Fakty i mity na temat Kobiecej Gimnastyki Słowiańskiej

Wykład 12/04/2023

Termin: 12 kwietnia 2023

godz. 18:20 – 20:00 (PROSIMY O PUNKTULNOŚĆ)

koszt spotkania: donacja z serca

Wydarzenie nie wymaga zapisów!

Informacje:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Informacje o prowadzącej Jarosławie Druch:

Moja przygoda z gimnastyką zaczęła się od poważnych problemów z odcinkiem szyjnego i lędźwiowego kręgosłupa. Jako pracownik biurowy poszukiwałam łagodnej formy ruchu, która pozwoliłaby mi na wzmocnienie mięśni grzbietu. Tradycyjną Gimnastykę Słowiańską dla Kobiet w Tradycji Białoruskiej Ćwiczę od 2017 roku. Od stycznia 2021 prowadzę regularnie stacjonarne zajęcia w Łodzi i Pabianicach. Od października 2021 jestem jedną z instruktorek Gimnastyki prowadzonej przez Oksanę Pawłowską (trenerkę, nauczycielkę i studentkę Giennadija Adamowicza). Hobbistycznie zajmuję się także tkaniem pasów z krajki słowiańskiej.

Informacje o wydarzeniu:

Zapraszamy na wykład połączony z krótkim pokazem ćwiczeń. Uczestnicy są proszeni o przyjście w wygodnych strojach sportowych oraz przyniesieniu kocyka do ćwiczeń i miękkiej chusty bądź ręcznika pod łokcie. Podczas wykładu postaram się odczarować Gimnastykę Słowiańską.

Korzyści wynikające z uczestnictwa:

Gimnastyka to holistyczna forma pracy z ciałem pozwalająca na bliski kontakt ze swoją fizycznością.
Na spotkaniu zaprezentowany zostanie zestaw ćwiczeń rozciągająco-oddechowy wykonywany z kobiecym wdziękiem i w szacunku do własnego ciała i jego ograniczeń. Gimnastykę Tradycyjną
uprawiać mogą kobiety w każdym wieku. Ma ona zbawienny wpływ zarówno na kręgosłup jak i
mięśnie dna miednicy. W trakcie wykonywania ćwiczeń pracują mięśnie głębokie, dzięki czemu rozluźniają się wszelkie powstałe podczas dnia napięcia. Ta łagodna forma ruchu pozwala na
zachowanie ciała w dobrej kondycji. Pozycje Gimnastyki wspierają kobiety zarówno w trakcie ciąży i porodu jak i podczas starania się o dziecko, mają też zbawienny wpływ na bóle miesiączkowe.

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim dla kobiet, lecz zapraszamy również mężczyźn do posłuchania i dołączenia do ćwiczeń. 

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

8 + 15 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.

Napisz do nas jeśli masz pytania

13 + 10 =