Oczyszczanie energetyczne – Jak wyzwolić swoją uzdrawiającą energię by pomóc sobie i innym?

termin: 12 maja 2024

godz. 17:00 – 21:00 (PROSIMY O PUNKTUaLNOŚĆ)

koszt spotkania: 130zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Informacje o prowadzącej: 

Bożena Chylińska Klimacka – Mistrz Reiki, Trener rozwoju osobistego, Mistrz
Bioenergoterapeuta, nauczyciel systemów energetycznych, Mistrz uzdrawiania pranicznego, Mistrz Naturopata, uzdrowiciel regresyjny, zdolności wglądu i prekognicji, praca na genotypie rodowym z 25-to letnim doświadczeniem.

Zapraszamy również na cykliczne spotkania rozwojowe oraz indywidualne konsultacje, prowadzone przez Bożenę Chylińską Klimacką. Więcej informacji na temat spotkań tutaj.

Energia wymaga regularnego oczyszczania i pielęgnacji, jeśli pragniesz korzystnych zmian w sobie i otoczeniu. Aby cieszyć się pełnią życia, musisz uwolnić się od blokad energetycznych i przyciągnąć do siebie dobre wibracje. Dom, biuro czy osobiste rzeczy będą dawały ci poczucie bezpieczeństwa tylko wtedy, gdy ich energia będzie współgrała z twoją własną.

Odkryj energię, która cię otacza i przekształć ją w szczęście.

Informacje o wydarzeniu:

Czy kiedykolwiek po wejściu do jakiegoś pomieszczenia po prostu czułeś się źle, ale nie potrafiłeś wyjaśnić dlaczego?  Czy zgodzisz się ze stwierdzeniem, że w towarzystwie jednych ludzi czujesz się komfortowo, podczas gdy inni sprawiają, że podczas spotkania jesteś zmęczony lub podenerwowany?
Okazuje się, że wszystkiemu „winna” jest energia miejsc, do których chodzisz, lub energia osób, wokół których przebywasz. Zaskoczony? Dobra wiadomość: masz wpływ na energię ludzi i miejsc! Poznaj sposoby na skuteczne oczyszczanie energetyczne. Dzięki poradom i wskazówkom które zaprezentuję na warsztacie dowiesz się, jak osiągnąć harmonię ze sobą i otoczeniem oraz jak oczyścić energię ludzi i miejsc.

Ten warsztat zawiera wszystko, co powinieneś wiedzieć, aby zacząć pracę z energią.

 Dzięki niemu:

– dowiesz się, jak oczyszczać, a później podtrzymywać dobrą energię,

– poznasz wiele przydatnych technik pracy z własną energią,

– nauczysz się tworzyć dobrą energię m.in. przy pomocy kadzideł, szałwii, świec, kryształów.

Przyczyną wielu problemów zdrowotnych, braku samoakceptacji lub kłopotów z budowaniem relacji jest zanieczyszczone pole energetyczne. Warto zatem wiedzieć, jak przeprowadzić oczyszczanie z negatywnej energii i chronić się przed wampiryzmem energetycznym.

Dzięki warsztatowi poznasz proste praktyki duchowe, których celem jest oczyszczanie energetyczne i wzmocnienie duchowości. Bazując na nieomylnej intuicji i mając świadomość własnych darów, będziesz wiedział, jak usuwać blokady ograniczające Twój rozwój osobisty i duchowy, a także poznasz siłę pozytywnego myślenia. 

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

11 + 9 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.