Emocje w rysunku

Warsztat 06/07/2023

termin: 6 lipca

godz. 17:30 – 21:00 (PROSIMY O PUNKTULNOŚĆ)

koszt: 150 zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Informacje o prowadzących: 

Rafał Bojanowicz – mistrz bioenergoterapii, numerolog, Trener Radykalnego Wybaczania, zielarz odkrywający biorezonację wszystkiego ze wszystkim, konsultant Totalnej Biologii, hipnoterapeuta. W swojej działalności wspomaga się medycyną chińską, biorezonansem i rysunkiem w terapii. Uwielbia misy
tybetanskie, litoterapię oraz litotermotrmoterapię. Tworzy wiele eliksirów i specyfików ziołowych i z rożnych substancji udostępnionych nam przez naturę. Uwielbia pracować z emocjami i sprawiać, by ludzie ponownie odkryli szczęście w sobie i odzyskali sens życia. Jego hasłem przyświecającym temu, co robi jest: bycie ze sobą w zachwycie, bo jedynym celem życia jest życie.

Daniel Trembasiewicz – dietetyk Medycyny Chińskiej, bioenergoterapeuta, Konsultant Totalnej Biologii, Trener Radykalnego Wybaczania. Ukończył ziołolecznictwo wg. Tradycyjnej Chińskiej Medycyny (zioła, receptury klasyczne, receptury gotowe), zdrowie i płodność kobiety wg TCM, GUA SHA jako terapia w praktyce klinicznej oraz wiele innych specjalistycznych szkoleń pomocnych do diagnozy i terapii. W swojej pracy wykorzystuje wywiad TCM, diagnozę z języka, twarzy, biorezonans NLS, rysunek w terapii, Kod Emocji, bioterapię, zioła chińskie i mieszanki od zaprzyjaźnionych zielarzy. Jego największą pasją jest praca z ludźmi i podziwianie, jak wzrastają z każdym dniem.

 

Informacje o wydarzeniu:

Jeżeli chciałbyś nauczyć się korzystać z wglądów za pomocą prostej formy ekspresji siebie na papier to właśnie Ciebie zapraszamy do wspólnej podróży do wnętrza siebie. Rysunek w emocji jest możliwością ukazania w prostej i zrozumiałej formie tego co głęboko w środku nas. Tego co nas uwiera i tego co trudne, a nawet i nieuświadomione. To co w określonych technikach przelewamy na papier ukazuje nasze prawdziwe i czyste wnętrze bez dotykania go umysłem. Za pomocą konkretnych rysunków możemy uzewnętrznić i uświadomić sobie coś co drzemie głęboko w nas samych, ale i też w naszych bliskich. Odczyty z rysunków pozwalają określić moment naszego życia oraz powód zatrzymania się w nim. Z rysunku możemy również zaobserwować jaki mamy obecnie stan umysłu i to co nas zatrzymuje przed zmianami. Pozwala zaobserwować co zrobić by ten stan odmienić by zacząć podążać w kierunku bycia szczęśliwym i spokojnym. Rysunki służą do wyrażania tego co w nas. Pokazują również to co czują nasze dzieci w relacjach między
rodzeństwem lub między domownikami.

Jeżeli chcesz aktywnie uczestniczyć w warsztacie, narysuj w odosobnieniu swoje własne drzewo. Drzewo ze wszystkimi jego elementami. Kartka papieru najlepiej w formacie A4, mazakami, kredkami, ołówkami lub długopisami. Kolory takie jakie uważasz za stosowne, układ kartki również dowolny. Następnym równie ważnym rysunkiem jest pociąg. Narysuj go ze wszystkimi elementami, które uważasz że się tam powinny znaleźć. Typ model i rodzaj wybierz taki jaki Ci odpowiada. W pociągu narysuj osoby ważne dla Ciebie i zaznacz który to Ty. Na obu rysunkach dookoła obiektów głównych umieść cokolwiek co dla Ciebie ważne. Nie patrz na aspekt artystyczny rysunków i daj sobie tyle czasu ile potrzeba. Nie pospieszaj siebie i bądź spontanicznym. Zabierz na spotkanie ze sobą swoje rysunki jeżeli chciałbyś/chciałabyś nauczyć się korzystać w wglądów za pomocą prostej formy ekspresji siebie na papierze. To właśnie Ciebie zapraszamy do wspólnej podróży do wnętrza siebie.

Zapraszamy 🙂

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

8 + 14 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.

Napisz do nas jeśli masz pytania

6 + 13 =