Kurs Astrologii z Arturem Święchem

 

termin i zjazdu: 78 września

Termin ii zjazdu: 21-22 września

sob. godz. 12:00 – 19:30, niedz. godz. 10:00-17:30

koszt dwóch zjazdów: 1500zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com tel. 512 354 599

oraz poprzez formularz

Notka o prowadzącym:

Artur Święchastrolog, kosmoekolog, pedagog, politolog, były dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, wieloletni działacz, a obecnie propagator idei wolontariatu. Uczestnik programu licencyjnego Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu. Od 2008 roku obecny w bazie biograficznej leksykonu „Who is Who” w Polsce.

Astrologią zainteresował się w 1991 roku po przeczytaniu bestsellera Leszka Weresa i Rafała T. Prinke pt. „Mandala Życia”. Po 7 latach poznał autora książki – prof. Leszka Weresa. Wkrótce, zafascynowany prezentowanym przez Niego otwartym i praktycznym podejściem do wiedzy astrologicznej, z wdzięcznością przyjął możliwość zostania Jego asystentem. W latach 1999-2014 wziął udział w 39 Szkołach Astrologii Humanistycznej i Kosmoekologii Kultury Leszka Weresa, w czasie wielu z nich był również wykładowcą.

Pierwszy kurs astrologii poprowadził w 1999 roku. Od tego czasu regularnie szkoli adeptów królewskiej wiedzy, mając za sobą kilkaset przeprowadzonych kursów i warsztatów astrologii dla początkujących i zaawansowanych w wielu miastach Polski. 

Strona www: http://www.arturswiech.com/szkolenia/kurs-astrologii-dla-poczatkujacych/

Tematyka kursu:

 • zapoznanie z energetyką planet i faz (znaków) Zodiaku, 
 • teoria archetypów, omówienie przykładów – archetypy w psychologii, mitologiczne, literackie i filmowe, 
 • symbolika astrologiczna, 
 • aspekty planet – relacje kątowe pomiędzy planetami w horoskopie, 
 • dwadasamsy i dekanaty – podział faz Zodiaku, 
 • sektory (domy) horoskopu, Ascendent, Medium Coeli, 
 • rektyfikacja horoskopu – techniki poszukiwania oraz uściślania godziny urodzenia, 
 • pojęcie dominanty horoskopu i czynniki dominujące w horoskopie – praktyczne wskazówki jak odkryć najważniejsze elementy kosmogramu i nie zagubić się w szczegółach, 
 • praktyczne ćwiczenia interpretacji horoskopów – odkrywanie potencjałów we własnym horoskopie oraz horoskopach innych ludzi, 
 • prognoza astrologiczna (tranzyty, progresje, daty stałe) – planowanie osobistego rozwoju zgodnie ze swoimi potrzebami i niepowtarzalnym indywidualnym rytmem życia, 
 • astrologia porównawcza – astrologiczna analiza relacji międzyludzkich, związków partnerskich, małżeńskich, rodzinnych, 
 • relokacje (mapy rozwoju potencjałów indywidualnych) – Twoje miejsce w świecie (astrokartografia, przestrzeń lokalna), 
 • astrologia a zdrowie, 
 • astrologia a nauka, 
 • astrologia a religia, 
 • warsztat i etyka pracy astrologa. 

Uwaga!

Zaliczka w wysokości 200zł wpłacona do 15 sierpnia 2024 gwarantuje miejsce na kursie.
W tytule wpłaty prosimy podać:
„Imię i nazwisko – Astrologia”

Numer rachunku bankowego w PKO BP SA:

55 1020 3352 0000 1002 0152 6748

Data i godzina zjazdów:

I zjazd 7-8 września 2024 

godz. 12:00 – 19:30 sobota; 10:00-17:30 niedziela

II zjazd 21-22 września 2024 

godz. 12:00-19:30 sobota; godz 10:00-17:30 niedziela

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

10 + 15 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.

Informacje o kursie:

Nauka astrologii w czasie kursu obejmuje 30 godzin zajęć – wykładów i ćwiczeń. Kurs prowadzony jest na bazie programu, wg którego przez kilkadziesiąt lat kursy astrologii prowadził prof. dr Leszek Weres (autor m.in.: „Mandala Życia”, „Homo Zodiacus”).
Zarówno między zajęciami jak i już po kursie każdy uczestnik ma możliwość kontaktu z prowadzącym w zakresie zagadnień omawianych w czasie kursu. Materiału jest dużo, kurs jest intensywny, więc wsparcie po kursie służy temu aby pomóc w przypadku pytań czy wątpliwości, tak aby każdy kursant mógł już po zajęciach zacząć praktycznie wykorzystywać zdobytą wiedzę.

Grupa kursowa liczy zazwyczaj od 6 do 10 osób. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów i ćwiczeń warsztatowych. Odbywają się w czasie 2 weekendów (lub 5 dni w czasie Kursów wakacyjnych) – łącznie 30 godzin zajęć. W czasie zajęć przewidziane krótkie przerwy oraz godzinna przerwa obiadowa (we własnym zakresie).

Potwierdzeniem ukończenia kursu jest imienny dyplom sygnowany przez Instytut Astrologii Humanistycznej.

Do kogo skierowany jest

kurs:

Zajęcia skierowane są do osób zupełnie początkujących oraz do tych, które znają już podstawy astrologii i chcą zacząć samodzielnie interpretować dowolne kosmogramy.

W czasie kursu skupiamy się więc na poznaniu wszystkich najważniejszych elementów wykorzystywanych w analizach astrologicznych. Celem zajęć jest zarówno poznanie teorii zagadnień astrologicznych, ale także i przede wszystkim, nabycie przez uczestników umiejętności praktycznych, pomocnych w samodzielnej interpretacji każdego horoskopu oraz zrozumieniu potencjałów w nim zawartych.

Dzięki zdobytej wiedzy nie tylko lepiej poznasz siebie, swoje silne i słabe strony, kierunki rozwoju i pracy, życiowe cele i powołanie, ale także pogłębisz rozumienie swoich relacji z rodzicami, partnerem /partnerką, współpracownikami, najbliższym otoczeniem, oraz dowiesz się jak je wzmocnić i poprawić.