Naturalne metody wsparcia organizmu

Spotkanie otwarte

termin: 1 marca 2024

godz. 18:15 – 20:15

koszt: donacja z serca 🙂

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Prowadząca: Anna Sieczkowska

Zielarka, fitoterapeutka. Pracą z ciałem zajmuje się od blisko 16 lat. Ciągle w procesie nauki, która poszerza jej wiedzę i wzbogaca doświadczenie.

Czym zajmiemy się na spotkaniu?

Omówimy działanie baniek na organizm, charakterystykę moksy, konchy w alternatywnej laryngologi, soli ziołowych w profilaktyce zdrowia. Opowiem o masażach próżniowych dla polepszenia jakości życia, bańkach oraz taśmach, w trosce o naszą młodość 🙂

Na wykładzie zapoznamy się się z działaniem baniek na poszczególne układy ludzkiego organizmu. Opowiem o wskazaniach i przeciwwskazaniach do stawiania baniek, obalimy kilka mitów oraz mam nadzieję, że zainspiruję Was do dalszego pogłębiania wiedzy. 
Zaprezentuję różne rodzaje baniek ogniowych. Będzie można spróbować postawić bańki na ciele i samemu sprawdzić czy jest to przyjemny zabieg.  Poznamy również mokse – bylice, która stosowana jest do termopunkturyWykorzystując wiedzę Wschodu możemy pracować na punktach na naszym ciele, które są odpowiedzialne za schorzenia w naszym organizmie. 
Porozmawiamy o konchowaniu oraz pępkowaniu. Metodę w Polsce rozpowszechnił Adam Wiśniowiecki. Pępkowanie wynika z wielowiekowej tradycji uzdrawiania przez nasze centrum.  Dzięki harmonizacji energii wewnątrz naszego ciała jesteśmy w stanie zmaterializować wiele rozwiązań. 
Opowiem również o wpływie masażu bańką ogniową na nasze ciało. Opierając się na 12 punktach mistrza Ma, będziemy w stanie zasymulować każdy narząd wewnętrzny naszego organizmu. Wspomnę również co nieco o solach, które warto mieć w domu jako pierwsza pomoc. 
Ostatnim elementem, o którym opowiem to masaż kręgosłupa na bazie oleju z dziurawca, który potrafi odżywić przestrzenie między kręgowe.
 
Na spotkaniu poznamy wachlarz rozwiązań dzięki którym poprawimy jakość naszego życia i zyskamy dużo spokoju.
Będę miała również ze sobą cygara z miksy bezdymnej, więc będzie można otulić się w jej cieple 🙂

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

14 + 5 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.