Gra Satori

Spotkania cykliczne

Najbliższe terminy: 22 maja 2024

godz. 18:15 – czas gry nieokreślony

koszt: 150 zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Parę słów o prowadzącej:

Nazywam się Edyta Kłosińska i jestem otwartą i pełną miłości Duszą, która podąża za swoją pasją – wspieraniem innych w procesie Radykalnego Wybaczania i odkrywania głębszych aspektów życia poprzez Totalną Biologię. Moje życie to podróż pełna doświadczeń, które przekształciły mnie w Trenera Radykalnego Wybaczania oraz konsultantkę Totalnej Biologii. Moja przygoda z Radykalnym Wybaczaniem rozpoczęła się, gdy zrozumiałam, jak potężne i uzdrawiające może być akceptowanie siebie i innych. Dzięki tej wiedzy wspieram ludzi w odnalezieniu drogi do wybaczenia, co przyczynia się do lepszego zrozumienia siebie i harmonii w relacjach. Jako konsultantka Totalnej Biologii, fascynuje mnie, jak nasze myśli i emocje wpływają na zdrowie. W życiu kieruję się zasadą miłości i akceptacji, uważając każdego za niepowtarzalne istnienie pełne potencjału. Wierzę, że Radykalne Wybaczanie oraz zrozumienie Totalnej Biologii mogą być kluczem do pełniejszego i bardziej szczęśliwego życia.

Serdecznie zapraszam Cię do tej podróży, odkrywania i akceptacji – razem możemy osiągnąć piękno pełni życia.

Co to za gra?

Satori to gra autorstwa Colina Tippinga, dzięki której, odkryjesz obszary podświadomego umysłu, swoich ukrytych przekonań oraz wewnętrznych blokad. To coś więcej niż zwykła gra planszowa. Zdziwisz się jak „trafia” w temat, który świadomie lub nieświadomie nosisz w sobie.

Colin Tipping jest nagradzanym autorem prac z dziedziny terapii, znanym w Polsce dzięki książce „Radykalne Wybaczanie”, a także, wraz z żoną JoAnna Tipping, współzałożycielem Instytutu Terapii i Nauczania Radykalnego Wybaczania (Institute for Radical Forgiveness Therapy AND Coaching, Inc.). Gra Radykalnego Wybaczania 'Satori’ została wymyślona przez Colina Tippinga, następnie zaś zaprojektowana przez niego wraz z żoną.

Satori pozwoli na ujawnienie i uwolnienie przekonań, które blokują i sabotują Twoje myśli oraz działania i tym samym powstrzymują Cię przed życiem jakiego pragniesz. Dowiesz się jakie blokady energetyczne nosisz w sobie i jak możesz to zmienić. Nie bez powodu gra nosi taką nazwę, ponieważ Satori w buddyzmie zen oznacza: nagłe oświecenie, uświadomienie sobie czegoś. I takiego właśnie stanu doświadczamy grając w tę niesamowitą wręcz magiczną grę.

Satori to jeden z elementów w procesie Radykalnego Wybaczania, jednak nie musisz wiedzieć nic na ten temat, aby móc grać w tę cudowną grę (choć z pewnością opowiem Ci wiele temat Radykalnego Wybaczania).

Czas trwania gry: w zależności od ilości osób i procesów jakie zachodzą w trakcie gry.

Gra przeznaczona jest dla od 2 do 5 osób.

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

3 + 13 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.