Energia w naszym życiu – czakra sakralna

Warsztat 31/05/2023

Termin: 31 maja – czakra sakralna

godz. 18:00 – 21:00 (PROSIMY O PUNKTULNOŚĆ, PO ROZPOCZĘCIU SPOTKANIA SALA ZOSTANIE ZAMKNIĘTA)

koszt spotkania: 80zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Kilka słów o prowadzącej Bożenie Chylińskiej-Klimackiej:

Mistrz Reiki, trener rozwoju osobistego, Mistrz Bioenergoterapeuta, nauczyciel systemów energetycznych, Mistrz uzdrawiania pranicznego, Mistrz Naturopata, uzdrowiciel regresyjny, zdolności wglądu i prekognicji, praca na genotypie rodowym z 25-cio letnim doświadczeniem.

Każdy warsztat jest dla Ciebie i stanowi osobną całość, dołącz do nas!

Facebook: https://www.facebook.com/WszechnicaEnergiiCUD

Majowe warsztaty z cyklu „Energia w naszym Życiu” będą w temacie struktury  i funkcji ciała mentalnego oraz życia w świecie mentalnym (po śmierci fizycznej i astralnej). Przede wszystkim zajmiemy się ciałem mentalnym jako narzędziem, za pomocą którego przejawia się jaźń jako konkretny intelekt,  w którym rozwijają się zdolności umysłu, z pamięcią i wyobraźnią włącznie.  W ostatnich stadiach ewolucji człowieka służy ono za oddzielne i samoistne narzędzie świadomości, w którym człowiek może żyć i działać całkiem niezależnie od ciała fizycznego i astralnego.

 

Informacje o wydarzeniu:

Podbój samego siebie jest rzeczywiście daleko wspanialszy niż podbój wszystkich innych ludzi – DHAMMAPADA

Jeśli szukasz harmonii i pragniesz uzdrowić swoje życie, chcę podzielić się z Tobą czymś niezwykłym. Ważne jest, aby zrozumieć, że jako ludzie posiadamy ciało fizyczne, ale również ciało subtelne, którego nie można dotknąć – to nasza świadomość, psychika, nasz umysł, nasze emocje i wszystkie niefizyczne komponenty, których nie możemy zarejestrować zmysłami.

Czakry to podstawowe elementy naszego systemu energetycznego, który odżywia, uzdrawia i harmonizuje nasze ciała. Takich centrów w ciele medycyna starożytna wyróżnia kilkaset, ale główne i największe 7 czakr osadzonych jest na linii kręgosłupa. Czakry są powiązane z najważniejszymi
narządami w naszym ciele oraz osadzone blisko splotów nerwowych. System oraz filozofia czakr opiera się nie tylko na zrozumieniu subtelnych połączeń pomiędzy ciałem, umysłem i emocjami, ale również na rozpoznaniu przepływów energii w ciele oraz metod zarządzania nimi. Na poziomie fizycznym każda z czakr łączy się z konkretnymi gruczołami, funkcjami ciała, rejonami i zadaniami mózgu. W praktyce oznacza to możliwość wpływania na zdrowe oraz sprawne funkcjonowanie systemu hormonalnego oraz nerwowego, świadome zarządzanie emocjami.

31 maja zapraszamy na praktykę poświęconą drugiej czakrze – sakralnej, zwanej też krzyżową. Celem pracy z czakrą jest odczuwanie emocji, przyjemności oraz mocy twórczej, kreatywności.

Spotkanie będą miały charakter dynamiczny, dostosowany do grupy. Zaczynając od wprowadzenia w świat energetyki, przejdziemy do praktycznych zajęć, aby później przenieść ją do codziennego życia. Forma panelu dyskusyjnego daje możliwość podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i wymianą wiedzy.

Wydarzenie kierowane jest do każdego, kto potrzebuje coś zmienić w swoim życiu, zrozumieć siebie oraz poczuć spokój i harmonię.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

13 + 11 =

Napisz do nas jeśli masz pytania

1 + 13 =