Światowa Panchemia – najwyższy czas wyzwolić się z toksycznych związków

Cykl spotkań 

termin: 2 kwietnia 2024

godz. 18:15 – 20:15 (prosimy o punktualność)

koszt: donacja z serca 🙂

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Zapraszamy na kolejny wykład z cyklu Oblicza Zdrowia, spotkań podczas których przyglądamy się pojęciu zdrowia z holistycznego punktu widzenia.

Prowadzący Tomasz Małecki o sobie:

Od wielu lat dzielę się swoim doświadczeniem zarówno z osobami potrzebującymi pomocy terapeutycznej, jak i tymi, którzy poszukują dla siebie kojącego wyciszenia i relaksacji. Poszukując skutecznych rozwiązań terapeutycznych opieram się na wieloletnim doświadczeniu pracy z ciałem, wiedzy psycho-somatycznej (Totalna Biologia), wglądzie w relacje międzyludzkie, bioenergetyce ciała, wynikach badań oraz analizie indywidualnego zegara biologicznego człowieka i jego codziennej diety.

W odpowiedzi na każde z oczekiwań wykonuję zabiegi:
– refleksoterapii stóp, dłoni oraz twarzy,
– masaży leczniczych pleców oraz całego ciała (klasyczny, tkanek głębokich z punktami spustowymi, bańkami chińskimi, dużą bańką szklaną, kręgosłupa metodą olejową Breussa, brzucha i trzewi),
– masaży relaksacyjnych (stóp, dłoni, twarzy wraz z szyją i głową, całego ciała),
– akupunktury całego ciała (w tym ucha czyli aurikuloterapii),
– pinoterapii mięśniowo-powięziowej przy użyciu mosiężnych gwoździ,
– hirudoterapii czyli leczenia pijawkami,
– szklanymi bańkami ogniowymi.

Informacje o spotkaniach:

Każde spotkanie ma charakter wykładu lub warsztatu z bieżącym komentarzem i zawsze aktywnie angażuje słuchaczy czy uczestników. W czasie zajęć prowokowana jest dyskusja dotyczącą własnych doświadczeń, codziennej diety, pracy z energią, intencją oraz odpowiedzi na nużące pytania.

Spotkania dla świadomych osób w każdym wieku poszukujących naturalnych i alternatywnych metod prowadzących do osiągnięcia zdrowia i równowagi psycho-fizycznej.

Światowa Panchemia- najwyższy czas wyzwolić się z toksycznych związków.

W świecie wszechobecnych chemicznych towarzyszy naszego życia, w powietrzu, sypialni, łazience oraz na stole spotykamy ich gotowość do wątpliwej „współpracy” aby, rzecz jasna, ułatwić nam życie! Czy możliwe jest w ogóle funkcjonowanie bez toksycznych związków? Pewnie nie, lecz w dużym stopniu można się bez nich obejść. Z odrobiną zaangażowania i rodzinnych chęci możemy choćby ograniczyć lub zamienić część sztucznych pomocników na tych bardziej obojętnych dla organizmu. Warunek jest zawsze taki sam, cała ta droga zaczyna się od pierwszego kroku każdego z nas, od siebie…

Zapraszamy do przekornego świata oczywistych nieoczywistości. Do spojrzenia na otaczające nas na co dzień przedmioty z perspektywy korzyści pozapraktycznych, a więc głównie zdrowotnych. Należy tylko odpowiedzieć sobie na pytanie czy naprawdę jesteśmy gotowi na zmianę stylu życia? Jeśli tak mamy nieograniczone możliwości wprowadzenia zaskakująco prostych, konkretnych rozwiązań do naszego życia o czym dowiemy się już na najbliższym spotkaniu. Do zdrowego zobaczenia 🙂

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

11 + 12 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.