głębokiej relaksacji. Misy i gongi to nie tylko instrumenty, to portal do innego wymiaru, gdzie czas zwalnia, a umysł znajduje spokój. Ta muzyka jest jak terapia dla duszy, która odpręży Cię i pozwoli oderwać się od codziennych trosk.
Nie zwlekaj, już dziś zarezerwuj swoje miejsce  by przeżyć niezapomnianą przygodę!
  
Zapraszamy na cykliczne spotkania, które przeniosą Cię w spokojny i relaksujący świat dźwięków. Koncert mis i gongów to niepowtarzalna okazja, aby doświadczyć harmonii i równowagi poprzez muzykę. Przyjdź i pozwól, aby dźwięki mis i gongów wypełniły Twoje wnętrze spokojem i siłą energetyczną. To niezwykła podróż dźwiękiem, która otworzy przed Tobą nowe możliwości doświadczenia piękna i harmonii. 

Polecamy zabrać własne karimaty i koc – naszych zasobów może nie starczyć dla wszystkich.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

5 + 5 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.