Numerologiczny warsztat ustawieniowy

 

TERMIN: 30 WRZEŚNIA – 1 PAŹDZIERNIKA

GODZINY ZAJĘĆ: 10:00 – 18:00 (prosimy o punktualność

KOSZT: 650 ZŁ

INFORMACJE I ZAPISY:

SZTUKADOBREGOZYCIA@GMAIL.COM  oraz poprzez formularz

W dniach 16-17 września odbędzie się także pierwszy moduł Stacjonarnego Kursu Numerologii wg. metody Gladys Lobos

Czy jesteś ciekaw, jak głęboki wpływ mogą mieć liczby na nasze życie?
Czy starasz się zrozumieć tajemnice swojego istnienia przez pryzmat numerologii? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie, podczas którego zagłębimy się w fascynujący świat numerologii!
Numerologia pitagorejska, to wciągająca nauka o liczbach, która oferuje bramę do odkrycia sekretów naszego prawdziwego ja.
Dla numerologa data urodzenia, imiona, nazwiska i podpisy przyjęte za życia są potężnymi nośnikami informacji, które mogą pomóc nam zrozumieć naszą
indywidualność i przeznaczenie.

Warsztat poprowadzi Daria Jadwiga Czarnecka:

https://www.facebook.com/numerologia.profesjonalnie/
https://www.youtube.com/channel/UCPsZCXioV-NweV93S4OSTuw
https://www.numerologiaprofesjonalnie.pl/

Zapraszamy również na indywidualne konsultacje z Darią Jadwigą Czarnecką w dniu 8/09/2023. Więcej informacji pod linkiem: https://sztukadobregozycia.pl/gabinety/

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

3 + 13 =

O warsztacie:

Na zajęcia zapraszam osoby znające podstawy z numerologii (Droga Życia, liczby karmiczne, lekcje karmiczne, ekspresja wewnętrzna, ekspresja zewnętrzna, cel). Podczas tego dwudniowego spotkania będziemy badać oddziaływanie liczb w różnych konfiguracjach za pomocą ustawień w polu.
Dowiemy się jakie niosą informacje o nas i dla nas.

Wiedza, którą posiadamy jest na poziomie umysłu, natomiast tutaj będziemy wchodzić głębiej w pole energii liczb. Każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić za pomocą ustawienia, jak wpływa na niego energia liczb
zawarta w dacie urodzenia oraz potencjałów wynikających z przyjętych w tym życiu imion i nazwisk. Sprawdzimy jak wpływa na nas zharmonizowany i niezharmonizowany potencjał, Jak niedobory wpływają na nasze życie i doświadczenia. 

Zdobyta wiedza ma służyć nam numerologom w otwarciu się na wyższą świadomość, którą niosą liczby, by lepiej i skuteczniej wspierać tych, którzy przychodzą do nas po pomoc, inspirację i poznanie siebie.

Nasza doświadczona ekspertka numerologii Daria Jadwiga Czarnecka, poprowadzi nas przez podróż do samopoznania i zaoferuje praktyczne spostrzeżenia na temat tego, jak numerologia może wzbogacić nasze życie. Nie przegap tej szansy, aby rozpocząć pouczającą wyprawę w głąb numerologii i znaleźć klucze do odblokowania swojego prawdziwego potencjału.
                                              Czekamy na Ciebie!

Kilka słów od prowadzącej Kurs

DARIA JADWIGA CZARNECKA

“Kocham cyfry, a one odwzajemniają swą miłość, pozwalając mi zajrzeć głębiej i dostrzec to, co nie widzialne i niezrozumiałe dla wielu.”

“Dzięki zdobytej wiedzy i praktyce, łatwiej jest mi zrozumieć ludzi, ich zachowania oraz doświadczenia i przekazać tę wiedzę podczas sesji oraz tym, którzy przychodzą zgłębiać u mnie tajniki numerologii.”

“Podzielę się wiedzą zdobytą od Gladys oraz swoją wieloletnią praktyką.
Jeśli czujesz, że jestem osobą od której chcesz czerpać wiedzę, zapraszam.”

Miejsce wydarzenia:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
Łódź, ul. Traugutta 8 (prawa oficyna)

Napisz do nas jeśli masz pytania

15 + 4 =