Dieta, czy świadome odżywianie?

Wykład

termin: 21 maja 2024

godz. 18:15 – 20:15

koszt: donacja z serca 🙂

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Parę słów o prowadzącej:

Nazywam się Bożena Matynia i jestem trenerką świadomego odżywiania. Certyfikowaną założycielką Klubu Life+ „Programu Utrzymania Zdrowia oraz Programu Utraty Wagi”. Od 2018 roku jestem dyplomowanym propagatorem programu „4 filary zdrowia”. Przed pandemią prowadziłam Centrum Wellness w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie pomagałam ludziom w odzyskiwaniu zdrowia i wagi poprzez świadome odżywianie. Jestem również absolwentką „Kobiecej Akademii Zdrowia”. Swą wiedzę w temacie przekazuję głównie na żywo, podczas warsztatów, seminariów i spotkań indywidualnych, bo prawdziwe zdrowie jest poza social mediami. Od samego oglądania nikt się nie uzdrowił.

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=100069539115731

Zapraszam kobiety i mężczyzn od 16 roku życia, którzy:

– pragną dożyć 100 lat w zdrowiu i sprawności,

– chcą mieć energię każdego dnia od samego rana,

– których dotykają choroby cywilizacyjne jak np. otyłość, nadwaga, cukrzyca, Hashimoto itp.

– mają dość diet,

– wiedzą, że powinni zmienić sposób traktowania swojego ciała, ale czują chaos informacyjny,

– każdego, kto chce uzupełnić lub zweryfikować swoją wiedzę.

Informacje o wydarzeniu:

Nadmiar wiadomości na temat zdrowego jedzenia spowodował chaos informacyjny. Dociera do nas mnóstwo sprzecznych informacji. Komu wierzyć? Co wybierać? Jak mieć energie przez cały dzień? Jak obróbka termiczna wpływa na wartość odżywczą składnika? Jak zachować swoją ulubioną sylwetkę? Czy z chorób cywilizacyjnych można się wyleczyć? Na te i inne pytania odpowiem podczas dwu godzinnej prelekcji „Dieta, czy świadome odżywianie?”.

Po tym spotkaniu inaczej spojrzysz na jedzenie. To może być pierwszy krok do podejmowania właściwych wyborów podczas zakupów, wydawanych pieniędzy oraz właściwego wyboru posiłków. W świadomym odżywianiu liczy się jakość składników odżywczych i ich obróbka oraz pora ich spożywania. Wprowadzenie czasami niewielkich zmian może bardzo dużo zmienić i dać nowy sposób na życie.

Nasz organizm jest wyjątkowy, trzeba mu tylko pomóc – bo liczy się zdrowie.

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

10 + 7 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.