Kurs Reiki I stopnia

Prowadzi Mistrzyni Usui Shiki Ryoho

 

22/06/2024

Termin: 22 czerwca (zapisy trwają)

godz. 09:00 – 18:00 (PROSIMY O PUNKTUaLNOŚĆ)

koszt kursu: 550zł

Informacje i zapisy: sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Informacje o prowadzącej: 

Bożena Chylińska Klimacka – Mistrz Reiki, Trener rozwoju osobistego, Mistrz
Bioenergoterapeuta, nauczyciel systemów energetycznych, Mistrz uzdrawiania pranicznego, Mistrz Naturopata, uzdrowiciel regresyjny, zdolności wglądu i prekognicji, praca na genotypie rodowym z 25-to letnim doświadczeniem.

Zapraszamy również na cykliczne spotkania rozwojowe oraz indywidualne konsultacje, prowadzone przez Bożenę Chylińską Klimacką. Więcej informacji na temat spotkań tutaj.

Uwaga!

Będziemy pracować w małych grupach, maksymalnie do 6 osób, w związku z czym ilość miejsc jest ograniczona. 

 

Opinie uczestników:

Ogromna wdzięczność  za energię, ogrom wiedzy a przede wszystkim dużo praktyki i poczucie humoru. Czekam na kolejne spotkania.

– Agata

Wielkie dzięki również dla Małgosi ze Stowarzyszenia Dobrego Życia za stworzenie komfortowych warunków, gdzie można poczuć się swobodnie  Także wszystko dopięte na ostatni guzik.

– Kamila

Dziękuję bardzo wszystkim uczestnikom i organizatorkom. Piękny czas i piękne umiejętności, które na pewno będę nieść w świat.

– Magdalena

Informacje o wydarzeniu:

W kursie podstawowym I stopnia (z jap. SHODEN) może wziąć udział każdy, kto czuje potrzebę głębszego i swobodnego kontaktu z Uniwersalną Energią Życia. Każdy kto chce uaktywnić pracę swojego system energetycznego, a przez to rozpocząć proces samouzdrawiania oraz gotowy jest służyć pomocą swojej rodzinie i innym ludziom. Udział w kursie Reiki nie wymaga wcześniejszego specjalnego przygotowania czy posiadania określonej wiedzy.

Jedna godzina zabiegu Reiki, jest porównywalna z 3-4 godzinami snu. Dlatego już dziś zapraszamy Cię do zgłębienia tej unikalnej wiedzy. Proces dostrojenia wykonywany przez Mistrza Reiki, polega na dostrojeniu do Uniwersalnej Siły Życia, tak jak dostraja się radio do poszczególnej częstotliwości.

Program:
– Historia Reiki,
– 5 zasad życia wg Reiki,
– Podstawowe i skrócone układy rąk do zabiegu uzdrawiającego,
– Omówienie system energetycznego człowieka,
– BHP – ochrony, zagrożenia, co zrobić by sobie nieszkodzić i innym osobom,
– Inicjacje otwierające kanały energetyczne i dostrajające do wibracji energii Reiki,
– Rozmowy o rozwoju duchowym, jak korzystać z pomocy anielskiej itd.

Dzięki Reiki możesz też odczuć natychmiastowe efekty w postaci: stanu głębokiego odprężenia, uwolnienia od stresu, zredukowania napięcia mięśniowego, zwolnienie akcji serca i uregulowania ciśnienia krwi, wzmocnienie system immunologicznego oraz wzrost witalności.

Po kursie otrzymasz skrypt z omawianymi materiałami oraz dyplom ukończenia kursu Reiki I stopnia.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

7 + 6 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.