IV Zlot Totalnych

 Sierpień 2024

Termin: 15-18 sierpnia 2024

Od godziny 18:00 w czwartek do godziny 15:00 w niedzielę

Opłata Zlotowa: 350zł (dzieci do lat 16 zwolnione z opłaty)

Koszt zakwaterowania (nocleg + całodzienne wyżywienie wegetariańskie, 3 posiłki) prosimy rezerwować bezpośrednio w ośrodku.

Wkrótce uruchomimy link do rezerwacji zakwaterowania!

 

O Zlocie:

Zapraszamy na IV ogólnopolski Zlot ludzi Totalnych: absolwentów, obecnych kursantów, jak i zainteresowanych tematem Totalnej Biologii. Celem zlotu jest integracja oraz wymiana wiedzą i doświadczeniami, w akompaniamencie przyrody oraz wyjątkowych gości. Sylwetki poszczególnych gości prezentować będziemy na grupie facebookowej ‘Zlot w Tarasce’. Sylwetki prelegentów znajdują się poniżej. 

Ku końcowi lata, w bogactwie zapachów, feerii barw na łąkach i leśnych ścieżek tańczących w miłości z naturą, w niepowtarzalnych klimacie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, kolejny raz spotkamy się z Wami w centrum promocji zdrowia Taraska. To doskonałe miejsce na wypoczynek i regenerację zdrowia, w otoczeniu przyrody i ze smakami kuchni wegetariańskiej. Stworzymy niezapomniany klimat, przywitamy się z kolegami i koleżankami z kursu, nawiążemy nowe znajomości, wymienimy się doświadczeniami, uformujemy przywitalny krąg.

Ponieważ dobry humor i radość to podstawa, wieczorem przygotowane zostanie ognisko z niespodzianką. Nie zabraknie również dobrych melodii i zabawy – szykujemy muzyczne atrakcje oraz koncert gongów i mis.

Sylwetki naszych wyjątkowych gości:

UZDRAWIAJĄCA PRACA Z PODŚWIADOMOŚCIĄ

Anna Gruber jest mentorką, trenerką, nauczycielką. Urodzona w Łodzi, mieszka od 1989 roku w Niemczech, w Monachium. Od 2003 roku towarzyszy ludziom zarówno w ich rozwoju osobistym jak i duchowym. Pomaga im w procesach uzdrawiania. Od 2009 roku prowadzi kursy i szkolenia w Niemczech, we Włoszech (Tyrolu Południowym) oraz w Polsce. Do zakresu jej kwalifikacji należą: hipnoza, NLP, EMDR, focusing, regresing, coaching, trening mentalny, Voice Dialogue, Reiki, chirurgia fantomowa (chirurgia ciała subtelnego), Matrix Energetics® (Dr. Richard Bartlett), Quantum Entrainment® (Quantum Healing, Dr. Frank Kinslow) i wiele więcej. W swojej pracy łączy ze sobą uznane i efektywne techniki terapeutyczne i coachingowe.

FB: https://www.facebook.com/groups/241977877610730/user/1191707549/?amp%3B__tn__=-%5D-UK-R

MAMA I TATA, MOJE WZORCE ENERGETYCZNE

Numerologia to moja pasja. Zajmuję się nią zawodowo od 2006 roku. Do zawodu numerologia inicjowała mnie Gladys Lobos. Dzięki numerologii wiemy jak Wszechświat zapisał nas w liczbach. Wiedza ta daje przede wszystkim wewnętrzną zgodę na życie. Czemu spostrzegamy tak, nie inaczej, otaczający nas świat. Czemu w pewnych aspektach życie jest trudne, a w innych lekkie. Szczególną moją pasją jest odkrywanie relacji rodzice-dzieci, oraz wpływ imion na nasze życie. Wiedzą swoją dzielę się chętnie, podczas różnych spotkań, wykładów oraz w czasopiśmie, Czwarty Wymiar.

Wykład dotyczyć będzie tak zwanych umów Dusz, dziecko – rodzic. Wradzamy się w taki system, w taki ród, wybieramy sobie takich rodziców, których programy rodowe, są kompatybilne z naszą karmą indywidualną.

TOTALNA BIOLOGIA®

Mistrz bioenergoterapii, dyplomowany radiesteta oraz doświadczony ezoteryk. Trener Rozwoju Osobistego, w tym Radykalnego Wybaczania i Radykalnej Manifestacji Marzeń. Od ponad 20 lat specjalizuje się w Totalnej Biologii – jest zarówno trenerem i konsultantem, ale także naucza innych jak konsultantem zostać. Od wielu lat prowadzi kursy Totalnej Biologii®.

Na co dzień pracuje w bydgoskiej Poradni Dom Zdrowienia, której jest twórcą i
założycielem, gdzie również przeprowadza indywidualne konsultacje. Często uczestniczy w festiwalach, seminariach i wykładach. Pojawia się także na internetowych webinarach dzieląc się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.
Ponadto jest fundatorem i Prezesem Fundacji dla Domów Zdrowienia w Bydgoszczy.

Wiele osób szuka przyczyn chorób przewlekłych zupełnie nie tak gdzie trzeba.
One tak naprawdę tkwią głęboko w naszej podświadomości i wywoływane są przez dramatyczne wydarzenia z naszej przeszłości.

Moją rolą jest pomoc w znalezieniu tych wydarzeń, ich zneutralizowanie i powrót do zdrowia.

– Romuald Kosznik

KONCERT GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH

Karolina Ostrowska od lat zawodowo związana z Fundacją dla Domów Zdrowienia, organizatorka turnusów i warsztatów w obszarze terapii naturalnych, konsultantka Totalnej Biologii, absolwentka pierwszego stopnia terapii Reiki, naturopata. Pasję związaną z wibracją gongu i mis tybetańskich rozpoczęła przy Benedykcie Nowaku. Praktykuje masaż dźwiękiem w gabinecie oraz podczas turnusów Domów Zdrowienia, gdzie wraz z Danielem Trembasiewiczem wykonuje koncerty mis, gongów i dzwonków Koshi.
Piątkowy wieczór w Tarasce Karolina Ostrowska i Daniel uraczą nas koncertem gongów i mis tybetańskich.

FB: https://www.facebook.com/groups/241977877610730/user/100002646774780/?amp%3B__tn__=-]K-R

 

KRĄG EMOCJI - GŁÓD EMOCJI

Daniel Trembasiewicz – dietetyk Medycyny Chińskiej, bioenergoterapeuta, Konsultant Totalnej Biologii, Trener Radykalnego Wybaczania. Ukończył ziołolecznictwo wg Tradycyjnej Chińskiej Medycyny (zioła, receptury klasyczne, receptury gotowe), zdrowie i płodność kobiety wg TCM, GUA SHA jako terapia w praktyce klinicznej oraz wiele innych specjalistycznych szkoleń pomocnych do diagnozy i terapii. W swojej pracy wykorzystuje wywiad TCM, diagnozę z języka, twarzy, biorezonans NLS, rysunek w terapii, Kod Emocji, bioterapię, zioła chińskie i mieszanki od zaprzyjaźnionych zielarzy. Jego największą pasją jest praca z ludźmi i podziwianie, jak wzrastają z każdym dniem.

KRĄG EMOCJI - GŁÓD MIŁOŚCI

Rafał Bojanowicz – Trener emocji w komunikacji. Trener Radykalnego Wybaczania, Konsultant Totalnej Biologii, Mistrz bioenergoterapii, numerolog, zielarz tworzący wiele magicznych mikstur, Trener Holistyczny Emocji, hipnoterapeuta. W swojej działalności wspomaga się medycyną chińską i biorezonansem. Prowadzi męskie kręgi emocji, warsztaty z komunikacji, wyrażania siebie, konstelacji rodzinnych, stawiania granic oraz rysunku w emocji. Uwielbia pracować z emocjami i sprawiać, by ludzie ponownie odkryli szczęście w sobie i odzyskali sens życia. Jego hasłem przyświecającym temu co robi jest: tyle dostaniesz w życiu po ile odważysz się sięgnąć.

FB: https://www.facebook.com/groups/635551977311943

NIEWIDZIALNA TRANSFUZJA PRZYCZYNĄ CHORÓB Z AUTOAGRESJI

Instruktor chińskiego Qi gong i międzynarodowy nauczyciel Kundalini yogi, praktyk technik relaksacyjnych. Prywatnie zajął się problemem powstawania chorób o nieznanej dla medycyny etiologii. Wracając do podstaw immunologii odkrył bardzo zaniedbane zależności dotyczące antygenów krwi. Swoje odkrycie nazwał „NIEWIDZIALNA TRANSFUZJA”. Napisał kilka książek o tym odkryciu pod pseudonimem Wahe Guru Singh. Szerszej publiczności znany jest z portalu You Tube i serii wywiadów zatytułowanych – Rody krwi.

„Świat w którym żyjemy nie jest niczym innym jak polem bitwy. Każda bakteria,
grzyb, komórka czy organizm walczy o przetrwanie. W każdym z nas zapisany jest
szczególny kod genetyczny. Mamy wspólną nazwę homo sapiens. Żyjemy w różnych środowiskach geograficznych i klimatycznych. Różni nas płeć, narodowość, kolor skóry, kolor oczu, grupa krwi i wiele innych cech. Niektórzy mówią, że jesteśmy dominującym gatunkiem na Ziemi. Co nie oznacza, że nie mamy wrogów. Każda choroba to nic innego, jak wtargnięcie wroga na nasze terytorium. Cywilizacja XXI wieku zagrożona jest skażonym środowiskiem, żywnością i wzajemnym oddziaływaniem osobników na siebie. Tak, to nie pomyłka. Mamy jako ludzie różne geny i antygeny (…)”

– Emilio Piasecki

Materiały dostępne online:
http://antygeny.pl/

https://www.youtube.com/watch?v=U5Md5O7gjYc&t=2659s

https://www.youtube.com/watch?v=c7j6Ls3Bvv8

 

TECHNOLOGIE KESHE - GANSY, KAPSUŁY I DYNAMICZNE SYSTEMY BALANSUJĄCE

Każdy kto chce poznać gansy i moc plazmy winien być na zajęciach z Mirosławem Bach. Poprowadzą praktyczne zajęcia jak stosować gansy żeby poprawić swoje zdrowie, zbalansować emocje. Poznacie również DYNAMICZNE SYSTEMY BALANSUJĄCE, które będzie można przetestować, a nawet zakupić.

Mirosław Bach: https://www.facebook.com/miroslaw.bach

Pomorskie laboratorium plazmy: https://www.facebook.com/groups/197389838069674/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=890403268768324

Jak zgłosić swój udział w Zlocie:

Kolejność kroków:

  1. Rezerwacja noclegu i wyżywienia w Centrum Promocji Zdrowia Taraska – poprzez formularz online;
  2. Zgłoszenie mailowe udziału w zlocie do Sztuki Dobrego Życia – poprzez formularz zgłoszeniowy;
  3. Wniesienie opłaty zlotowej na konto Stowarzyszenia do 15 lipca 2024.

Opłatę Zlotową należy uiścić na konto Stowarzyszenia,

PKO BP SA: 55 1020 3352 0000 1002 0152 6748

w tytule wpisującdarowizna + imię i nazwisko’.

Zakwaterowanie:

Uwaga: Sztuka Dobrego Życia nie pośredniczy w rezerwacji zakwaterowania (!)

Zakwaterowanie i wyżywienie prosimy rezerwować bezpośrednio w ośrodku. Formularz rezerwacji znajduje się tutaj.

Instrukcja rezerwacji zakwaterowania i wyżywienia przekazana nam z Centrum Promocji Zdrowia Taraska:

W pierwszym kroku wybierasz jedną z dwóch opcji i podaj dane wszystkich gości:

1. współdzielone miejsce w pokoju, dormitorium lub posiłki bez noclegu lub pobyt w namiocie, camperze – pojedyncze miejsca, wyłącznie dla osób tej samej płci

2. cały pokój – możliwość rejestracji dla osób różnej płci oraz w sytuacji gdy znajomi/rodzina chcą wykupić cały pokój do wspólnego wykorzystania

3. w przypadku rezerwacji dla dzieci prosimy o kontakt w celu ustalenia zniżek

Po podaniu danych wszystkich gości, danych do faktury oraz akceptacji regulaminu i zgód RODO, następuje przekierowanie do bramki płatniczej – w ciągu 15 minut należy dokonać płatności zaliczki (50% wartości zamówienia) lub całości.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce pod nr tel. 509 861 666, 510 021 918.

Na terenie ośrodka obowiązuje całkowity zakaz palenia oraz spożywania alkoholu.

Więcej informacji o Centrum Zdrowia Taraska tutaj.

Rezerwacja noclegu w ośrodku nie jest jednoznaczna z zapisaniem się na Zlot.

Uwaga! Zajęcia są tylko dla dorosłych. Na czas zajęć rodziny z dziećmi proszone są o zapewnienie opieki we własnym zakresie.

 

Dodatkowe informacje:

W ofercie znajdują się pokoje -jedno i -wielo osobowe, oraz miejsca kempingowe.

Zabierzcie ze sobą gotówkę. Na terenie ośrodka, ani w jedno najbliższym sąsiedztwie nie ma bankomatów. Towarzyszyć nam będą stoiska z rękodziełem. 

Na miejscu zgłoś się do organizatora po opaskę Zlotową, ktora upoważnia do przebywania na terenie ośrodka. Otrzymasz również program Zlotu w wersji papierowej. 

Wspólny przejazd jest tańszy, weselszy i zmniejasz ślad węglowy 😊

Takich Zlotów w Polsce nie ma! 

Zdjęcia z poprzednich edycji: