Energia w naszym życiu – budowa energetyczna ciała

Warsztaty cykliczne

Termin: 8 maja 2024

godz. 18:00 – 21:00 (PROSIMY O PUNKTUaLNOŚĆ, PO ROZPOCZĘCIU SPOTKANIA SALA ZOSTANIE ZAMKNIĘTA)

koszt spotkania: 130 zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Kilka słów o prowadzącej Bożenie Chylińskiej-Klimackiej:

Mistrz Reiki, trener rozwoju osobistego, Mistrz Bioenergoterapeuta, nauczyciel systemów energetycznych, Mistrz uzdrawiania pranicznego, Mistrz Naturopata, uzdrowiciel regresyjny, zdolności wglądu i prekognicji, praca na genotypie rodowym z 25-cio letnim doświadczeniem.

Facebook: https://www.facebook.com/WszechnicaEnergiiCUD

Kalendarz spotkań:

8 maja – budowa energetyczna ciała

Spotkania obejmują wprowadzenie do energetyki i praktyczne zajęcia, a panel dyskusyjny umożliwia wymianę wiedzy. Program holistyczny obejmuje spójność medycyny tradycyjnej i alternatywnej, rozwiązując dolegliwości poprzez pracę z ciałem, umysłem i duszą.

Każdy warsztat jest dla Ciebie i stanowi osobną całość, dołącz do nas!

 

Informacje o cyklu wydarzeń:

Podbój samego siebie jest rzeczywiście daleko wspanialszy niż podbój wszystkich innych ludzi – DHAMMAPADA

Tym razem przyjrzymy się budowie energetycznej ciała – aura ciała i jak to wpływa na nasze życie – Fohat, Prana i Kundalini. Przyjrzyjmy się z bliska tym trzem zasadom, i rozważmy jak one z siebie wynikają.

System oraz filozofia czakr opiera się nie tylko na zrozumieniu subtelnych połączeń pomiędzy ciałem, umysłem i emocjami, ale również na rozpoznaniu przepływów energii w ciele oraz metod zarządzania nimi. Czakry to punkty w naszym ciele, w których kumuluje się, aktywuje, oraz drzemie zablokowana energia. Na poziomie fizycznym każda z czakr łączy się z konkretnymi gruczołami, funkcjami ciała, rejonami i zadaniami mózgu. W praktyce oznacza to możliwość wpływania na zdrowe oraz sprawne funkcjonowanie systemu hormonalnego oraz nerwowego, świadome zarządzanie emocjami.

Spotkania mają charakter dynamiczny, dostosowany do grupy. Zaczynając od wprowadzenia w świat energetyki, przejdziemy do zajęć praktycznych, aby później przenieść je do codziennego życia. Forma panelu dyskusyjnego daje możliwość podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i wymiany wiedzy. 

Wydarzenie kierowane jest do każdego, kto potrzebuje coś zmienić w swoim życiu, zrozumieć siebie oraz poczuć spokój i harmonię.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

4 + 2 =