Kurs Reiki II stopnia

Prowadzi Mistrzyni Usui Shiki Ryoho

26/05/2024

termin: 26 maja (zapisy trwają)

godz. 09:00 – 18:00 (PROSIMY O PUNKTULNOŚĆ)

koszt kursu: 650zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Informacje o prowadzącej: 

Bożena Chylińska Klimacka – Mistrz Reiki, Trener rozwoju osobistego, Mistrz
Bioenergoterapeuta, nauczyciel systemów energetycznych, Mistrz uzdrawiania pranicznego, Mistrz Naturopata, uzdrowiciel regresyjny, zdolności wglądu i prekognicji, praca na genotypie rodowym z 25-to letnim doświadczeniem.

Zapraszamy również na cykliczne spotkania rozwojowe oraz indywidualne konsultacje, prowadzone przez Bożenę Chylińską Klimacką. Więcej informacji na temat spotkań tutaj.

Istnieje również możliwość indywidualnej konsultacji z Bożeną Chylińską, w czwartki, w siedzibie Stowarzyszenia Sztuka Dobrego Życia. Umawianie wizyt telefonicznie u organizatora, pod numerem tel: 512 354 599

 

Opinie uczestników:

Ogromna wdzięczność  za energię, ogrom wiedzy a przede wszystkim dużo praktyki i poczucie humoru. Czekam na kolejne spotkania.

– Agata

Wielkie dzięki również dla Małgosi ze Stowarzyszenia Dobrego Życia za stworzenie komfortowych warunków, gdzie można poczuć się swobodnie  Także wszystko dopięte na ostatni guzik.

– Kamila

Dziękuję bardzo wszystkim uczestnikom i organizatorkom. Piękny czas i piękne umiejętności, które na pewno będę nieść w świat.

– Magdalena

Informacje o wydarzeniu:

Udział w tym kursie wymaga wcześniejszego ukończenia kursu I stopnia. 

Drugi stopień opiewa naukę przekazywania energii w czasie i przestrzeni. Znaki Reiki używane są zarówno przy stosowaniu układów rąk z I stopnia ze znacznym wzmocnieniem przepływu energii, jak również w zupełnie nowych sytuacjach, tzn. przy przesyłaniu Reiki w czasie i przestrzeni.

Na kursie II stopnia dostajesz skrypt, w którym zawarte są znaki i przypisane im kotadamy. Kotodama jest mocą, która ma możliwość zrealizowania to, co przemawiamy mimo niekonieczności.

• I znak to wzmocnienie strumienia energii, skoncentrowanie jej w punkcie, który tego wymaga, ale nie tylko. Stanowi on również ochronną tarczę, którą możesz zastosować dla siebie, jeśli czujesz się zagrożony, także psychicznie; można nią też ochronić drzwi domu.

• II znak harmonizuje aurę ludzi i pomieszczeń; usuwa blokady energetyczne w organizmie, oczyszcza energetycznie pomieszczenia, wprowadza harmonię w konfliktowych sytuacjach. W leczeniu na odległość nawiązuje kontakt między przesyłającym Reiki a odbiorcą.

• III znak umożliwia przesyłanie Reiki niezależnie od odległości i czasu. Jeśli chcemy wysłać energię np. do kogoś z rodziny lub znajomych w Stanach, z III znakiem nie stanowi to żadnego problemu

Inicjacje II stopnia Reiki działają jeszcze bardziej radykalnie. „Skok kwantowy” podwyższający częstotliwość wibracji jest cztery razy silniejszy, niż przy inicjacjach I stopnia. Na tym etapie poznajemy trzy symbole i związane z nimi mantry, które zostają zaktywizowane z nami, dzięki czemu możemy ich używać przy terapii na odległość. Jeśli przy I stopniu transformowane jest ciało fizyczne, to przekazy siły Reiki II stopnia dopasowują ciało eteryczne do nowych poziomów wibracji.

Warto podjąć to wyzwanie, dlatego już dziś zapraszamy Cię do zgłębienia tej unikalnej wiedzy.

Po kursie otrzymasz skrypt z omawianymi materiałami oraz dyplom ukończenia kursu Reiki II stopnia.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

11 + 10 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.

Napisz do nas jeśli masz pytania

10 + 12 =