Kurs REIKI II – STOPIEŃ SPECJALISTYCZNY

termin: 1 maja 2024

godz. 9:00 – 19:00 (PROSIMY O PUNKTULNOŚĆ)

koszt spotkania: 850zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

* warsztaty dla absolwentów kursu Reiki II

Informacje o prowadzącej: 

Bożena Chylińska Klimacka – Mistrz Reiki, Trener rozwoju osobistego, Mistrz
Bioenergoterapeuta, nauczyciel systemów energetycznych, Mistrz uzdrawiania pranicznego, Mistrz Naturopata, uzdrowiciel regresyjny, zdolności wglądu i prekognicji, praca na genotypie rodowym z 25-to letnim doświadczeniem.

Zapraszamy również na cykliczne spotkania rozwojowe oraz indywidualne konsultacje, prowadzone przez Bożenę Chylińską Klimacką. Więcej informacji na temat spotkań tutaj.

UWAGA!

Udział w tym kursie wymaga wcześniejszego ukończenia kursu II stopnia i konsultacji z mistrzem Bożeną Chylińską –Klimecką.

Informacje o wydarzeniu:

Stopień specjalistyczny Reiki to dodatkowe rozwinięcie dla osób zainteresowanych pogłębieniem znajomości energii. Obejmuje dodatkowe symbole i techniki, które uzupełniają drugi podstawowy stopień. Do stopnia specjalistycznego zawsze podchodzimy po przebyciu stopnia drugiego tradycyjnego.

Symbole budują w człowieku ukryte głęboko w Duszy właściwości, które możemy w łatwy i praktyczny sposób używać dla swojego i innych dobra. Drugi stopień specjalistyczny Reiki złożony jest z zestawu ośmiu znaków (od 4 do 11), oraz ośmiu mantr, które są integralnie powiązane z tymi znakami. Drugi stopień specjalistyczny daje również możliwości równoważenia odczuć na poziomie serca, odpowiedzialnego za kształtowanie nieuwarunkowanej niczym, czystej miłości.

Seminaria na tym poziomie stwarzają także nowe możliwości terapeutyczne w zakresie usuwania blokad energetycznych w poszczególnych czakramach, w szczególności w czakramie podstawowym, co umożliwia prowadzenie terapii przy chorobach odkręgosłupowych.

Specjalistyczne metody drugiego stopnia Reiki stosujemy również przy neutralizacji dolegliwości u kobiet w okresie menopauzy i przekwitania. Ten poziom terapii daje nam do ręki narzędzia, przy pomocy których możemy usuwać z naszego ustroju różnego rodzaju wirusy. Drugi stopień specjalistyczny stwarza także możliwość oddziaływania na nasze przyszłe losy i karmę. Ponadto stosowane na tym  poziomie narzędzia pozwalają skutecznie likwidować ból fizyczny i psychiczny, a także kształtować podstawy emocjonalne, otwieranie się na Wyższą Świadomość, świadomość jedności ze Źródłem. W ten sposób wskazuje nam ścieżki prowadzące do oświecenia.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

7 + 15 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.