Anielskie Inspiracje – Mini warsztat

05/05/2023

 

Termin: 5 maj 2023

godz. 18:15 – 21:00

koszt: 150 zł

Informacje i zapisy:

sztukadobregozycia@gmail.com   Tel: 512 354 599

oraz poprzez formularz

Kilka słów od prowadzącej:

Numerologia jest moją pasją, zajmuję się nią od 2006 roku.
Inicjowała mnie do tej pracy Gladys Lobos. Kocham cyfry, a one odwzajemniają tę miłość, pozwalając mi zajrzeć głębiej i dostrzec to,
co niewidzialne i niezrozumiałe dla wielu. Dzięki zdobytej wiedzy i praktyce, łatwiej jest mi zrozumieć ludzi, ich zachowania oraz doświadczenia oraz przekazać tę wiedzę podczas sesji. Chętnie dziele się się wiedzą zdobytą od Gladys oraz swoją wieloletnią praktyką.

 – Daria Jadwiga Czarnecka

Podczas tego warsztatu nauczymy się odwoływać ciążące na nas przyrzeczenia, śluby, zobowiązania, które złożyliśmy w innych inkarnacjach lub w obecnym życiu, a ich skutki odczuwamy do dziś. Dla przykładu, jeśli w innym życiu składaliśmy śluby ubóstwa to w obecnym możemy mieć problem z pieniędzmi. Jeśli złożyliśmy śluby wstrzemięźliwośi, to możemy mieć problem z seksualnością; przez śluby milczenia, możemy mieć problem z mową i dobrą komunikacją. Przysięga rzecz święta, nasza podświadomość nie rozumie, że w tym życiu, to nam nie sprzyja. Nasz podświadomy umysł jest nielogiczny w stosunku do świadomości, dlatego przysięga  może być cały czas aktywna. Ceremonie, śluby i inne przysięgi w większości odbywają  się w obecności świadków, to zwiększa ich moc. Jeśli Ci świadkowie w obecnym życiu są naszymi znajomymi lub członkami rodziny to będą zupełnie nieświadomie strzegli aby złożony ślub, obietnica, przysięga były kontynuowane.

Poznamy również imię swojego Anioła Stróża i nauczymy się nawiązywać z nim kontakt.

Podsumowując, podczas tych zajęć będziemy:
– Uwalniać Duszę od ograniczających nasz rozwój złożonych przysiąg, ślubów i tym podobnych,
– Nawiązywać kontakt ze swoim przewodnikiem, czyli Aniołem Stróżem.

Miejsce: Sztuka Dobrego Życia, Łódź ul.Traugutta 8 (domofon 201 – prawa oficyna)

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu

9 + 8 =

Numerolog Daria Jadwiga Czarnecka zaprasza również na stacjonarny KURS NUMEROLOGII wg. metody Gladys Lobos, składający się z pięciu spotkań weekendowych.

Napisz do nas jeśli masz pytania

4 + 14 =