Energia w naszym życiu

Warsztat 30/03/2023

Termin: 30 marca 2023

godz. 18:00 – 21:00 (PROSIMY O PUNKTULNOŚĆ, PO ROZPOCZĘCIU SPOTKANIA SALA ZOSTANIE ZAMKNIĘTA)

koszt spotkania: 80zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Kilka słów o prowadzącej Bożenie Chylińskiej-Klimackiej:

Mistrz Reiki, trener rozwoju osobistego, Mistrz Bioenergoterapeuta, nauczyciel systemów energetycznych, Mistrz uzdrawiania pranicznego, Mistrz Naturopata, uzdrowiciel regresyjny, zdolności wglądu i prekognicji, praca na genotypie rodowym z 25-cio letnim doświadczeniem.

Informacje o wydarzeniu:

System oraz filozofia czakr opiera się nie tylko na zrozumieniu subtelnych połączeń pomiędzy ciałem, umysłem i emocjami, ale również na rozpoznaniu przepływów energii w ciele oraz metod zarządzania nimi. Czakry to punkty w naszym ciele, w których kumuluje się, aktywuje, oraz drzemie zablokowana energia. Na poziomie fizycznym każda z czakr łączy się z konkretnymi gruczołami, funkcjami ciała, rejonami i zadaniami mózgu. W praktyce oznacza to możliwość wpływania na zdrowe oraz sprawne funkcjonowanie systemu hormonalnego oraz nerwowego, świadome zarządzanie emocjami.

Spotkania będą miały charakter dynamiczny, dostosowany do grupy. Zaczynając od wprowadzenia w świat energetyki, przejdziemy do praktycznych zajęć z dużą dozą praktyk, aby później przenieść ją do codziennego życia. Forma panelu dyskusyjnego daje możliwość podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i wymianą wiedzy. Będziemy rozmawiać o spójności medycyny tradycyjnej z medycyną alternatywną. Poprzez holistyczne spojrzenie na człowieka, na jego dolegliwości, traumy, a wręcz choroby, dowiesz się jak rozwiązać je poprzez pracę z ciałem, umysłem i duszą.

Wydarzenie kierowane jest do każdego, kto potrzebuje coś zmienić w swoim życiu, zrozumieć siebie oraz poczuć spokój i harmonię.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

11 + 3 =

Napisz do nas jeśli masz pytania

8 + 7 =