Bliżej Siebie

Warsztat dla kobiet

Termin: 3 marca 2024

godz. 16:30 (PROSIMY O PUNKTUaLNOŚĆ)

koszt: 150 zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Informacje o prowadzącej

Agnieszka Zwiernik – żyłam szybko i intensywnie – firma, dom dzieci, lubiłam ten pęd i znałam go doskonale. To on mnie nakręcał, przynosił sukcesy i zadowolenie. Byłam dla innych, nigdy dla siebie. Chciałam udowodnić całemu światu, że dam radę. Tylko po co?
Kilka lat temu poczułam jak rozpadam się na małe kawałeczki i mimo, że miałam „wszystko”, byłam nieszczęśliwa. Zaczęłam szukać siebie. Zdjęłam różowe szpilki, wzięłam głęboki oddech i wyruszyłam w nieznaną podróż szukając odpowiedzi na pytanie: kim jestem? Przepiękna chociaż czasem wyboista droga doprowadziła mnie do zawodu terapeuty… i wciąż nią idę z ciekawością, uważnością, miłością. Chętnie „zatrzymuje” kobiety w maratonie życia i z przyjemnością obserwuje ich drogę do wnętrza, przemianę, spokój i uśmiech, który się pojawia gdy wspominają jak wiele zrobiły dla siebie. Udział w wielu warsztatach dla kobiet utwierdził mnie w przekonaniu, że to w nas jest moc i siła.

GDY KOBIETY ZASIADAJĄ RAZEM ZADZIEWA SIĘ MAGIA

 Zapraszamy do odwiedzenia mediów społecznościowych: Facebook i Instagram

Informacje o wydarzeniu:

Zapraszam Cię w podróż do wnętrza, aby być BLIŻEJ SIEBIE.

Bycie przy Sobie to znajomość własnych granic, wybieranie tego co dla nas dobre i wartościowe. Sprawdzanie czego potrzebujemy, co przyjmujemy za “nasze”, na ile jesteśmy tym, czym inni kazali nam być? Stawanie za Sobą… to odkrywanie emocji, rozpoznanie potrzeb, zmiana przekonań i wartości, budowanie trwałych relacji, realizowanie własnych marzeń, wyciąganie lekcji z niepowodzeń.

Zapraszam Cię na warsztat w gronie kobiet.

Warsztat kierowany jest do kobiet niezależnie od wieku, bo to my kobiety siadamy razem w kręgu i energii wspólnego bycia – transformujemy, uwalniamy, odpuszczamy, jesteśmy. Przyjdź, zobacz, zostań z nami. Zasiadając w kręgu kobiet będziesz zobaczona, wysłuchana i akceptowana.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

14 + 1 =

              ↑ ↑ ↑
Uwaga! Żeby wysłać formularz należy rozwiązać powyższe zadanie matematyczne obok przycisku „Zgłoś chęć udziału” (jest to ochrona przed SPAMem).

Dane z formularza przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.