KOBIECE CZWARTKI

Spotkania cykliczne 

NAJBLIŻSZe terminy: 5 i 19 października

godz. 18:00 – 20:30 (PROSIMY O PUNKTULNOŚĆ)

koszt: 90 zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Informacje o prowadzącej

Agnieszka ZwiernikUbieram kobiety w kobiecość i prowadzę w drodze do Siebie. Kobieta, żona , matka, terapeutka i wiele innych ról życiowych o których chętnie mówię na moich warsztatach. Uwielbiam energię kobiet i spotkania które dają nam to co współczesny świat zagubił… wspólne bycie i wsparcie. Kocham zwierzęta, ciszę i taniec, dodatkowo tworzę bransoletki oraz sukienki. Wiem, że gdy kobiety zasiadają razem zadziewa się magia.

Kalendarz spotkań:

5/10/2023

19/10/2023

02/11/2023

 

Informacje o wydarzeniu:

Zapraszam Cię na KOBIECE CZWARTKI, gdzie poruszać będziemy tematy dotyczące nas samych. Spotkania zaczniemy od sprawdzenia co aktualnie w naszym wnętrzu, czego ono potrzebuje oraz co czuje, jak mi z tym jest? Pojawi się temat przewodni, ale z pełną otwartością na grupę i to co w niej. Tematy, które poruszymy to m.in. bycie, czucie, życie, kontrola, emocje, granice, ciało, ruch, taniec, regeneracja, relacje.

TO WY TWORZYCIE TE ZAJĘCIA, ja towarzysze.

KOBIECE CZWARTKI kierowane są do tych z Was, które pragną spotkać kobiety o podobnych zainteresowaniach. Być może właśnie Ty jesteś jedną z nich? Czasem zmieniając swoje życie , zainteresowania, poglądy obawiamy się, że zmiana spowoduje, że ”odpadną” ludzie nam bliscy …a co jakby im na to pozwolić i otworzyć się na nowe relacje ?

Grupa jest otwarta dla wszystkich kobiet bez względu na wiek. To nie jest terapia grupowa. Spotkajmy się bez oceny, krytyki i doradzania – w życzliwości i akceptacji. Przyjdź, zobacz, zostań z nami.

Korzyści płynące z uczestnictwa:
– dołączysz do kobiet, które chcą poznać Siebie
– zyskasz nowe relacje
– będziesz zobaczona, wysłuchana, akceptowana
– poczujesz moc kobiecych spotkań
– wymienisz się doświadczeniem, wiedzą
– grupa jest otwarta

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

8 + 1 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.

Napisz do nas jeśli masz pytania

3 + 9 =