Holistyczny Trener Emocji i Relacji

Program szkolenia składa się z 8 modułów – 8 zjazdów

Kalendarz zjazdów znajduje się poniżej

Terminy styczeń – maj 2024 zostaną podane na pierwszym zjeździe

Godziny zajęć:

Sobota 10:00-18:00
Niedziela 9:00-14:00

Koszt jednego modułu: 490 zł

Prowadzący: Rafał bojanowicz i daniel trembasiewicz

Zapraszamy na wyższe seminarium rozwoju duchowego, pod tytułem Holistyczny Trener Emocji i Relacji, w siedzibie Stowarzyszenia przy ul.Traugutta 8 w Łodzi.

Istnieje  możliwość uczestniczenia w wybranych przez Ciebie modułach. Na dyplomie w takiej sytuacji będą ujęte kompetencje uzyskane podczas odbytego uczestnictwa, wyszczególniona ilość godzin zajęć praktycznych i wykładowych. Dyplomy wydawane będą na ostatnim zjeździe – spotkaniu weekendowym na zakończenie całego cyklu.

Ukończyłeś już kilka kursów, szkoleń, warsztatów, i nie wiesz co dalej?
Masz wiedzę i potrzebujesz nabrać pewności?
Poszukujesz bodźca by zacząć samodzielnie działać? Potrzebujesz pomocy, by rozpocząć pracę z innymi ludźmi? Trafiłeś idealnie.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, stworzyliśmy program układający zdobytą przez Ciebie wiedzę w spójny projekt holistycznej współpracy z klientami.

Informacje o warsztatach:

  • Cykl warsztatów składa się z 8 comiesięcznych spotkań weekendowych. 
  • Moduł to dwa dni weekendowe intensywnej nauki i praktyki.
  • Zajęcia trwają od godziny 10.00 do 18.00 w sobotę (z przerwą na obiad) oraz od 9:00 do 14:00 w niedzielę (bez przerwy).
  • Uczestnicy otrzymają dyplom i nadany zostanie im tyt.: Holistycznego trenera emocji i relacji.

 


Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

3 + 12 =

Program warsztatów

Moduł I – Komunikacja werbalna i niewerbalna (21-22 października 2023)

Wykłady, praktyka i materiały szkoleniowe.

– Interpersonalna,

– Intrapsychiczna,

– Trening prowokatywny. Odczytywanie sygnałów przychodzących z zewnątrz i z wewnątrz. Komunikacja bez barier. Wyrażanie siebie. Wgląd w siebie za pomocą technik medytacyjnych, oddechowych. Świadomy oddech. Afirmacje, medytacje prowadzone, dekrety.

Moduł II  – Poznaj swoje emocje (4-5 listopada 2023)

Wykłady i warsztaty – praktyka. Czym są emocje. Jak wyrażać emocje. Stawianie granic oraz mówienie nie. Praca z oporem. Praca z cieniem. Pułapki i skutki niewyrażania emocji. Emocje w komunikacji. Odkodowanie emocji.

Moduł III – Przekonania (2-3 grudnia 2023)

Nasz Anioł nasz wróg. Rozpoznaj swoje fałszywe przekonania i naucz się je odrzucać. Przekonania wspierające oraz destrukcyjne. Wpływ rodu na kształtowanie naszego środowiska przekonań.

Terminy styczeń – maj 2024 zostaną podane na pierwszym zjeździe.

Moduł IV – Rysunek w terapii (6-7 stycznia 2024)

Wykrywanie zaburzeń i traum za pomocą rysunku. Praca rysunkiem z dziećmi. Analiza okresów życia z ustaleniem momentów które wpłynęły na to co teraz się dzieje. Rysunek w relacjach partnerskich.

Moduł V – Młody terapeuta (17-18 lutego 2024)

  • Co mi potrzebne do tego by zacząć ? Pewność siebie, warsztat narzędziowy, posiadane umiejętności, przyjęcie klienta w trudnych warunkach (w skrajnych emocjach lub chorobie).
  • O odpowiedzialności i poczuciu bezpieczeństwa swoim i klienta. BHP pracy z innymi.

Moduł VI – Trening interpresonalny (9-10 marca 2024)

Moduł VII – Bioenergioterapia w praktyce (6-7 kwietnia 2024)

Odbudowywanie potencjału energetycznego organizmu. Usuwanie blokad, myślokształtów, bytów, oczyszczanie czakr, przywracanie równowagi energetycznej w ciele. Praca z dorosłymi i dziećmi. BHP i podstawy pracy Bioenergoterapeuty. Praca z diagramami i fantomem. 

Moduł VIII – Podsumowanie, praca własna uczestników, sprawdzenie nabytej wiedzy (18-19 maja 2024)

Rafał Bojanowicz – Trener emocji w komunikacji. Trener Radykalnego Wybaczania, Konsultant Totalnej Biologii, Mistrz bioenergoterapii, numerolog, zielarz tworzący wiele magicznych mikstur, Trener Holistyczny Emocji, hipnoterapeuta. W swojej działalności wspomaga się medycyną chińską i biorezonansem. Prowadzi męskie kręgi emocji, warsztaty z komunikacji, wyrażania siebie, konstelacji rodzinnych, stawiania granic oraz rysunku w emocji. Uwielbia pracować z emocjami i sprawiać, by ludzie ponownie odkryli szczęście w sobie i odzyskali sens życia. Jego hasłem przyświecającym temu co robi jest: tyle dostaniesz w życiu po ile odważysz się sięgnąć.

Daniel Trembasiewicz – dietetyk Medycyny Chińskiej, bioenergoterapeuta, Konsultant Totalnej Biologii, Trener Radykalnego Wybaczania. Ukończył ziołolecznictwo wg Tradycyjnej Chińskiej Medycyny (zioła, receptury klasyczne, receptury gotowe), zdrowie i płodność kobiety wg TCM, GUA SHA jako terapia w praktyce klinicznej oraz wiele innych specjalistycznych szkoleń pomocnych do diagnozy i terapii. W swojej pracy wykorzystuje wywiad TCM, diagnozę z języka, twarzy, biorezonans NLS, rysunek w terapii, Kod Emocji, bioterapię, zioła chińskie i mieszanki od zaprzyjaźnionych zielarzy. Jego największą pasją jest praca z ludźmi i podziwianie, jak wzrastają z każdym dniem.

Miejsce kursu:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
Łódź, ul. Traugutta 8 (prawa oficyna)

Zapisy:
mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com
Informacje:
telefonicznie: 512 354 599

Cena jednego modułu (jeden weekend):
490 zł